Mötley Crüe: Carnival of Sins

9. Louder Than Hell
10. Live Wire
11. Girls Girls Girls
12. Wild Side
13. Don't Go Away Mad (Just Go Away)
14. Primal Scream
23. Sick Love Song
24. If I Die Tomorrow
25. Kickstart My Heart
26. Helter Skelter
27. Anarchy In The UK. (mm13)

Ant

Všichni jsou to pořád stejní magoři a v rámci téhle tour připravili obrovskou show. Skvělá podíváná s energickými výkony a za vzoru MC řádně zkažená. ()

liquido26

Motley Crue dokazují, že i skoro po třiceti letech na to pořád mají. Pódiová show patří snad k nejlepším, co jsem u metalový kapely naživo viděl. Kapela s maximálním nasazením a energií hraje ty svoje největší hity, snad žádná zásadní písnička nechybí a Vince v Kickstart My Heart vynechává míň slov než obvykle :-) ()

ivan_drago

Moje nejoblíbenější kapela v neuvěřitelné šou, plné holek, motorek, šílenců, světelných a pyrotechnických efektů, nejlepší živák na světě a jsem rád, že jsem měl tu čest je vidět na vlastní oči. I když v Praze to taková šou samozřejmě nebyla. Pecka. ()

gocatgo

Motley Crue mám prostě rád a v Praze jsem si je užil. Na to jak Vince Neil zpívá jsou ale čtyři hvězdičky až až :) ()

SIXXteenth

Podle mě nejlepší živé DVD co jsem když viděl, dokonce lepší než živáky KISS. Dvě hodiny plné nejlepšího Rock´N´Rollu, pyrotechnických efektů, spoře oděných holek, trpaslíků, skřetů a hlavně nahatých fanynek!Myslím že na žádném jiném koncertě neuvidíte taková stada koz! God bless all tits of America! ()