Nastala chyba při přehrávání videa.
 • neoBlast
  **

  Snímek s neuvěřitelným bordelem v koncepci (imdb trivia hovoří o devětadvaceti stránkovém scénáři, zbytek improvizace) a Zak Penn není tak zkušený režisér, aby to všechno ustál. Děkovat za záchranu může jenom Werneru Herzogovi v roli Němce a Chrisu Parnellovi (Dr. Spaceman z 30 Rock), ti jsou jediní zábavní. 30 %(1.5.2010)

 • .MJ.
  ***

  Je to dost amatérsky natočeno a navíc v dokumentárním stylu. Homur mi přišel chvílema docela trapný a jde vidět, že je v tom velká dávka improvizace. Na druhou stranu se mi líbilo, že konečnou scénu, tedy hru na finálovém stole, pojali aspoň trochu reálně, protože výhry na postupku v barvě jsou už dost otřepané a viděli jsme je v x-filmech. Další čeho si cením je že si ve filmu opět zahráli profesionální hráči, což podle mého názoru obohatí takový typ filmu. Pro fanoušky pokeru to určitě stojí za shlédnutí, ale pro ostatní většinu to bude nejspíš dost o ničem a nic jim tento film nedá. 65%(21.7.2011)

 • Radiq
  *

  Ten dokumentární styl byla chyba, velká chyba. Úplně bilo do očí, jak násilně to bylo dokumentární. Ale ještě trapnější byly ty nuceně vymyšlené postavy, rádoby divné, ale přitom úplně trapně divné. Zkoušel jsem se u toho sem tam zasmát, ale nefungovalo to. Herci ze sebe vydali to nejhorší, co mohli, a stejně na tom byl režisér. Když někdo chtěl udělat vtip, musel vytasit něco o sexu, prostitutkách nebo já nevim... obzvlášť ten moderátor byl tragéd... Odpad tomu nedávám jenom proto, že odpad jsem dal nesrovnatelně horším sračkám...(6.12.2008)

 • Hapretor
  *

  Nuda, kecy, nuda, zase kecy, vyložte karty, kecy, nuda, vabank, kartu navíc, nuda, kecy, konec. Když jsem viděl půlhodinovou partii pokeru ve slavném "Casino Royal", kde onu partii s přehledem vyhrál nejlepší smyšlený h(s)ráč pokeru - James Bond - myslel jsem, že tu půlhodinovou neskutečnou nudu nepřežiju. Pak pan Bond přežil boxování do vlastních kulek a já už měl chuť to vypnout. "Pokerový král" je o půl hodiny kratší, ale zato ještě nudnější. Nebýt role Woodyho Harrelsona, kterou zahrál roztomile, dobrého herce v sobě nezapře, sem tímto počinem šíleně otráven. Jednotlivé postavy, rádoby vtipné, v interakcích jsou trapné a nevyniknou. Pokus o vtipný film o pokeru se velmi nezdařil. Radši se kouknu na praní prádla skrz skleněná dvířka naší pračky. Taky se to tam míchá a někdy po pár jointech je to i větší zábava.(29.8.2011)

 • VasaX
  *****

  Pro lidi co se o poker (především hold'em turnaje) zajímají to může být celkem zábavná podívaná o utkání mnoha "osobností" (velice rozmanitých, od osobních ztroskotanců, přes patetické postavičky a šílence po staromódní veterány a skutečné osobnosti světa pokeru) pokerovém turnaji The Grand. Zde se mnoho životních příběhů kříží a vstávají často zajímavé a zábavné situace. Celý film je točený ve stylu dokumentárně/sportovním, což není nic převratného ale zde to velmi sedí. Tenhle celkový mix osobně hodnotím velmi kladně, sedl mi, pobavil a nenudil. (Ti co poker znají ale to je tak vše si mohou odečíst od mého hodnocení dvě hvězdičky, a ti co poker neznají a je jim to jedno odečítají rovnou tři).(24.7.2008)