poster

Romaentik aillaendeu

 • Jižní Korea

  로맨틱 아일랜드

 • Velká Británie

  Romantic Island

Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2008, 105 min

 • May
  **

  Spatne natoceny film s mozaikou tri krkolomne vykonstruovanych pribehu, ktere by treba ani nebyly tak uplne hloupe, kdyby se jim venovalo vic prostoru, ovsem takhle jsou a chvilemi jsou tak protivne, ze az motivuji divaka k vypnuti cele tehle maskarady o osudovych vyletech za odpocinkem na Filipiny.(4.2.2009)

 • jarah
  *****

  Takto si predstavujem dobrú oddychovú zábavu: príjemné prostredie, neprekombinovaný dej a trocha romantiky. Ani za dvanásť rokov tento film nestratil na pôvabe. Mladý Lee Min Ki hrá blbca tak dokonale, že som mu to uverila a počas jeho úvodného pracovného pohovoru som sa cítila trápne aj zaňho. BTW: ďakujem mische za titulky.(22.3.2020)

 • Mkqp
  *****

  Pohodový a optimistický příběh díky něhož jsem byl nabíjený velmi pozitivní energií. Místy je sice naivní, ale to ničemu nevadí. Postavy byly různorodé a pěkně se na ně koukalo (nemyslim vzhledem). Nejlepší film to určitě není, nicméně svou úlohu splnil na výbornou. Bavil jsem se a navíc mě příjemně naladil.(21.5.2016)

 • Estrellita
  ****

  Další z elegantních korejských "povídkových" filmů, a navíc z těch dobrých. Přestože se nějaké smrtelné nemoci nevyhneme, jsou tu i jiné zápletky (což je právě výhoda těchto filmů) a člověk se necítí být citově vydírán ani znuděn. Naštěstí byli vybráni herci dostatečně typově odlišní, takže pro mě jejich rozeznávání tentokrát nebyl problém a tím spíš jsem si mohla film naplno užít. 78%(18.9.2013)

 • Pethushka
  *****

  Tenhle film je nabitý tak báječně nakažlivou energií, že si ho asi budu pouštět aspoň jednou do měsíce. Všechny tři páry mají svůj jedinečný příběh a já bych nedokázala vybrat, který z nich byl nejlepší. Nevybavuji si snad jedinou nudnou chvilku. Svižné tempo, romantika, moře, zábava...a k tomu hraje úžasná hudba. Já prostě nemůžu jinak, 5*.(8.11.2013)