Stopy krve I: Masakr

• Traces of Death

Dokumentární / Horor

1993, 78 min

Hodne drsnej pohled na to jaky nehody a zverstva se dejou po celym svete. Urcite velice oblibena vec kazdyho upira co si denne maluje linky pod ocima a sem tam se rizne ale taky dost zajimava ukazka toho jaky dokazou bejt lidi prasata a nestitej se niceho. Abych pravdu rekl ani tak mi nevadilo koukat se na provazochodce ve vetru nebo na pyrotechniky rozprsknuvsi se pri deaktivaci bomby jako koukat se na normalni veci vsedniho zivota mezi nez bych zaradil porod cisarem ci liposukce. Tak jako tak nehodnotim plnym poctem proto ze bych u kazdyho smrtaku olizoval nuz ale proto ze nic podobnyho sem do ty doby nevidel. Dvakrat stacilo a myslim ze potreti se na to podivam az za hodne dlouho(18.11.2011)

• bari68

Zakázané ovocie chutí najlepšie.V mojom prípade-nechutí.Po desiatkach upozornení-,,Len pre silné žalúdky,, v tejto diskusii som sa nepoučil.,,Dokument,, ,ktorý obsahuje obrázky a pasáže ktorým slovo odporné je silné ako čaj pre batole.Pár videí,ktoré sa ešte vyrovnajú silnejším správam v televíznych novinách,ale inak náročky som napísal ,,dokument,, v úvodzovkách, pretože v podstate mi to pripadalo ako zostrih z webov : zvraceny a rozzlobenimuzi.cz s pár vetami komentátora.(30.6.2009)

• lamps

Nehodnotitelné. Šokující určitě, nechutný jak pro koho, realistický až na dřeň.......... ale jaký je význam? Proč se má každý normální člověk koukat v dokumentu na lidské tragédie a utrpení, které by v realitě nikdy zažít ani vidět nechtěl? Když někdo trpí nedostatkem sexu, podívá se na porno, když někdo dennodenně nesleduje něčí sebevraždy, pitvy nebo autonehody, má si snad dobrovolně pouštět tohle? Opravdu marně hledám smysl, proč něco takového pouštět do světa (už jen z úcty k těm nebožákům), jakkoli vás to může sem tam poučit, čeho se mátě v životě vyvarovat...(26.1.2016)

• Sociopath

Nechcelo sa mi pozrieť do fakeových Tvárí smrti, tak som sa rozhodol vydať rovno po jej Stopách. Automobilové nehody a rôzne operácie sú ešte celkom "prijateľné". Myslel som, že som otrlejší, ale dívať sa na vypalovanie sadla zo živého prasaťa alebo statický záber na krv príštiacu z nosa samovraha Dwyera, to už bolo príliš aj na mňa. Ono, pokým je to hrané, dá sa pozrieť na akokoľvek nechutný horor, lebo viete, že sú to len masky. Nič však nedokáže vydesiť viac než vedomie, že toto je skutočné a môže sa to stať hocikedy a hocikomu. Bŕŕ... Je dobré vedieť, že vo mne ešte ostalo niečo ľudské. Z tohto je mi šoufl, hodnotím pocity, rovnako aj amatérske vyznenie filmu, jasný odpad! a dvojke, hoci už je pripravená, dávam utrum.(9.4.2014)

• maxxxim

Načo? Neverím, že to môže niekomu zdravému niečo dať, ma nepresvedčí nikto. Však výpovedná hodnota tejto sračky je nulová. Každý vie, že keď sa niekomu neotvorí padák v 600 m, tak si po dopade na zem asi neskontroluje sporttester. Alebo, že keď niekto vylezie z auta v safari parku a sadne si levovi na ňufák, že ten neodíde bez toho, aby si toho nevšimol prípadne, že keď auto v tristokilometrovej rýchlosti vbehne medzi ľudí, že títo nebudú na sračku, niee. A o to tu práve ide, neviem čo malo byť posolstvom minisérie, ale v samotnej podstate je to celé zbytočné a koniec koncov v porovnaní je to slabunký odvar toho, čo sa dialo v ghetách, koncentračných táboroch či gulagoch minulého storočia a v trošku iných rozmeroch. Takže z mojej strany asi tak.(11.4.2015)

• - Snímek byl ve Velké Británii zcela zakázán. Důvodem je násilí, které je vyobrazeno bez jakékoliv dalšího důvodu nebo hodnoty. (Rugero)