Kouzelníci z Waverly

• USA Wizards of Waverly Place (více)
Komedie / Rodinný
USA, (2007–2011), 42 h 12 min (Minutáž: 22–51 min)

Kamera:

Rick F. Gunter

Selena Gomez, David Henrie, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals-Barrera, David DeLuise, Ian Abercrombie, Octavia Spencer, Lucy Hale, Paulie Litt (více)

Série(4) / Epizody(106)

Seznamte se s Alex, Justinem a Maxem Russoovými. Jsou to docela normální, obyčejné děti, z New Yorku, až na jedno velké tajemství: jsou to kouzelničtí učni z Waverly! Připravte se na jejich kouzelnické kousky ve všech 21 epizodách slavného seriálu, který znáte z kanálu Disney Channel. Kompletní trojdisková série obohacená o okouzlujícími záběry ze zákulisí seriálu. (oficiální text distributora)

Radyo

Walt Disney se musí obracet v hrobě jako vrtule, jestli vidí, co vše se dnes pod jeho jménem objevuje na televizních obrazovkách. Na druhou stranu - kdyby to ty děcka nesledovaly, tak by to asi nikdo netočil... A rodiče velmi často nemají ani páru o úrovni těch "sqjelých" seriálů a pokud snad páru mají, tak je jim to fuk, anebo to dětem tiše trpí. No, snad se to na odrůstající generaci nepodepíše moc zásadně... ()

Gemini

Paralelka Hanny Montany, která vybrala všechno co šlo ze Sabriny, Mladé Čarodějnice, a zprznila to dokonale disneyovským způsobem (v tom nejhorším smyslu slova "Disney"). Nejzajímavější na téhle záležitosti je její setrvalá nevtipnost, kterou nejzřetelněji demonstrují prkenná Selena Gomez a Jennifer Stone. Ne, vlastně ne, nejzajímavější je sledovat, co s dívčí myslí udělá "starring" v seriálech Disney Channelu - Miley Cyrus se stala exhibicionistickou příšerkou, a Selena Gomez životní láskou Justýna Bez Bíbra. Která to asi schytala hůř?:) Určitou hodnotu to možná má pro děti od osmi let výš, které netuší, že všechno tohle už někdo natočil a zahrál daleko lépe už tolikrát předtím... "drobnou vadou" samozřejmě je, že je to klasický nic proti ničemu výplach ať už kulturní nebo emocionální, takže doporučit to opravdu nejde. Leda byste chtěli svoje děti učit, že když udělají průšvih, pro který se na ně někdo koho mají rádi naštve, není třeba se pokoušet to napravovat, ale stačí vyvolat trochu žárlivosti;) Výstavní MILFka Maria Canals-Barrera a nejméně známý z trojice bratří DeLuisů se v rolích rodičů sice snaží, ale vytáhnout tenhle balvan ze dna by mohl jedině opravdový kouzelník... Jak to zhodnotit - nejsou tu pokleslé pesničky jako od Montanovic Haničky, ale ta na druhou stranu byla zase aspoň svojí ztřeštěností a zmatkařením vtipná (někdy). Vyruší se to? Asi ano, konec konců je to ve výsledku stejné televizní Zlo;) 20% ()

Zíza

Sedla jsem si k TV, která byla zapnutá na tomto seriálu. Vydržela jsem až do konce. Proč? To bylo tak blbý, že jsem se nemohla odthnout. Stokrát, co stokrát, tisíckrát ohrané vtípky, přesto je možný, že se jim zasmějete, že v tu určitou chvíli budou působit vtipně. Njn, vsadilo se na jistotu... :-D Hele, tak dá se to, ale ne moc dlouho, protože by to mohlo někomu vymejt mozek... :-) ()

NinadeL

Emblematická hrůznost z Disney Channelu. Skoro bych měla pocit, že i seriály se sestrami Olsenovými byly lepší... ()

ripo odpad!

WTF ?!? To je na zakázku zo špeciálnej školy a jej chovancov ? Ťažká, veľmi ťažká stupidita toho najväčšieho rangu ! ()

MMR

Jednou jsem na tohle narazil náhodou v televizi, když jsem procházel u táty obývákem a malá sestřička měla v televizi puštěný Disney Channel. Tak jsem se chvíli zadíval a vypadalo to zajímavě, a jelikož tam hraje Selena Gomez, tak jsem si řekl, že si nejdříve stáhnu film, a na základě jeho shlédnutí jsem začal sledovat seriál. Seriál rozhodně nadprůměrný, co se podobných seriálů týče, ale při sledování 3.série musím říci, že z každé postavy udělali úplného debila. ()

Rosaviva

Ne, není to převratný a geniální seriál, zvláštní efekty jsou tam přímo k pláči (někdy k smíchu) a maskérky se taky zrovna moc nepředřou. ALE, je to Disney seriál a nedá se to brát vážně a nedá se to zařazovat mezi filmy o kouzelníkách jako je třeba Harry Potter. Pro mě byl hlavní důvod, že jsem se na to dívala David Henrie, Selena Gomez a hlavně to, že jsem potřebovala seriál, kde prostě ač na malou chvíli přestanu přemýšlet, kde budou stupidní zápletky a kde se pobavim. A všechno tohle to splnilo, nebyl snad ani jeden díl abych se nezasmála (a ano, mnohdy nad tím, jak to bylo absurdní), prostě jakmile do toho někdo jde s velkým očekáváním, jaká to bude bomba a čeká od toho něco sofistikovanýho, ať se nedívá na Disney channel. Jediné co mě tam ze začátku vadilo, byly postavy, protože kromě Justina a Alex mi tam všichni strašně lezli na nervy, na většinu jsem si teda pak zvykla a některý jsem si docela oblíbila. Já tomu klidně dám 4* a nestydim se přiznat, že mi Russovi budou chybět. ()

