Kouzelníci z Waverly (TV seriál)

Wizards of Waverly Place

Kúzelníci z Waverly

Komedie / Rodinný

USA, 2007 - 2011, 42 h 12 min (Minutáž: 22–51 min)

Ryan Elder

Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals-Barrera, David DeLuise, Ian Abercrombie, Octavia Spencer, Lucy Hale, Paulie Litt, Eric Allan Kramer, Adam Gregory, Kristen Caldwell, Taylor Negron, Tiffany Thornton, Josh Sussman, Bonnie Burroughs, Kevin M. Horton, Jeff Garlin, Skyler Samuels, Yara Shahidi, Sarah Lilly, Chelsea Kane, Gilland Jones, Renna Nightingale, Christa B. Allen, Jordan-Claire Green, Sarah Ramos, Bailee Madison, Hayley Kiyoko, Gregg Sulkin, Adam Carolla, Willie Garson, Ted McGinley, Wendi McLendon-Covey, Travis Caldwell, Kara Taitz, Phill Lewis, Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Diane Delano, RJ Smith-Tillman, McKaley Miller, John Ross Bowie, China Anne McClain, Austin Butler, Joseph Porter, Jonathan Kite, Chloe Dykstra, Dallas Lovato, Holly Weber, Kate Flannery, Nick Roux, Amir Talai, Katie Savoy, Jack Plotnick, Michelle N. Carter, Christopher Neiman, Gregg Binkley, Giovanni V. Giusti, Anne Ramsay, Jim Wise, Devin McGinn, Jackie Evancho, Frank Pacheco, David Copperfield, Valente Rodriguez, Moises Arias, J. Evan Bonifant, Julie Brown, Danielle Bisutti, Robin Riker, Natalie Alyn Lind, Bridgit Mendler, Gabrielle Dennis, Joey Diaz, Perry Mattfeld, Josh Abraham Webber, Samantha Boscarino, Christopher Douglas Reed, Daryl Crittenden, Linsey Godfrey, Eric Zuckerman, Al Madrigal, Melise, Shane Harper, Kelsey Sanders, Laura Ashley Samuels, Lauren Benz Phillips, Keith Allan, Cindy Crawford, Belita Moreno, Rose Abdoo, Imani Hakim, Grant Alan Ouzts, Pat Finn, Adam Irigoyen, Noah Munck, Kristi Lauren, James Urbaniak, Fred Stoller, Melissa Barker, Zack Shada, Ralph P. Martin, Frank Maharajh, Kari Wahlgren, JD Cullum, Maurice Godin, Malana Lea, David Barrera, Maurice G. Smith, Rachel Cannon, James Giordano, Brendan Bradley, John O'Hurley, John J. York, Aaron Hendry, Gary Owens, Casey Deidrick, Gavin Houston, Christine Barger, Regan Burns, Jo Anne Worley, Bonnie Hellman, Nicole J. Butler, Steve Monroe, Brian Kubach, Daryl Sabara, Robert Berlinger, Daniel Benson, Curtis Armstrong, Candace Brown, Veronica Sixtos, Monica Lee Gradischek, Julia Duffy, Sara Paxton, Adam Bay, Jenica Bergere

Perry M. Rein

Scénografie:

Michael Hynes

Kostýmy:

Julie Rhine

K tomuto serialu niet čo dodať... Nechápem ľudí čo mu nedajú ani jednu hviezdičku. Pre mňa je to jeden z najlepších seriálov aké som kedy videla. Vždy sa pri ňom zasmejem ešte k tomu som si zamilovala Alex s Justinom. Max je niekedy s tými jeho žartami až trocha trápny no vie aj pobaviť. Harper tiež nemá chybu hlavne tie jej všeliaké šaty. No isto je to najlepší kúzelnícky seriál (aj film) aký som kedy videla. Rozhodne 5*(19.5.2013)

• vika.evil

Když jsem byla mladší nemohla jsem se vynadívat,ale dnes o pár let starší, mě to baví tak asi jako hodina matematiky.Obsazení se docela dá,ale děj je, jako byste vše co máte v ledničce hodily do obrovského mixéru a zaply.Nechápu jak to může mít i vlsatní film..Co naplat..Po pár dílech vás to omrzí a říkate si naco si tam vlastně hrajou a napadají vás různe paralery.Od Disney bych Já osobně čekala víc..(16.12.2015)

• Fantasy

Kouzla+líná holka=problémy. V případě Alex to platí dvojnásobně, páč používá magii k usnadnění svých povinností, vyřešení problémů s klukama, nebo zpříjemnění nudeného dne. Naneštěstí se ne vždy vše podaří na výbornou a tak musí zasáhnout mladší bratr ňouma, starší bratr chytrolín a otec, dnes již nekouzelník. Problém se jakž takž podaří zamaskovat a Alex dostane zaracha. Až na ty kouzla je to obyčejný popis života teenagerů. Role Alex je Seleně Gomez šitá na tělo, sedne jí a vyloženě se v ní baví, proč taky ne? Alex je pěkná potvora, ale zároveň neváhá pomoci, když vidí, že se někdo trápí. Justin je její pravý opak. Chytrý, trpělivý, sečtělý a Henrie jej přesně tak hraje. Ostatní postavy jim sekundují a snaží se s nimi udržet tempo. Děj není nic moc, v podstatě se všechno točí kolem nešikovnosti Alex, soutěži o kouzelníka rodiny a problémů s klukama. I přesto dávám dvě hvězdy. Oddechovka (občas s přestřelenými) vtipy plní svůj účel -> nic od toho nečekáte a taky nic nedostanete. (Možná kromě občasného záchvatu smíchu.) (hodnoceno po shlédnutí několika dílů, pravděpodobně z každé série)(24.1.2015)

• DeathTheKid

Jedna 1* za Davida Henrieho. Jeho grimasy jsou jediné co může seriál nabídnout. Stupidní hovadiny, které napadají nejmladšího syna, nebo mnou absolutně nenáviděná a herecky antitalentovanou Selenu Goméz + Harper (neznám pravé jméno), která je fakt supr tlusťounká a stejně herecky výtečná jako Selena. "Miluji" Dysney Channel.(31.8.2011)

• Radyo

Walt Disney se musí obracet v hrobě jako vrtule, jestli vidí, co vše se dnes pod jeho jménem objevuje na televizních obrazovkách. Na druhou stranu - kdyby to ty děcka nesledovaly, tak by to asi nikdo netočil... A rodiče velmi často nemají ani páru o úrovni těch "sqjelých" seriálů a pokud snad páru mají, tak je jim to fuk, anebo to dětem tiše trpí. No, snad se to na odrůstající generaci nepodepíše moc zásadně...(5.4.2012)

• - Původně se seriál měl jmenovat Úžasní Hanniganové, poté byl název změněn na Úžasní O'Malleyovi, následně na Kouzelníci z Waverly Place/em>, poté na Disneyho kouzelníci, načež se vrátili ke stávajícímu názvu. (Elbarto08)

• - Ve 107. epizodě s názvem "Tancem zpátky časem" vejde Harper (Jennifer Stone) do kouzelnické skrýše a říká rodině Russoových, že se dohodli s Alex (Selena Gomez), že u nich může bydlet do maturity. Přitom Harper spolu s Alex odmaturovaly už v 99. epizodě a ve 103. epizodě se s Alex přestěhovaly. (Rose.Doesnow)

• - Některé názvy kouzel byly složené ze jmen producentů. Například „Murrieta Animata“ je vytvořeno ze jména jednoho z producentů Petera Murrieta. (Elbarto08)