poster

Oko za oko

 • Jižní Korea

  Nooneneun noon Ieneun i

 • Jižní Korea

  눈에는 눈 이에는 이

 • Velká Británie

  Eye for an Eye

Thriller / Krimi

Jižní Korea, 2008, 101 min

 • VanTom
  ***

  Lehce výstřední geniální detektiv a jeho policejní tým versus partička mazaných podfukářů na kurzu za pomstou. Brilantní lupičské plány zde jen rámují hru "tygra a psa", která v chytrém scénáři směřuje do nevyhnutelného "konfrontačně-smířlivého" finále. Ještěže stojí spíš na kriminalistické práci, s akcí (resp. pár akčními honičkami) si režisér zrovna netyká. Lepší 3*.(22.1.2018)

 • jack_scott
  ****

  Velice solidní snímek se sympatickým tématem a nadhledem, kde vše je jak má být. Jen škoda že asijských snímků podobného ražení není více, respektive že se tak často neprosadí mimo Asii. Snímek rozhodně baví, i když místama není úplně přehledný....ale to je jen díky stylu vyprávění, který je ale na druhou stranu netuctový a účel skvěle plnící, takže proč ne. Herecké výkony i zpracování jsou velmi fajn, prostě jasných 85%(1.12.2008)

 • Tamten
  ***

  Krimi-thriller s dobrým potenciálem, který doplácí hlavně na svou nepřehlednost. Obvzláště pro evropany, kteří nejsou asiaty schopni zcela dobře rozlišovat, je začátek spíše tápáním v ději a teprve po půlce se vše rozběhne v jasných kolejích. Jenže to už je divák tak trochu negativně naladěn, takže ani dobře zahrané hlavní postavy, ani dobrý závěr z toho už nadprůměrný film neudělají.(15.3.2011)

 • LuciusWlk
  ***

  Trochu to na mě působilo jako detektivka na pondělní večer. Nebylo to nejhorší, zápletka je vcelku zajímavá. Na Korejský film je to dobré. Jen jsem se ztrácel v postavách, protože jsem měl problém je poznávat:))) kdo je kdo a ke komu vlastně patří. Policejní kapitán, který řeší 7000 případu ročně je hold kanon!!! Žádná sláva to není, ale zabít tím jedno odpoledne v práci nebylo naškodu!(5.2.2011)

 • Rudovous
  ****

  Slusny thriller v nekterych aspektech pripominajici... no treba Mannuv Nelitostny souboj (ale nasli by se odkazy vzdalene pripominajici i jine zanrove klasiky ). I kdyz s Heat se tento film modelove mimochodem velmi vkusne i usmevne rozchazi. Rezije nenechala nic nahode a do hlavnich roli obsadila hned dva opravdu hereckym charizmatem nabite matadory (Han Seok-Kyu a Cha Seung-wo). Prvni jmenovany zvlada roli sarkastickeho a neprijemneho policejniho sefika opravdu bravurne. Prijemnych 100 minut, ktere podle meho nemohou urazit.(7.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace