Critters 3

Critters 3

Kriteri 3

Horor / Sci-Fi / Komedie

USA, 1991, 81 min

Vela sprostých náhôd a nedomyslených situácii vyústilo k tomu, že ma začínal film otravovať. Malí chlpáči boli slušný a bavili ma, no ale na rozdiel od ich ľudských kolegov. Bol to čistý nezmysel, ale aj tak nemôžem povedať, že ma nebavil. Ale keď to porovnám s jednotkou a dvojkou, ma slabšiu úroveň to je jasné.(12.5.2015)

• ASSBURGER

Tento horor bol úplne o ničom. Očakával som niečo lepšie skôr mi to prišlo viacej ako komédia než horor ale to nevadí. A predsa som musel dať aspoň jednu hviezdu za DiCaprio ktorý ako dieťa bol celkom dobrý. Film sa mi skôr nepáčil ako páčil ale ako som už povedal jednu hviezdu som musel dať no za koho iného než DiCapria. Ale to nie je žiadné prekvapenie prečo tento film nie je taký dobrý Kristine Peterson je jedným z nevýznamných režisérov ktorého som ani nespoznal ale nevadí tento film nie je jeho najhorší ma aj horší tým myslím Kikboxera 5.(22.3.2015)

No... nebyla to až taková hrůza, jak jsem čekal. Nicméně - veškerý vtip téměř vymizel a už se tam tak nějak podivně vaří z ničeho. Na příchod Critters se opět čeká poměrně dlouho a když velmi pozvolna dorazí, nudí vlastně i oni a většina jejich scén je debilní. Tak proč ty tři hvězdy, ptáte se? Inu, jak už jsem říkal, nebyla to až taková hrůza, jak jsem čekal. A ta holka (Aimee Brooks) byla skvělá (nejen jako postava, ale i postavou a tak... však víte). A ty tři hvězdy tam jsou i za DiCapria (neví někdo, co je ten v té době přibližně na dvanáct let vypadající mladík zač? Je to docela sympaťák). A taky je to za Critters. Jen a pouze za ně, protože jsou skvělí. A za Charlieho, to je prostě sympoš. Všechno ostatní je nuda. Postavy. I scénář. Nic inovativního, ale dá se to přežít. A krom toho, pro podobný věci mám nějakou podivnou slabost, takže i když je to sice špatný, moje sympatie to má - důvody výše. 60% (ale lehce, nepatrně, téměř nulově, se v hloubi duše za takové hodnocení stydím, ale sežer to critter).(15.8.2017)

• Dexter666

Okrem DiCapria a mladej Brooks sú všetci herci hrozne nehereckí a ešte tak zhoršujú jednorozmernosť svojich postáv. Hlúpe hororové klišé ich jednania by sa mohlo stať učebnou pomôckou v škole filmu ako odstrašujúci príklad. Nelogičnosti ako ich (výborne) vystihol užívateľ tron nie je potrebné ďalej rozvádzať. Verím, že jedného dňa budú Critters reinkarnovaní v A-like horore, kde nebudú bežať trápne hudobné podmazy a deti ako Johnny budú pekne umierať pod ich zubami.(17.10.2009)

• Meteorista

Film, který už není pokračováním celkem známé série. Spíše mi to připadalo, jako by se tento snímek snažil divákům připomenout, na jakou že sérii to vlastně navazuje, protože dělat resumé dvou předešlých dílů se mi zdá jako ubohost. Tohle dělají seriály, ano. To tam rovnou mohli tvůrci napařit slogan "V minulých dílech jste viděli..". A DiCaprio byl k smíchu.(15.2.2010)

• - Natáčané zároveň s pokračovaním Kriteri 4 (1992). (beso74)

• - Filmový debut Leonarda DiCapria. (HellFire)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)