• Ramirez85

První Grave Encounters byl fajnovým členem v už setsakra rozvětvené FF rodince a i když ani on nepřišel s ničím novým (jak by taky mohl), prostředí starého blázince a taky sympatické postavy však zafungovaly a já se chvílemi opravdu bál :) Jak už to tak bývá, když je něco povedeného, pojďme tomu natočit pokračování. Dočkalo se i GE a jak jinak- jedná se o naprosto dementní a první díl shazující ultra zbytečnost- inu, jak už to tak bývá :) Pamatujete na první Blair Witch (jak by taky ne, že :))? A vzpomenete si na její stupidní pokračování? Tak přesně toto je případ i GE. Opět tu máme partu mladých rádoby filmařů (aneb vezmeme si náš ifoun a jdeme točit filmy, vždyť rejžou se dnes může stát každý- bulšit! :)), co jdou po stopách toho, jak to vlastně celé bylo. Prvních 40 minut tedy jen kecy a kecy, pak se konečně dostanou do onoho blázince a tam- další nuda, lekačky už očekávané a velmi ubohé. A poslední třetina? No nemám slov, splácanina s dimenzí do nějakýho paralelního světa a taky duchové, co si sami natáčejí svoji reality show- fakt, nekecám :D Další pokračování, co nemělo nikdy vzniknout- aneb taky se tak těšíte na trojku? :) (O hercích, hudbě, ději apod. se nemá cenu rozepisovat- nic takového se tu nekoná).(26.10.2012)

• JohnCZ

Pokračování je obdobně blbloučké jako jednička a pokud pominu příšerně zdlouhavý začátek s partou absolutně nesympatických a nechutných studentů, tak je dvojka o drobet zábavnější, protože je hravější a příběhovější. Jenže pořád se to odehrává v tom děsně klišovitém prostředí léčebny, které prostě vůbec netáhne.(21.12.2015)

Akonáhle vidím partičku detí, tak som si istá že film nebude rozbehnutý na plno. Obsadenie bolo jednoduché a predvídateľné, chlapec na mäkkých drogách ktorý si myslel že je komik medzi komikami, tmavý ryžojed, holčina z piercingom a jedna americká blondýna, a ja vážne neviem kde oni také ženy berú, a čo je na nich zaujímavé. Jej hranie bolo na piču už od základov a jej hranie v hraní ani nebudem komentovať, fuck. No a potom Richard Harmon, ktorý si myslím že svoju rolu toho "režiséra" celkom dobre zvládol a zahral, Osobne si myslím že mu takéto role v nie moc verejne úspešných filmoch svedčia, a keď sa zvrtne na zamrdanú sviňu tak je boží. Koniec rozhodne zabodoval, ps: tou kamerou by som jej ešte jebla len tak s princípu. A kvôli tomu že je mizerná herečka.(14.6.2015)

• karlik4801

Kdyby postavy uvažovaly jako lidi a nedělaly takový kraviny, mohlo to být super. Jenže když všichni kolem umírají a postava jde na záchod o dvě místnosti dál natočit závěť, to by fakt udělal každý. Proč je to natočené z pohledu herce? Kdyby to bylo natočené normálně, o hodně by si film přilepšil. A ještě ten debilní začátek, ten to celé pokazil, úplně zbytečné a nudné scény. Je to jiné než první díl a jde to hodně poznat. Hlavní postavy vás začnou už za chvíli srát. Párkrát jsem se lekl a v nějakých scénách i bavil, ale většina filmu mě zklamala.(2.12.2012)

• Tomatáš

Podle mého názoru je druhý díl krokem vedle, jak už to ostatně u druhých pokračování bývá. Tvůrci tak trochu vaří z vody a po prvním, řekněme mrazivém, lekacím dílu, nás v blázinci již nic nepřekvapí. Příběh se sice snaží překvapit "překvapivou" změnou v chování jednotlivých postav a napojením na první díl, ale vše je velmi předvídatelné a tupé. Jestliže první díl alespoň pro mě zajímavý...ten druhý balancuje někde mezi ztrátou času a pouhou zvědavostí vědět, zda tajemní duchové stále existují.(7.11.2012)

• - Sean Rogerson mal vo filme poškodené oko, avšak na konci filmu bolo jeho oko úplne zdravé. (metal.storm)

• - Těsně před závěrečnými titulky probliknou na černé obrazovce čísla 49 14 122 48. Jedná se o souřadnice k budově, ve které se film odehrával, k Riverview Hospital v Kanadě. (kery-)

• - Na stole v nemocnici bola nakreslená ouija, teda tabuľka vďaka ktorej sa komunikuje s duchmi. Klasická tabuľka na komunikáciu má písmená usporiadané abecedne, avšak tabuľka v tomto filme mala rovnaké rozloženie ako QWERTY klávesnica. (metal.storm)