Critters 3

Kriteri 3

Horor / Sci-Fi / Komedie

USA, 1991, 81 min

• kaylin

„Critters 3“ jsou dalším dílem série, která nebyla nijak moc úspěšná, ale svoje jméno si udělala, u nás ji lidé asi celkem znají, protože se do televize dostala a mohli jsme ji vidět několikrát. Nesmíte ale od filmu čekat moc. Je to dobré béčko, které ale v tomhle třetím případě rezignovalo na to, co bylo na jeho předchůdcích tak skvělé – trikové sekvence. Ty zde už v podstatě chybí, a tak opravdu není tolik o co stát.(5.12.2013)

• Meteorista

Film, který už není pokračováním celkem známé série. Spíše mi to připadalo, jako by se tento snímek snažil divákům připomenout, na jakou že sérii to vlastně navazuje, protože dělat resumé dvou předešlých dílů se mi zdá jako ubohost. Tohle dělají seriály, ano. To tam rovnou mohli tvůrci napařit slogan "V minulých dílech jste viděli..". A DiCaprio byl k smíchu.(15.2.2010)

• petero

V Critters vesmírne príšerky terorizovali jednu farmu s rodinou. V dvojke terorizovali už celé mestečko. Tak by sa patrilo aby v štvorke robili bordel po celom veľkom meste. Bohužiaľ. Critters 3 je debilné pokračovanie ktoré je tak nudné že som ho skoro nebol schopný dopozerať. Scenár je žalostný – obyvatelia paneláku sa z neho nevedia dostať. A pozerať sa na Criterov ako robia bordel v kuchyni nie je vôbec zábavné. Na vesmírnych lovcov sa zabudlo a tým pádom skončila všetká sranda. Čo je však najhoršie že to končí ešte aj: To by continued... Jedine v tomto filme môžete vidieť padať výťah smerom hore!(9.11.2007)

• Dexter666

Okrem DiCapria a mladej Brooks sú všetci herci hrozne nehereckí a ešte tak zhoršujú jednorozmernosť svojich postáv. Hlúpe hororové klišé ich jednania by sa mohlo stať učebnou pomôckou v škole filmu ako odstrašujúci príklad. Nelogičnosti ako ich (výborne) vystihol užívateľ tron nie je potrebné ďalej rozvádzať. Verím, že jedného dňa budú Critters reinkarnovaní v A-like horore, kde nebudú bežať trápne hudobné podmazy a deti ako Johnny budú pekne umierať pod ich zubami.(17.10.2009)

No... nebyla to až taková hrůza, jak jsem čekal. Nicméně - veškerý vtip téměř vymizel a už se tam tak nějak podivně vaří z ničeho. Na příchod Critters se opět čeká poměrně dlouho a když velmi pozvolna dorazí, nudí vlastně i oni a většina jejich scén je debilní. Tak proč ty tři hvězdy, ptáte se? Inu, jak už jsem říkal, nebyla to až taková hrůza, jak jsem čekal. A ta holka (Aimee Brooks) byla skvělá (nejen jako postava, ale i postavou a tak... však víte). A ty tři hvězdy tam jsou i za DiCapria (neví někdo, co je ten v té době přibližně na dvanáct let vypadající mladík zač? Je to docela sympaťák). A taky je to za Critters. Jen a pouze za ně, protože jsou skvělí. A za Charlieho, to je prostě sympoš. Všechno ostatní je nuda. Postavy. I scénář. Nic inovativního, ale dá se to přežít. A krom toho, pro podobný věci mám nějakou podivnou slabost, takže i když je to sice špatný, moje sympatie to má - důvody výše. 60% (ale lehce, nepatrně, téměř nulově, se v hloubi duše za takové hodnocení stydím, ale sežer to critter).(15.8.2017)

• - Filmový debut Leonarda DiCapria. (HellFire)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Natáčané zároveň s pokračovaním Kriteri 4 (1992). (beso74)