Kouzelníci z Waverly (TV seriál)

Wizards of Waverly Place

Kúzelníci z Waverly

Komedie / Rodinný

USA, 2007, 106x22 min

Selena Gomez, David Henrie, Jennifer Stone, Jake T. Austin, Maria Canals-Barrera, David DeLuise, Ian Abercrombie, Octavia Spencer, Lucy Hale, Paulie Litt, Eric Allan Kramer, Adam Gregory, Kristen Caldwell, Taylor Negron, Tiffany Thornton, Josh Sussman, Bonnie Burroughs, Kevin M. Horton, Jeff Garlin, Skyler Samuels, Yara Shahidi, Sarah Lilly, Chelsea Kane, Gilland Jones, Renna Nightingale, Christa B. Allen, Jordan-Claire Green, Sarah Ramos, Bailee Madison, Hayley Kiyoko, Gregg Sulkin, Adam Carolla, Willie Garson, Ted McGinley, Wendi McLendon-Covey, Travis Caldwell, Kara Taitz, Phill Lewis, Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Diane Delano, RJ Smith-Tillman, McKaley Miller, John Ross Bowie, China Anne McClain, Austin Butler, Joseph Porter, Jonathan Kite, Chloe Dykstra, Dallas Lovato, Holly Weber, Kate Flannery, Nick Roux, Amir Talai, Katie Savoy, Jack Plotnick, Michelle N. Carter, Christopher Neiman, Gregg Binkley, Giovanni V. Giusti, Anne Ramsay, Jim Wise, Devin McGinn, Jackie Evancho, Frank Pacheco, David Copperfield, Valente Rodriguez, Moises Arias, J. Evan Bonifant, Julie Brown, Danielle Bisutti, Robin Riker, Natalie Alyn Lind, Bridgit Mendler, Gabrielle Dennis, Joey Diaz, Perry Mattfeld, Josh Abraham Webber, Samantha Boscarino, Christopher Douglas Reed, Daryl Crittenden, Linsey Godfrey, Eric Zuckerman, Al Madrigal, Malese Jow, Shane Harper, Kelsey Sanders, Laura Ashley Samuels, Lauren Benz Phillips, Keith Allan, Cindy Crawford, Belita Moreno, Rose Abdoo, Imani Hakim, Grant Alan Ouzts, Pat Finn, Adam Irigoyen, Noah Munck, Kristi Lauren, James Urbaniak, Fred Stoller, Melissa Barker, Zack Shada, Ralph P. Martin, Frank Maharajh, Kari Wahlgren, JD Cullum, Maurice Godin, Malana Lea, David Barrera, Maurice G. Smith, Rachel Cannon, James Giordano, Candace Brown, Brendan Bradley, John O'Hurley, John J. York, Aaron Hendry, Gary Owens, Casey Deidrick, Gavin Houston, Christine Barger

Kostýmy:

Julie Rhine
  • Kacitr

Občas to jde. Jindy jsou příběhy tak trapné až se na to opravdu nedá koukat. Alex taky po čase začne lézt na nervy. Vždycky se omluví ... pardon pardon - má zaracha - vyřešeno - v dalším díle to samé nanovo. Jde to dokolečka jak na běžícím páse. Mimochodem přijde mi že někdo ze scénáristů má v oblibě sérii Harryho Pottera ...(15.5.2011)

• Mara12

Hvězdička Selena Gomez v seriálu, který parazituje na vlně popularity Harryho Pottera a zneužívá fascinace zejména dětí kouzelným světem. Hlavní hrdinka Alex ráda porušuje nejen zákazy rodičů, ale obecně všechna pravidla, místo toho aby to na konci dílu dotáhla do úplného konce, a vytvořila si image pořádné “bad girl“, uznává svůj prohřešek a přímá ponaučení. Kromě toho se seriál snaží za každou a zdůrazňuji každou cenu pobavit, a vůbec nevadí, že Vám to k smíchu nepřijde. Když k tomu přidáte, že Alex je poměrně nesympatická postava s charakterovými rysy, za které by se ani Arnold Rimmer nemusel stydět (sobeckost, manipulace s ostatními, arogance atd.), a kromě kouzel řeší i teenage problémy, máte z toho jednu z nejhorších věcí, které Disney Channel nabízí.(12.3.2011)

• Fantasy

Kouzla+líná holka=problémy. V případě Alex to platí dvojnásobně, páč používá magii k usnadnění svých povinností, vyřešení problémů s klukama, nebo zpříjemnění nudeného dne. Naneštěstí se ne vždy vše podaří na výbornou a tak musí zasáhnout mladší bratr ňouma, starší bratr chytrolín a otec, dnes již nekouzelník. Problém se jakž takž podaří zamaskovat a Alex dostane zaracha. Až na ty kouzla je to obyčejný popis života teenagerů. Role Alex je Seleně Gomez šitá na tělo, sedne jí a vyloženě se v ní baví, proč taky ne? Alex je pěkná potvora, ale zároveň neváhá pomoci, když vidí, že se někdo trápí. Justin je její pravý opak. Chytrý, trpělivý, sečtělý a Henrie jej přesně tak hraje. Ostatní postavy jim sekundují a snaží se s nimi udržet tempo. Děj není nic moc, v podstatě se všechno točí kolem nešikovnosti Alex, soutěži o kouzelníka rodiny a problémů s klukama. I přesto dávám dvě hvězdy. Oddechovka (občas s přestřelenými) vtipy plní svůj účel -> nic od toho nečekáte a taky nic nedostanete. (Možná kromě občasného záchvatu smíchu.) (hodnoceno po shlédnutí několika dílů, pravděpodobně z každé série)(24.1.2015)

• DeathTheKid

Jedna 1* za Davida Henrieho. Jeho grimasy jsou jediné co může seriál nabídnout. Stupidní hovadiny, které napadají nejmladšího syna, nebo mnou absolutně nenáviděná a herecky antitalentovanou Selenu Goméz + Harper (neznám pravé jméno), která je fakt supr tlusťounká a stejně herecky výtečná jako Selena. "Miluji" Dysney Channel.(31.8.2011)

Jeden čas sem na to koukal ,protože u nás doma se pouštěl jenom Disney Channel kvůli ségře.(není to výmluva).No musím dodat že to co jsem občas na disney občas viděl tak tenhle seriál je asi nejlepší mezi tím co tam dávali.Rozhodně lepší než ta debilní Hanah Montana ,nebo ty dvojčata v tom hotelu atd. Já ani nevím jak se to všechno jmenovalo.Každopádně Selenka hraje líp než Miley a ten mladší s bratrů má docela hlášky.Je to prostě blbina pro děti a pro fanoušky Selenky maximálně ale vezmu to v porovnáním s ostatními pořady na Disney tak tři hvězdy ,ale s odřenýma ušima.A malá zajímavost jejich táta David DeLuise hrál ve hvězdní bráně SG1 a měl něco se Samantou Cartrovou :D(24.7.2016)

• - Původně se seriál měl jmenovat Úžasní Hanniganové, poté byl název změněn na Úžasní O'Malleyovi, následně na Kouzelníci z Waverly Place/em>, poté na Disneyho kouzelníci, načež se vrátili ke stávajícímu názvu. (Elbarto08)

• - Alex (Selena Gomez) a Justin (David Henrie) jsou jediné dvě postavy, které se objevily ve všech dílech seriálu. (Rosaviva)

• - Původní jméno Alex Russo (Selena Gomez) bylo Brooke O'Malley. (Elbarto08)