Show Must Go On 2

Režie:

Scénář:

Kamera:

DAOR, SENYOR

Show Must Go On 2 je graffiti video z Bratislavy. Nemá ambície mapovať Bratislavskú graffiti scénu, je len o pár menách. O tých, ktoré robia graffiti. RCLS, MUTANTS, SPK a ľudia, s ktorými malovali po Európe. DVD prevažne o tours od Bukurešti, cez Prahu, Londýn, Miláno, Neapol či Hamburg až po piššu borovú, má za úlohu priblížiť aktivity Bratislavských crews, ale aj pobaviť, či nenechať tvoj underwear suchý a voňavý. Cez 50 akcii a vyše 60 minút nekompromisného lakingu, obohatené výdatným bonus materiálom, by mohlo zaujať aj najvačšieho ignoranta. (oficiální text distributora)

Dever

Nič extra, ale konečne niečo, začo Slovensko chválim. Síce ničiť majetok grafitmi, nieje nič na čo by sme boli hrdí, ale česť tým, ktorí to robia aspoň poriadne. Málo ktorý dokument slovenskej produkcie má takúto úroveň, za mňa 60%. ()

boul

demence některých lidí když vidím hodnocení... Proboha lidi, zkusil to někdo někdy ?? asi néé jak vidím.. Show must go on 1,2,3 je to nejlepší ze Slovenského graffiti co může být a Senior a spol je špička!! kdo nezkusil neví.. Respekt ()

PanFilmov

No síce z filmárskej stránky to nie je nič moc žiadne spracovanie atď., ale o to tu ani nejde, ide tu o prezentovanie našej slovenskej graffiti tvorby pred svetom, možno tu vidieť kopu skvelej práce bratislavských chalanov, síce niektoré veci si mohli odpustiť, nebudem menovať, ale určite sa do tohto dokumentu nehodia, kto si pozrie film zistí sám. Ľudí ktorý tomuto umeniu nefandia isto film nezaujme, ale tí ktorí aspoň trochu vedia prižmúriť oko by si to mali pozrieť a samozrejeme že aj priaznivci, každý kto sa graffiti venuje a zaujíma ho, by si to nemal nechať újsť!!! ()

Furmi

Zaujimavý, veľmi originálny dokument o slovenskej graffiti "umeleckej" scéne najmä zo západu. Ale i napriek svojej dosť veľkej krátkosti sa pri ňom rýchlo človek dokáže znudiť pri obyčajnom pohľade na tvorbu graffit na rozličné objekty. Do budúcna by som ako liek na nudu odporučil lepší výber hudobného podkladu. Ináč niektoré kúsky a zábery až vyražajú dych, s akou odvahou sa týto chlapci do rozličných situácií púšťajú i napriek blízkemu nebezpečiu v policajných radách. ()

nessbeal

Neviem preco tu chyba aj Show must go on 1 a 3, ale kazdopadne toto je realita, ziadne filmy co su vymyslene a inscenovane... ()

• Na začiatku filmu hrá skladba od skupiny Queen - Show must go on. (R4D0)
  • Názov filmu bol inšpirovaný piesňou, ktorá v ňom zaznie (R4D0)