Reklama

Reklama

Právě začíná největší pokerová událost všech dob. Do Las Vegas se sjelo tisíce hráčů, ale ve velkém finále se může utkat jen šest nejlepších. Jde opravdu do tuhého, protože se hraje o největší sumu v historii pokeru, o 10 miliónů dolarů! U finálového stolu se sejdou: Woody Harrelson - jednooký Jack Faro – "pařmen" a nevyléčitelný sukničkář, který se snaží zachránit kasino po dědovi Chris Parnell - génius bydlící se svou matkou, která mu neustále míchá koktejly na zvýšení mozkové aktivity David Cross, Cheryl Hines - agresivní hráč se svou sestrou, pokerovou profesionálkou a ženou v domácnosti Richard Kind - úplný amatér a taťka od rodiny z venkova, který zná poker jen prostřednictvím internetu Dennis Farina - pokerová legenda Kdo z nich vyhraje ten největší balík a stane se pokerovým králem? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (23)

neoBlast 

všechny recenze uživatele

Snímek s neuvěřitelným bordelem v koncepci (imdb trivia hovoří o devětadvaceti stránkovém scénáři, zbytek improvizace) a Zak Penn není tak zkušený režisér, aby to všechno ustál. Děkovat za záchranu může jenom Werneru Herzogovi v roli Němce a Chrisu Parnellovi (Dr. Spaceman z 30 Rock), ti jsou jediní zábavní. 30 % ()

maverick10 

všechny recenze uživatele

Vcelku slusna pokerova vecicka s naprosto silenyma postavama, ktere by nevymyslel ani scenarista zivota. Co bych chtel jeste pripomenout je scenar, ktery mi pripadal dost antifilmovy, realny a prirozeny. No a pak jsem se tady docetl, ze se ve filmu dost improvizovalo, tak jsem citil za dostiucineni, ze nejsem jeste uplnej idiot :-) ()

Reklama

eye candy 

všechny recenze uživatele

Poker je hra ve které je zapotřebí štěstí, trpělivosti, trochu matematiky, intuice a boxovacího pytle ve sklepě kterej za to může. Mnoho filmů o této sem tam trochu morbidní zábavě není, nepočítaje blbosti ve kterých má záporák four of a kind zatímco hlavní heroj si syslí royal flush. V Grandu je poker znázorněnej tak nějak opravdověji, navíc je zde celá řada známých hráčů, pěknou roli si zde střihl např. Gabe Kaplan, který (krom toho že je skvělý hráč, bavič a očividně i docela slušnej herec) už nějakej ten pátek komentuje High Stakes Poker. Pokerové prostředí je samozřejmě velký plus a hlavní tahák, ale film funguje osbstojně i jako komedie, takže se nemusí líbit jen zapáleným fanouškům čertových obrázků. Jen mě mrzí, že pořád ještě nikdo nenatočil film o Člověče nezlobse ()

Radiq 

všechny recenze uživatele

Ten dokumentární styl byla chyba, velká chyba. Úplně bilo do očí, jak násilně to bylo dokumentární. Ale ještě trapnější byly ty nuceně vymyšlené postavy, rádoby divné, ale přitom úplně trapně divné. Zkoušel jsem se u toho sem tam zasmát, ale nefungovalo to. Herci ze sebe vydali to nejhorší, co mohli, a stejně na tom byl režisér. Když někdo chtěl udělat vtip, musel vytasit něco o sexu, prostitutkách nebo já nevim... obzvlášť ten moderátor byl tragéd... Odpad tomu nedávám jenom proto, že odpad jsem dal nesrovnatelně horším sračkám... ()

VasaX 

všechny recenze uživatele

Pro lidi co se o poker (především hold'em turnaje) zajímají to může být celkem zábavná podívaná o utkání mnoha "osobností" (velice rozmanitých, od osobních ztroskotanců, přes patetické postavičky a šílence po staromódní veterány a skutečné osobnosti světa pokeru) pokerovém turnaji The Grand. Zde se mnoho životních příběhů kříží a vstávají často zajímavé a zábavné situace. Celý film je točený ve stylu dokumentárně/sportovním, což není nic převratného ale zde to velmi sedí. Tenhle celkový mix osobně hodnotím velmi kladně, sedl mi, pobavil a nenudil. (Ti co poker znají ale to je tak vše si mohou odečíst od mého hodnocení dvě hvězdičky, a ti co poker neznají a je jim to jedno odečítají rovnou tři). ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama