Šanghajský polibek

David Kitay

Zene Baker

Kostýmy:

Shawnelle Cherry

Film je to príjemný, pohodový, nijak zvlášť nenahnevá a vyčarí úsmev na tvári.(19.9.2011)

Příjemný film s charismatickým Ken Leungem spolu s mladičkou Hayden Panettiere hvězdou Heroes. Nadprůměrný film, na který se stojí za to podívat.(15.3.2008)

Celkem pohodová romantika se sympatickou trojicí před kamerou.Trochu bych ubrala na stopáži, né že by se jednotlivé scény vlekly, ale kdejaká mi připadala zbytečná. 90 minut by bylo na film o nule, která se snaží najít nejen své já, ale i své druhé já, tak akorát. Obal trochu klame, Hayden je z ústřední trojice na obrazovce zdaleka nejméně. 50%(3.11.2012)

Příjemná komedie s překrásnou Hayden Panettiere a "tím tejpkem z Lost," která si na nic moc nehraje. Člověk se u toho sice neřáchá co minutu, takže je možná lepší to zařadit do žánru dramedy, ale Ken Leung obstarává i nějaké to hláškování. Hayden bohužel moc prostoru nedostává, což jsem vzhledem k plakátu nečekal a film se zaměřuje především na postavu Kena Leunga a jeho nerozhodnost. Střídání prostředí filmu rozhodně prospívá a je zajímavé sledovat střet kultur, byť zpracováno je to samozřejmě jen tak povrchně.(1.1.2016)

Celkom dobrý film s príjemným hereckým obsadením. Ken Leung dokáže utiahnuť celý film a jeho príbeh a aj partnerka je dosť zaujímavá na to, aby ste sa nenudili. Jednoduchý príbeh s trošku drámy a humoru, ktorý sa rozprestiera cez Ameriku až do Číny čo tomuto filmu celkom prospelo. 70% - 3*(10.8.2012)

• Ken Leung