poster

Polibte nevěstu

 • USA

  Kiss the Bride

 • Slovensko

  Pobozkajte nevestu

Komedie / Romantický

USA, 2007, 95 min

 • bourec
  **

  Po deseti minutách jsem byl zralej film vypnout.Obsah filmu na přebalu my totiž nesdělil,že jde o vztah dvou gayů.Nejsem netolerantní a kdo je jak sexuálně zaměřenej mi je jedno.Jenom nemám tyhle filmy rád,stejně jako dramata,muzikály.Nakonec jsem film dokoukal dokonce a co k němu říct.Romantika ve filmu nefunguje vůbec,legrační je jenom scéna z golfu,herecký výkony taky bída,hlavně Tori je prkenná a atˇ je kde chce,tváří se pořád stejně.Takže nakonec s přimhouřením oka za 30%.(26.7.2009)

 • Stanislaus
  **

  V rámci komedií s LGBT tematikou je film Polibte nevěstu dosti podprůměrným, klišé zavánějícím a příběhově velice banálním zástupcem, ve kterém si Tori Spelling zopakovala podobnou roli jako ve snímku Trick z roku 1999 (který byl o dost lepší). Bylo zde pár vtipných momentů, ale zbytek byla stará známá a dosti ohraná pohádka. Zkrátka film, který vyniká tím, jak je jednoduchý a trpí přítomností nevýrazných herců a tuctového příběhu.(6.6.2013)

 • genetique
  ***

  Aj keď je len málo vecí, čo by som na tomto filme menil, tak ho musím zaradiť do kategórie len mierne nadpriemerných. Dej celkom slušne prekvapí svojím nevtieravým príbehom a niektorými ozaj netypickými situáciami, ktoré by som vo filme podobných ambícií nečakal. Napríklad záver, i keď sa jedná o typickú namotávku, riešenie je na úrovni. Svoju úlohu v tom majú ale určite aj pohľadní a vkusní mladí herci, prekvapujúco aj Tori Spelling. 60%.(17.2.2008)

 • ajuska
  *

  Ústřední nápad na mírnou obměnu žánru rozhodně není zlý, ale bohužel nakonec tak zoufale nefunguje, že to u mě Kiss the Bride zdaleka nedotáhne ani na obvyklý průměr. Příběh působí podivně, logika chování postav je často přinejmenším sporná a především to bohužel v příliš mnoha okamžicích nudí. U devadesátiminutové komedie by se člověk neměl každou chvíli koukat na hodinky..(17.1.2009)

 • Adiemus
  ***

  Samotný příběh mi připadá zajímavější než jeho předloha. Každopádně se v něm vyskytuje větší množství sympatických postav než ve Svatbě mého nejlepšího přítele, ale zase chybí herec formátu Ruperta Everetta. (I když na Philippa Karnera se taky dobře kouká.) Na druhou stranu role Tori Spellingové je daleko lepší než role Cameron Diaz, i když bych obě "herečky" nahradila úplně jinými. Při opakovaném zhlédnutí filmu jsem se během první poloviny přikláněla ke čtyřem hvězdičkám, ale školometské řeči poslední třetiny filmu mě donutily jít s hodnocením zas dolů. Tímhle nešvarem trpí bohužel většina amerických filmů, když se snaží zpracovat malinko netradiční téma. Spíš televizní film než příběh pro kina.(14.2.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace