poster

Šanghajský polibek

 • USA

  Shanghai Kiss

Komedie / Drama / Romantický

USA / Čína / Hong Kong, 2007, 106 min

Scénář:

David Ren

Kamera:

Alexander Buono

Hudba:

David Kitay

Střih:

Zene Baker

Kostýmy:

Shawnelle Cherry
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  Film je to príjemný, pohodový, nijak zvlášť nenahnevá a vyčarí úsmev na tvári.(19.9.2011)

 • Arx
  ****

  Příjemný film s charismatickým Ken Leungem spolu s mladičkou Hayden Panettiere hvězdou Heroes. Nadprůměrný film, na který se stojí za to podívat.(15.3.2008)

 • playboxguest
  ***

  Celkem pohodová romantika se sympatickou trojicí před kamerou.Trochu bych ubrala na stopáži, né že by se jednotlivé scény vlekly, ale kdejaká mi připadala zbytečná. 90 minut by bylo na film o nule, která se snaží najít nejen své já, ale i své druhé já, tak akorát. Obal trochu klame, Hayden je z ústřední trojice na obrazovce zdaleka nejméně. 50%(3.11.2012)

 • JohnCZ
  ***

  Příjemná komedie s překrásnou Hayden Panettiere a "tím tejpkem z Lost," která si na nic moc nehraje. Člověk se u toho sice neřáchá co minutu, takže je možná lepší to zařadit do žánru dramedy, ale Ken Leung obstarává i nějaké to hláškování. Hayden bohužel moc prostoru nedostává, což jsem vzhledem k plakátu nečekal a film se zaměřuje především na postavu Kena Leunga a jeho nerozhodnost. Střídání prostředí filmu rozhodně prospívá a je zajímavé sledovat střet kultur, byť zpracováno je to samozřejmě jen tak povrchně.(1.1.2016)

 • Shakers
  ***

  Celkom dobrý film s príjemným hereckým obsadením. Ken Leung dokáže utiahnuť celý film a jeho príbeh a aj partnerka je dosť zaujímavá na to, aby ste sa nenudili. Jednoduchý príbeh s trošku drámy a humoru, ktorý sa rozprestiera cez Ameriku až do Číny čo tomuto filmu celkom prospelo. 70% - 3*(10.8.2012)

 • Ken Leung

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace