poster

Grayson

Krátkometrážní / Akční / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2004, 6 min

Režie:

John Fiorella

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks)

Komentáře uživatelů k filmu (18)

 • Dever
  ****

  // Production Companies: Untamed Cinema //(30.11.2013)

 • petero
  *****

  Opäť ako v prípade BATMAN: DEAD END i Grayson musí fanúšika komixového sveta nadchnúť tým čo ponúka tento kraťas vo svojej kratučkej stopáži. Inak naprostý súhlas s užívateľom Xeelee.(30.11.2009)

 • Nin
  *****

  Nerdův vlhký sen. Děkuju. (10/10)(6.12.2009)

 • 2-Xtreme
  ****

  Tak a teraz neviem čo z toho mal byť naozaj film, alebo ide len o ďalšie krátkominutážne video natočené za vlastné prachy... podľa looku volím druhú možnosť (obsah od c.tuckera je zbytočne spoilerový a nejednoznačný v tom či ide o fake, áno som lenivý aj googliť :D). Pravdu povediac je to skôr ani nie trailer (kvôli dlhšej stopáži) ale promo a možno len fake promo. Každého komixového geeka to musí nadchnúť a musí chcieť vidieť viac. Ukážka má potenciál a tých 5,- eur by som za to do kina dal. Jediný problém vidím v tom, že je tam až moc hrdinov a môže/je v tom chaos. John Fiorella predviedol okrem dobrého námetu, slušnú režijnú zručnosť, no a Grayson je fajn. Viac než pripravovaný film The Avenger by som si pozrel v plnohodnotnej stopáži skôr toto.(9.10.2010)

 • topr harley
  *****

  Jako krátkometrážní film a trailer je to skvělé. Komiksový fanda si tam najde všechno. Ale jako celovečerní film by to nikdy nemělo šanci na úspěch. Moc dějových linek, což by způsobilo roztahanost a chaos ve kterém by nic opravdu nevyniklo.(20.10.2013)

 • dr.horrible
  ****

  Keby z toho naozaj vznikol celovečerák, najbližšie z batmanovských filmov by mal (aj cez všetkú temnotu) asi k Scumacher-ovkám. Ako kraťas/trailer to ale funguje takmer dokonale. Viac Wonder Woman!!!(20.2.2013)

 • Xeelee
  *****

  Grayson by se dal popsat jako nadupanej a poněkud delší trailer s odhalením děje, rozuzlením zápletky, *SPOILER – CENSORED* koncem a vešla se tam i vedlejší linka ze soukromí. Navíc díky tomu, že je děj oproti běžným trailerům vyprávěnej chronologicky, tak se hodně zapojuje fantazie diváka, kterej domýšlí vynechaný scény. Něco podobnýho dělá i čtenář komiksů, když si v hlavě dotváří děj mezi políčky. Tady jsou ale dost velký mezery, takže záleží především na fantazii diváka a na tom, kolik toho má kdo načteno a nakoukáno. Dokázal bych si představit Graysona jako celovečerák a mohl by se docela zajímavým způsobem svést na vlně temnejch adaptací, který přijdou po úspěších Temného rytíře. | ► Grayson(24.12.2008)

 • korbitch22
  **

  Nebýt těch teploušských kostýmů ze starých verzí a mít to profesionální desing, byl by to nářez jako svině.Takhle to vypadá místy až docela komicky.Další věc je ta, že kdyby nechali Batmana umřít, neměl bych důvod to vůbec vidět, protože Robin je prostě tragéd.No a nikdy sem prostě nepobral, proč by Superman potřeboval kdy pomoci od lidí v latexových oblečcích.Ale ta plejáda záporáku byla naprosto genitální a na amatérský trailer to bylo dost slušné.45%.(27.1.2015)

 • Hwaelos
  *****

  Trailer je to nadupaný až na půdu. Ještě, kdyby tak film vznikl :) Jediné, co jsem nepochopil ani tady, ani u Batmana: Dead End, proč v tom skvělém looku svítí ty teplákové kostýmy...(7.12.2009)

 • raimi
  *****

  Jako snad každý komiksový fanoušek, i já jsem byl nadšen!!! Bravo!(12.10.2010)

 • Brain-D
  *****

  http://www.youtube.com/watch?v=BjE6zEXPQc4 Kéž by se toho ujal Chris Nolan !(10.2.2010)

 • Frantisek.Fu
  ****

  70%(21.4.2018)

 • OughJay
  ***

  Asi je dobře, že tenhle film nevzniknul. Ten námět je fakt úžasnej, bylo by skvělý, kdyby se toho jednou ujal někdo schopnej, ale hlavně s jinejma hercema, než jsou tady... Ne, že by to nebylo pěkně našláplý, ale působí to na mě tak nějak kýčovitě, možná až parodicky. Jestli ale někdy vznikne podobnej film, rezervuju si lístky do kina na dlouho dopředu...(14.1.2011)

 • H4ku11
  *

  Mne to prišlo ako poriadna blbosť, aj keď je to len trailer. Nech tým autor chcel dosiahnuť čokoľvek u mňa nevyšlo.(15.9.2015)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Parada. Moc bych si to pral videt v celovecerni stopazi. Jasne, je to plne retro superhrdinskych klise, ale je to podane s takovou lehkosti a fanouskovskou laskou...(2.2.2017)

 • Kolssteyn
  *

  Hodnotit trailer je trochu bizarní, zvláště co tu nejsou ani některé samostatné filmy, ale budiž...(21.9.2012)

 • 7ynek
  ***

  Těžko říct... ale hodnotím to jako samostatně fungující prvek, jelikož film k tomu traileru nejspíš (možná radši snad) nikdy nevznikne. Takže tři hvězdy za snahu. ;)(11.6.2013)

 • Kritik.
  *****

  Ide o "akoby trailer" k nikdy nenatočenému filmu. Kiež by bol raz taký film v tomto štýle a atmosfére skutočne vytvorený.(24.2.2015)