Kouzelníci z Waverly (TV seriál)

Wizards of Waverly Place

Kúzelníci z Waverly

Komedie / Rodinný

USA, 2007 - 2011, 42 h 12 min (Minutáž: 22–51 min)

Ryan Elder

Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals-Barrera, David DeLuise, Ian Abercrombie, Octavia Spencer, Lucy Hale, Paulie Litt, Eric Allan Kramer, Adam Gregory, Kristen Caldwell, Taylor Negron, Tiffany Thornton, Josh Sussman, Bonnie Burroughs, Kevin M. Horton, Jeff Garlin, Skyler Samuels, Yara Shahidi, Sarah Lilly, Chelsea Kane, Gilland Jones, Renna Nightingale, Christa B. Allen, Jordan-Claire Green, Sarah Ramos, Bailee Madison, Hayley Kiyoko, Gregg Sulkin, Adam Carolla, Willie Garson, Ted McGinley, Wendi McLendon-Covey, Travis Caldwell, Kara Taitz, Phill Lewis, Cole Sprouse, Dylan Sprouse, Diane Delano, RJ Smith-Tillman, McKaley Miller, John Ross Bowie, China Anne McClain, Austin Butler, Joseph Porter, Jonathan Kite, Chloe Dykstra, Dallas Lovato, Holly Weber, Kate Flannery, Nick Roux, Amir Talai, Katie Savoy, Jack Plotnick, Michelle N. Carter, Christopher Neiman, Gregg Binkley, Giovanni V. Giusti, Anne Ramsay, Jim Wise, Devin McGinn, Jackie Evancho, Frank Pacheco, David Copperfield, Valente Rodriguez, Moises Arias, J. Evan Bonifant, Julie Brown, Danielle Bisutti, Robin Riker, Natalie Alyn Lind, Bridgit Mendler, Gabrielle Dennis, Joey Diaz, Perry Mattfeld, Josh Abraham Webber, Samantha Boscarino, Christopher Douglas Reed, Daryl Crittenden, Linsey Godfrey, Eric Zuckerman, Al Madrigal, Melise, Shane Harper, Kelsey Sanders, Laura Ashley Samuels, Lauren Benz Phillips, Keith Allan, Cindy Crawford, Belita Moreno, Rose Abdoo, Imani Hakim, Grant Alan Ouzts, Pat Finn, Adam Irigoyen, Noah Munck, Kristi Lauren, James Urbaniak, Fred Stoller, Melissa Barker, Zack Shada, Ralph P. Martin, Frank Maharajh, Kari Wahlgren, JD Cullum, Maurice Godin, Malana Lea, David Barrera, Maurice G. Smith, Rachel Cannon, James Giordano, Brendan Bradley, John O'Hurley, John J. York, Aaron Hendry, Gary Owens, Casey Deidrick, Gavin Houston, Christine Barger, Regan Burns, Jo Anne Worley, Bonnie Hellman, Nicole J. Butler, Steve Monroe, Brian Kubach, Daryl Sabara, Robert Berlinger, Daniel Benson, Curtis Armstrong, Candace Brown, Veronica Sixtos, Monica Lee Gradischek, Julia Duffy, Sara Paxton, Adam Bay

Perry M. Rein

Scénografie:

Michael Hynes

Kostýmy:

Julie Rhine
  • Radyo

Walt Disney se musí obracet v hrobě jako vrtule, jestli vidí, co vše se dnes pod jeho jménem objevuje na televizních obrazovkách. Na druhou stranu - kdyby to ty děcka nesledovaly, tak by to asi nikdo netočil... A rodiče velmi často nemají ani páru o úrovni těch "sqjelých" seriálů a pokud snad páru mají, tak je jim to fuk, anebo to dětem tiše trpí. No, snad se to na odrůstající generaci nepodepíše moc zásadně...(5.4.2012)

Jeden čas sem na to koukal ,protože u nás doma se pouštěl jenom Disney Channel kvůli ségře.(není to výmluva).No musím dodat že to co jsem občas na disney občas viděl tak tenhle seriál je asi nejlepší mezi tím co tam dávali.Rozhodně lepší než ta debilní Hanah Montana ,nebo ty dvojčata v tom hotelu atd. Já ani nevím jak se to všechno jmenovalo.Každopádně Selenka hraje líp než Miley a ten mladší s bratrů má docela hlášky.Je to prostě blbina pro děti a pro fanoušky Selenky maximálně ale vezmu to v porovnáním s ostatními pořady na Disney tak tři hvězdy ,ale s odřenýma ušima.A malá zajímavost jejich táta David DeLuise hrál ve hvězdní bráně SG1 a měl něco se Samantou Cartrovou :D(24.7.2016)

Jednou jsem na tohle narazil náhodou v televizi, když jsem procházel u táty obývákem a malá sestřička měla v televizi puštěný Disney Channel. Tak jsem se chvíli zadíval a vypadalo to zajímavě, a jelikož tam hraje Selena Gomez, tak jsem si řekl, že si nejdříve stáhnu film, a na základě jeho shlédnutí jsem začal sledovat seriál. Seriál rozhodně nadprůměrný, co se podobných seriálů týče, ale při sledování 3.série musím říci, že z každé postavy udělali úplného debila.(13.3.2011)

• DeathTheKid

Jedna 1* za Davida Henrieho. Jeho grimasy jsou jediné co může seriál nabídnout. Stupidní hovadiny, které napadají nejmladšího syna, nebo mnou absolutně nenáviděná a herecky antitalentovanou Selenu Goméz + Harper (neznám pravé jméno), která je fakt supr tlusťounká a stejně herecky výtečná jako Selena. "Miluji" Dysney Channel.(31.8.2011)

• vika.evil

Když jsem byla mladší nemohla jsem se vynadívat,ale dnes o pár let starší, mě to baví tak asi jako hodina matematiky.Obsazení se docela dá,ale děj je, jako byste vše co máte v ledničce hodily do obrovského mixéru a zaply.Nechápu jak to může mít i vlsatní film..Co naplat..Po pár dílech vás to omrzí a říkate si naco si tam vlastně hrajou a napadají vás různe paralery.Od Disney bych Já osobně čekala víc..(16.12.2015)

• - Konkurzu na roli Justina Russoa se zúčastnil také Joe Jonas. (Elbarto08)

• - Původní jméno Alex Russo (Selena Gomez) bylo Brooke O'Malley. (Elbarto08)

• - Alex (Selena Gomez) a Justin (David Henrie) jsou jediné dvě postavy, které se objevily ve všech dílech seriálu. (Rosaviva)