Reklama

Reklama

Šanghajský polibek

  • USA Shanghai Kiss
všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Šílená teenagerka plná elánu Ady má dost odvahy na to, aby v autobuse oslovila smutného a životem ztrápeného čínského mladíka Liama. Z této nevinné konverzace se vyvine něco víc, tedy pro Ady, ta to bere jako "vážný vztah" a chce něco více než přátelství a tak se opovažuje Liama nazývat "svým klukem", jenže jemu se toto oslovení nelíbí a rozhodně si nemyslí, že s ní chodí, ale že jsou jen velmi dobří přátelé. Liam hledá povyražení a lásku všude jinde, Ady je pro něj jen ztřeštěné dítě, které ještě pořádně neví, co chce a co od života může očekávat. A tak to Liamovi jednoho dne všechno přeroste přes hlavu a rozhodne se odstěhovat pryč z Ameriky a to rovnou do Shanghaie. (Ssimca)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Příjemná komedie s překrásnou Hayden Panettiere a "tím tejpkem z Lost," která si na nic moc nehraje. Člověk se u toho sice neřáchá co minutu, takže je možná lepší to zařadit do žánru dramedy, ale Ken Leung obstarává i nějaké to hláškování. Hayden bohužel moc prostoru nedostává, což jsem vzhledem k plakátu nečekal a film se zaměřuje především na postavu Kena Leunga a jeho nerozhodnost. Střídání prostředí filmu rozhodně prospívá a je zajímavé sledovat střet kultur, byť zpracováno je to samozřejmě jen tak povrchně. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Je to fakt moc příjemnej film, nic zaběhlýho, nic předem nalajnovanýho a s výbornám Kenem Leungem, kterej sice neni tak charismatickej, jak tady každej píše, ale sem rozhodně skvěle sedne a hraje mu to velice dobře, totéže se dá říct o Hayden Panettiere, tu jsem při sledování Heroes nějak moc nemusel, ale tady je fakt výborná a docela sem si jí oblíbil. ()

Reklama

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Celkem pohodová romantika se sympatickou trojicí před kamerou.Trochu bych ubrala na stopáži, né že by se jednotlivé scény vlekly, ale kdejaká mi připadala zbytečná. 90 minut by bylo na film o nule, která se snaží najít nejen své já, ale i své druhé já, tak akorát. Obal trochu klame, Hayden je z ústřední trojice na obrazovce zdaleka nejméně. 50% ()

Marek1991 

všechny recenze uživatele

Pri tomto filme už na začiatku viete, ako to dopadne, no je to také pekné, že vám to nemusí vadiť. Popravde je to trocha prehnané v dobrom, lebo by ma zaujímalo, čo by chlapík robil, keby sa k nemu nevrátila, bol by za to, že ju nemal posielať preč? Taktiež prečo Američania ukazujú zahraničie ako zlé, kde sa netreba sťahovať a snažia sa presvedčiť, že iba Amerika je tým snom pre lepší život pre všetkých? Navyše tie choré názory tej Číňanky neboli vyvrátené, naopak sa jej pomohlo darovaním majetku, ale systém sa nevyriešil. Odpovede by som hodnotil ako, že to patrí ku komerčnému hlavnému prúdu oháňajúcemu sa mamonom a multikulturalizmom, bez uznávania iných kultúr. Psychológia a vývoj tu bol zaujímavý, no nepresvedčilo ma to. Avšak keby mne takto dvorila Hayden Panettiere, tak by som to nenechal vôbec len tak. Na tomto filme ma navyše mrzeli tie klišé ohľadom rande, vzťahov a lineárneho deja. ()

Martinibaby 

všechny recenze uživatele

Celou dobu váhám mezi 3 a 4 hvězdičkama, nakonec se asi přikloním ke čtyřem (tak 3,8 :)). Musím přiznat, že ze začátku mi Hayden neskutečně lezla na nervy, ale po chvíli, co si člověk zvykal, jsem si ji 'zamilovala'. Herecké obsazení pro mě bylo vesměs cizí, ale překvapivě dobré - příběh malinko předvídatelný, ale ne tak tuctový a moc hezky zpracovaný - hudba dost dobrá. Takový milý počin, jako celek drží pohromadě a za vidění stojí. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama