poster

Kouzelníci z Waverly (TV seriál)

 • USA

  Wizards of Waverly Place

 • Slovensko

  Kúzelníci z Waverly

Komedie / Rodinný

USA, 2007–2011, 42 h 12 min (Minutáž: 22–51 min)

Hrají:

Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals-Barrera, David DeLuise, Ian Abercrombie, Octavia Spencer, Lucy Hale, Paulie Litt, Eric Allan Kramer, Adam Gregory, Kristen Caldwell, Taylor Negron, Tiffany Thornton, Josh Sussman, Bonnie Burroughs, Kevin M. Horton, Jeff Garlin, Skyler Samuels, Yara Shahidi, Sarah Lilly, Chelsea Kane, Gilland Jones, Renna Nightingale, Christa B. Allen, Jordan-Claire Green, Sarah Ramos, Bailee Madison, Hayley Kiyoko, Gregg Sulkin, Adam Carolla, Willie Garson, Ted McGinley, Wendi McLendon-Covey, Travis Caldwell, Kara Taitz, Phill Lewis, Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Diane Delano, RJ Smith-Tillman, McKaley Miller, John Ross Bowie, China Anne McClain, Austin Butler, Joseph Porter, Jonathan Kite, Chloe Dykstra, Dallas Lovato, Holly Weber, Kate Flannery, Nick Roux, Amir Talai, Katie Savoy, Jack Plotnick, Michelle N. Carter, Christopher Neiman, Gregg Binkley, Giovanni V. Giusti, Anne Ramsay, Jim Wise, Devin McGinn, Jackie Evancho, Frank Pacheco, David Copperfield, Valente Rodriguez, Moises Arias, J. Evan Bonifant, Julie Brown, Danielle Bisutti, Robin Riker, Natalie Alyn Lind, Bridgit Mendler, Gabrielle Dennis, Joey Diaz, Perry Mattfeld, Josh Abraham Webber, Samantha Boscarino, Christopher Douglas Reed, Daryl Crittenden, Linsey Godfrey, Eric Zuckerman, Al Madrigal, Melise, Shane Harper, Kelsey Sanders, Laura Ashley Samuels, Lauren Benz Phillips, Keith Allan, Cindy Crawford, Belita Moreno, Rose Abdoo, Imani Hakim, Grant Alan Ouzts, Pat Finn, Adam Irigoyen, Noah Munck, Kristi Lauren, James Urbaniak, Fred Stoller, Melissa Barker, Zack Shada, Ralph P. Martin, Frank Maharajh, Kari Wahlgren, JD Cullum, Maurice Godin, Malana Lea, David Barrera, Maurice G. Smith, Rachel Cannon, James Giordano, Brendan Bradley, John O'Hurley, John J. York, Aaron Hendry, Gary Owens, Casey Deidrick, Gavin Houston, Christine Barger, Regan Burns, Jo Anne Worley, Bonnie Hellman, Nicole J. Butler, Steve Monroe, Brian Kubach, Daryl Sabara, Robert Berlinger, Daniel Benson, Curtis Armstrong, Candace Brown, Veronica Sixtos, Monica Lee Gradischek, Julia Duffy, Sara Paxton, Adam Bay, Jenica Bergere, Brian Flaccus, Ransford Doherty, Monica Anne Parales, Malerie Grady, Michael Patrick McGill, Miley Cyrus, William Behlendorf, Jasmin Jandreau, Georgia Dolenz, Shawn-Caulin Young, Eddie Pepitone, Holland Sanders
(další profese)
 • Holusacek
  **

  Rok 2008: V podstatě dobrá zábava,když není co dělat tak zapnu Disney Chanel a právě to je v programu tak se na seriál dívám a bavím se dobře.=65% Rok 2010:Když už se dívám na něco na Disney Chanel ( a to už jen výjimečně ) a je po reklamě Kouzelníci z Waverly,raději to vypnu-nuda. = 15 % Celkově průměr se slabými efekty dobrou první řadou a trapnou poslední řadou.=50% za efekty hvězda dolů.(19.6.2011)

 • DeathTheKid
  *

  Jedna 1* za Davida Henrieho. Jeho grimasy jsou jediné co může seriál nabídnout. Stupidní hovadiny, které napadají nejmladšího syna, nebo mnou absolutně nenáviděná a herecky antitalentovanou Selenu Goméz + Harper (neznám pravé jméno), která je fakt supr tlusťounká a stejně herecky výtečná jako Selena. "Miluji" Dysney Channel.(31.8.2011)

 • Radyo
  *

  Walt Disney se musí obracet v hrobě jako vrtule, jestli vidí, co vše se dnes pod jeho jménem objevuje na televizních obrazovkách. Na druhou stranu - kdyby to ty děcka nesledovaly, tak by to asi nikdo netočil... A rodiče velmi často nemají ani páru o úrovni těch "sqjelých" seriálů a pokud snad páru mají, tak je jim to fuk, anebo to dětem tiše trpí. No, snad se to na odrůstající generaci nepodepíše moc zásadně...(5.4.2012)

 • Rosaviva
  ****

  Ne, není to převratný a geniální seriál, zvláštní efekty jsou tam přímo k pláči (někdy k smíchu) a maskérky se taky zrovna moc nepředřou. ALE, je to Disney seriál a nedá se to brát vážně a nedá se to zařazovat mezi filmy o kouzelníkách jako je třeba Harry Potter. Pro mě byl hlavní důvod, že jsem se na to dívala David Henrie, Selena Gomez a hlavně to, že jsem potřebovala seriál, kde prostě ač na malou chvíli přestanu přemýšlet, kde budou stupidní zápletky a kde se pobavim. A všechno tohle to splnilo, nebyl snad ani jeden díl abych se nezasmála (a ano, mnohdy nad tím, jak to bylo absurdní), prostě jakmile do toho někdo jde s velkým očekáváním, jaká to bude bomba a čeká od toho něco sofistikovanýho, ať se nedívá na Disney channel. Jediné co mě tam ze začátku vadilo, byly postavy, protože kromě Justina a Alex mi tam všichni strašně lezli na nervy, na většinu jsem si teda pak zvykla a některý jsem si docela oblíbila. Já tomu klidně dám 4* a nestydim se přiznat, že mi Russovi budou chybět.(13.1.2012)

 • Kacitr
  **

  Občas to jde. Jindy jsou příběhy tak trapné až se na to opravdu nedá koukat. Alex taky po čase začne lézt na nervy. Vždycky se omluví ... pardon pardon - má zaracha - vyřešeno - v dalším díle to samé nanovo. Jde to dokolečka jak na běžícím páse. Mimochodem přijde mi že někdo ze scénáristů má v oblibě sérii Harryho Pottera ...(15.5.2011)

 • - Některé názvy kouzel byly složené ze jmen producentů. Například „Murrieta Animata“ je vytvořeno ze jména jednoho z producentů Petera Murrieta. (Elbarto08)

 • - Poté, co paní Russo (Maria Canals-Barrera) vloží Justina (David Henrie) a Maxe (Jake T. Austin) do doupěte, přemýšlí, jestli by měla dát velký zámek na dveře nebo ne. Rozhodne se, že nebude a staví zámek na pult. O dva střihy později vidíme, že zámek je zpět na dveřích, ale odemknutý. Avšak není vidět, že by paní Russoová zamkla dveře. (TomHatrik)

 • - Když Alex (Selena Gomez) řekne svému tátovi, že našla trofejního muže a otec poprvé vešel do místnosti, v horní části rámu vidíme mikrofon. (TomHatrik)