Tsuki

1. SÉRIE: Prozatím viděna jedna série, avšak nejsem si jistá, jestli dám šanci ještě těm dalším (uvidí se, jak moc na to budu mít náladu - možná bych to mohla zvládnout aspoň do toho filmu). Bohužel už dávno nejsem cílová skupina, takže je docela logické, že stejně jako mnohé další lidi, kterým už není čtrnáct, ani mě tohle příliš neoslovilo. Nebýt Seleny Gomez, bylo by mé hodnocení ještě o hvězdu nižší, protože kromě ní tam není na co koukat a vlastně ani pořádně čemu se zasmát. Těch zábavnějších epizod je jen po málu (například epizoda s názvem "Quinseniéra"). Většinou jsou epizody však jen "rádoby zábavné", čímž myslím, že jsou plné trapného ohraného vtipu. Podle mého však není na místě na tento seriál příliš nadávat - přece jenom je nutno říct, že každému, kdo se na Kouzelníky z Waverly podívá, musí být jasné, že když je to seriál z Disney Channel, je mířený na věkovou skupinu tak 10-14 let, takže podle toho je také třeba ho hodnotit. Je možné, že kdybych byla o deset let mladší, bavilo by mě to víc. Momentálně bych však řekla, že dvě hvězdičky jsou pro tyhle Kouzelníky akorát. Nebylo to tak hrozné, že by se na to nedalo koukat, ale ani tak zábavné, že by to mohlo dosáhnout aspoň toho průměru (i když ještě musím dodat, že můj dojem o kapku snižuje taky český dabing - v angličtině jsem to neviděla, ale docela si dovedu představit, že to určitě zní lépe). ~(2,0★)~ 2. SÉRIE: Nakonec jsem přece jenom koukla na druhou sérii (aktualizace 1.3.2013). Musím říct, že se můj dojem o něco málo zlepšil, na čemž se ale podílí i to, že jsem se na to tentokrát dívala v původním znění. Je pravda, že český dabing zabíjí některé vtipy a slovní hříčky (pro srovnání jsem se na pár dílů podívala v češtině i angličtině a dokonce jsem zjistila, že někdy došlo k úplně chybnému překladu, takže to nejen nebylo vtipné, ale ještě to třeba ani nedávalo smysl). Samozřejmě se ale pořád spíš jedná o jednodušší vtip pro mladší kategorie, na tom se zkrátka nic nezměnilo. Na druhou stranu jsem ale měla pocit, že lepších dílů tady bylo více než v první sérii. Špatná nebyla ani ta kombinace s upíry. Ale bohužel, kombinace s Hannah Montanou byla děsná. Jedná se sice jen o jediný díl, ale zato to byl ten naprosto nejhorší. Skoro jsem se modlila, ať už to skončí. Zatímco Kouzelníci z Waverly jsou tak nějak dětinsky příjemní (jako že se na to dá dívat), Hannah Montana mi přijde otravně pubertální a v podstatě o dost trapnější. Na to se zkrátka nedalo koukat. Ale když pominu tohle naprosté faux pas v jednom díle, musím říct, že druhá série už se blíží v rámci seriálů pro mladší aspoň k tomu průměru. ~(2,3★)~ 3. SÉRIE: Podobná úroveň jako druhá série - některé díly dost stupidní (třeba hned ten první - "Franken Girl"), jiné v rámci žánru pro mladší docela zábavné ("Positive Alex", atd.). Nová postava - Alexin kluk Mason - docela ušla, ale z nějakého důvodu mi tahle série přišla skoro nekonečná a dosledovat ji mi trvalo dost dlouho (a to přitom měla o dva díly míň než předchozí série). ~(2,3★)~ 4. SÉRIE: Opět se střídaly horší díly s těmi lepšími, něco bylo opravdu stupidní, ale celkově je hezké sledovat hlavní postavy takhle dospívat. Pár věcí se povedlo - třeba dva předposlední díly ("Rock Around The Clock" a "Harperella" - v tomhle se dokonce objeví David Copperfield!!). Čekala jsem, že poslední díl s turnajem o post kouzelníka rodiny bude zlatý hřeb, ale nijak moc lepší to nebylo - dokonce první polovina ani nedávala smysl (bráchové Alex se chovali jako pitomci a vůbec to nesedělo k jejich skutečným charakterům... říkám si, kdo takhle hloupě napsal ten scénář). No ale ono se to dalo čekat. Celý seriál se až do úplného konce nedokázal přešvihnout přes průměr, na to je tam až moc špatných dílů (např. co měl znamenat ten trapný zloduch - anděl temnoty??), ale stálo za to na to koukat kvůli Seleně Gomez. ~(2,4★)~ CELKEM: ~(2,3)~ () (méně) (více)

LION-MR.T odpad!

Kvalitních seriálů značně ubývá,ale píčovin jen přibývá jak na běžícím pásu. Kdo ten pás už konečně zastaví? ()

ARI50

Seriál kde jsem sem tam nějaký díl viděl ale nikdy ve mě nevzbudil pocit sledovanosti a ani nějaké zábavy pro děti. ()

Marek1991 odpad!

Kam sa to dostala zábava pre deti? K čistému primitivizmu. Ľutujem deti, čo to pozerajú, zabíjať čas takýmto nevtipným nevkusom. Veľmi trápne a tie herecké výkony na zaplakanie, to by zvládlo veľmi, ale veľmi veľa ľudí. ()

Ajinka126

Dovolím si hodnotit, i když jsem viděla asi 2 díly, ale pochybuju, že by se v jiných dílech kvalita rapidně zvýšila. ()

Popluh

Tak nějak si říkám, jestli někdy Disney Channel přijde s normálním a alespoň průměrným hraným seriálem u kterého by se dalo vydržet dýl než jeden díl. ()

Sokka_

1 hvězdička za nové díly. Ale musím připustit, že díly jako třeba Kouzelníci vs upíři, Kouzelníci vs všechno si mohli odpustit ()