Krokodýl zabiják (TV film)

Croc

Kant Pan

Scénografie:

Jon Bunker
  • Aluska88

Jejkote, to zas bylo...:) Dívala jsem se z jediného důvodu, kterým byl Michael Madsen. Jaká byla poté moje radost, když se Mikey objevil na obrazovce asi až po hodině a ještě k tomu na ní strávil v rozkouskovaných scénách ani ne půl hodiny. Slovy se mé nadšení nedá popsat:) Rozhodně se nenechte zmýlit krvelačně vzhlížejícím plakátem, protože to je na této "krokodýlí nudě" patrně asi to nejzáživnější a nejlepší. Ve filmu se absolutně nic neděje. Již od začátku mohou být diváci obšťastněni pohledem na "nevinné, Thajské školačky", které se z příběhu nehnou asi další hodinu, po níž se konečně něco... pomalu... začne... dít. Ale jen trochu, možná ani to ne. Po celou tuto dobu vidíme pouze Thajské domorodce, polonahá těla, křečovité úsměvy, nadržené kluky a do toho ještě dluhové, či jakési, problémy jednoho z nich. Vysoká pravděpodobnost, že se spánku neubráníte. A ani Mikey to nedokázal zachránit. Nezáživné, bezobsažné, kde se ani chudák krokodýl skoro vůbec nedostal k "soustu." Dostanete velkou porci nudy, zbytečných a plytkých keců a pár záběrů na digitálního krokodýla.(27.4.2012)

• weetya

O řád lepší než třeba druhý a třetí díl série Lake Placid. Tenhle krokodýlí film neobsahuje žádné komické scény a má normální rozměry, to také nebývá zvykem. Animace krokodýla klasicky příšerná, prokládaná jakoby dokumentárními záběry. Hlavní hrdinka pěkná, což se hodí. Ale ta herečka má jinak strašné jméno.(12.10.2010)

• MM_Ramone

Už som videl mnoho filmov o zvieratách - zabijakoch; takzvaných animal horrorov. Neprekonaným vrcholom tohoto dosť lacného subžánru je geniálny snímok amerického režiséra Stevena Spielberga, z roku 1975, "Čeľuste". To je skutočný filmový klenot. "Krokodíl útočí" je na tom horšie. Oveľa, oveľa horšie. Je to nízkoropočtový televízny titul so šablonovitým, predvídateľným scenárom, béčkovými hercami a nekvalitnými filmovými trikmi. Naviac rozmery vraždiaceho krokodíla hodne kolíšu a jeho útoky sú chaotické a neprehľadné. *(16.7.2010)

• Phobia

To zas někdo šlápnul do velkého, hnědého, kouřícího, smrdutého, krokodýlího (budu slušná) produktu vyměšování... a ještě na tom hovnu uklouznul a vymáchal si v tom hubu! Michael Madsen je zjevně těžký alkoholik nebo úplný analfabet, protože nikdo při smyslech by se po přečtení tohohle scénáře k něčemu takovému dobrovolně nesnížil... no, Marek Vašut by to třeba vzal místo reklamy na Prosthenal;-). A možná Majkl netušil, chudák, že kromě něj dostanou role samí neherci, výprava bude ušmudlaně neatraktivní, záběry krokodýla budou zběsile sestříhané z několika poloamatérských přírodopisných dokumentů, krokodýl tedy bude měnit nejen velikost, ale i druh a lokaci (jednou v blátivé řece v džungli, za vteřinku v čisťounkém moři)... Což je pořád ještě slabota proti efektům, při kterých skutečně tuhne krev v žilách: divák je naprosto zhrozen a zhnusen, jak dětsky papundekloidní a občas i ve windowsovském programu "Malování" nakreslený krokodýl (ehm) může být spáchán v 21. století. Hvězdičku za to, že jsou i horší filmy a seriály (měřítkem kvality jsou mi české telenovely:-)). 15%(8.10.2010)

• gumli

O krokodíloch je hodne filmov,ale tento je z tých najhorších.Pripadal mi taký zlepenec z dokumentárnych a hraných filmov.Okorenený aj láskou na prvý pohľad,aj podnikateľskými zloduchmy.Veľmi predvídateľný film,ale krajina pekná.Tentokrát je to Thajsko.O hercoch škoda hovoriť,nemá to význam.Tvorcovia do filmu napchali aj mladé thajské teenagerky,ale vôbec to nepomohlo.Úplne zbytočný film.(31.1.2010)