poster

Gintama - Gintama' (série)

 • Japonsko

  銀魂'

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy / Komedie / Sci-Fi

Japonsko, 2011–2012, 20 h 24 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

Hideaki Sorači (komiks)

Hudba:

Audio Highs

Hrají:

Tomokazu Sugita, Rie Kugimija, Daisuke Sakaguči, Kazuja Nakai, Ken'iči Suzumura, Susumu Čiba, Takehito Kojasu, Ai Nonaka, Akeno Watanabe, Acuko Tanaka, Aja Hirano, Ajako Kawasumi, Bin Šimada, Fumiko Orikasa, Kóiči Jamadera, Mamiko Noto, Miki Itó, Norio Wakamoto, Šigeru Čiba, Šin'ičiró Miki, Šúiči Ikeda, Takeši Aono, Teššó Genda, Unšó Išizuka, Hiroaki Hirata, Džunko Takeuči, Satoši Hino, Jú Kobajaši, Mikako Takahaši, Sajaka Óhara, Ami Košimizu, Aja Endó, Fumihiko Tačiki, Čiwa Saitó, Kódži Takeda, Takaja Kuroda, Hiroki Jasumoto, Naoki Tacuta, Kenta Mijake, Takumi Jamazaki, Hirojuki Jošino, Čihiro Suzuki, Daisuke Kišio, Nobujuki Hijama, Júko Sanpei, Masahiro Okazaki, Asami Jaguči, Naomi Šindó, Sacuki Jukino, Hidenari Ugaki, Hóčú Ócuka, Risa Hajamizu, Kóiči Sakaguči, Tóko Aojama, Takajuki Sugó, Jú Sugimoto, Júko Kaida, Jukari Tamura, Acuko Enomoto, Micuaki Hošino, Binbin Takaoka, Kósei Hirota, Širó Saitó, Rintaró Niši, Jošihisa Kawahara, Tomo Sakurai, Tecuharu Óta, Tóru Furuja, Misato Fukuen, Kudžira, Manabu Sakamaki, Rika Fukami, Kumiko Takizawa, Takaši Hikida, Šúhei Takubo, Rjó Iwasaki, Rjóko Širaiši, Kósuke Kobajaši, Kódži Seki, Čihiro Tagaino, Sajaka Narita, Júja Murakami, Rjóta Asari, Tóru Sakurai, Takeaki Masujama, Nacumi Takamori, Hajato Nakata, Kengo Kawaniši, Rjú Jamaguči, Jú Šimamura, Ami Naitó, Kunpei Sakamoto, Eri Inagawa, Kendži Sugimura, Ajumi Cunemacu, Cutomu Densaka, Keikó Sakai, Hitomi Harada, Hisao Egawa

Komentáře uživatelů k sérii (5)

 • SonGokussj
  *****

  Neměnné hodnocení. Gintama je zpět a ve stále ve stejné režii. Tentokráte roztáhlá pro širokoúhlé monitory a se spoustou stejné zábavy jak minule! :-) Jedno z mých největších hodnocení u anime ^_^ 97,4% :-)(13.6.2011)

 • Andrew_Deer
  *****

  Gintama', šílenější, úchylnější, šílenější, ulítlejší, parodičtější a v neposlední řadě šílenější než má milovaná Gintama. Zasloužilý umělec Sakata Gintoki, zasloužilá umělkyně Kagura Yato a ty otravné brýle, které si říkají Shinpachi. Pokud jste fanouškem Gundamu, Dragon Questu nebo Doraemona, máte o zábavu maximálně postaráno. Dokonce se zde objeví i jeden díl spolu se Sket Dance. -- Samozřejmě nesmíme zapomenout na veledůležitou postavu Jugem Jugem hovna házející život Shinpachiho dva dny starých slipů... --Prostě řečeno: Gintama má stálé učinky a může nabourat váš zdravý rozum. 100%. ----- 5.10. - GINTAMA JE ZPĚT!(9.5.2012)

 • Gogo333
  *****

  Gintama se vrátila a musím říct, že je to snad jěště lepší než předchozí anime. Opět si bere na paškál různé filmy, anime a samo sebe. Rozhodně tenhle návrat legendy za to stojí.(16.6.2013)

 • massdonfel
  *****

  Pokračování Gintamy je fenomenální. Oproti staré Gintamě je zde jen pár dílů, které nedosahují kvality ostatních a díky tomu si můžete plně užít její sledování. Řekl bych, že vtip, ulítlost a šílenost zde vzrostla ještě do větších mezí než u staré. 90%. Podotýkám, že anime se nehodí pro ty, kteří neviděli první serii(10.8.2014)

 • daGGos
  *****

  Z mého pohledu se anime dělí na čtyři skupiny - špatné, průměrné, dobré a Gintamu. Zaškatulkovat tenhle bláznivý mix akce a komedie jako dobrý by totiž bylo velmi hrubým podceněním. A pokračování v podstatě jen drží tento nastolený trend, což je také to nejlepší, co mohli tvůrci udělat. A tak největším záporem stále zůstává onen fakt, že na každý díl musí člověk čekat týden a někdy v budoucnosti (doufejme že hodně daleké) Gintama znovu skončí.(9.10.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace