poster

Happy-Go-Lucky

 • Česko

  Happy

 • Česko

  Buď šťastná!

 • Velká Británie

  Happy-Go-Lucky

 • Slovensko

  Happy-Go-Lucky

 • Slovensko

  Buď šťastná!

  (festivalový název)

Komedie / Drama

Velká Británie, 2008, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Renton
  ****

  Scénář: Mike Leigh .. Ztřeštěně pozitivní podívaná, kterou málokdo skousne bez potíží či vážných zádrhelů. Sally Hawkins jako roztržitá Poppy skutečně boduje - u strany jedné, tu druhou nenávistně sere. Scénář by snesl nějaký hlubší směr než jen poskakování mezi nejrůznějšími situacemi (noční dívčí tah a střety s instruktorem autoškoly jsou jasným vrcholem), ale já to i tak celé přijal. Divně dobrých 70%.(14.2.2009)

 • Patw
  *

  Ona měla být optimistická... já měl ale pocit že koukám na trochu postiženou paní a tak jsem jí u filmu litoval. Bohužel jsem film několikrát přepnul, a vlastně nic neuniklo. Ovšem herečka by si za svůj výkon něco zasloužila, ale ne Zlatý Globus který (opravte mě jestli se pletu) má patřit tomu nejlepšímu výkonu. Ovšem pokud herečka ve skutečnosti není "taková" měla by dostat cenu za to že perfektně zahrála lítostivou roli, které měla k optimismu hodně daleko. A to jsem se ještě ani nedostal k ostatním postavám filmu, a některým nemožným scénám....(6.1.2011)

 • mysiak
  ***

  Úsmevný príbeh úsmevnej Poppy, ktorá si nijak neláme hlavu so svojim životom a užíva sa ho, a príbeh ktorý sa pomaly mení sa realistickú drámu, v ktorej sa riešia problémy života...je to už klasické schéma, herecký výkon Poppy je vynikajúci a celkovo film zaujme tým ako je vytvorený...prinesie vám úsmev na tvári(10.9.2009)

 • Sofia
  ***

  Rozhodně nevšední film. Hlavní postava sedne málokomu, prdlá a nedospělá Poppy alias Sally Hawkins je opravdu "velké sousto". Ostatně i jiné postavy (učitel autoškoly Scott nebo Poppyina sestra Suzy) jsou natolik podivné, až to sráží film o trochu dolů - nevěřím, že koncentrace takových typů na jednom místě ve stejnou dobu je vůbec možná. Film má trochu přehnanou stopáž, bez některých scén (dialog s bezdomovcem nebo návštěva těhotné sestry) by to možná více drželo pohromadě, takhle už jsem se po hodině koukala na hodinky a čekala, jak to scénárista a režisér v jedné osobě asi ukončí.(10.6.2012)

 • M.i.k.e
  ***

  podivně ztřeštěná podívaná,která hlavně ve druhé půlce začne brnkat na vážnější strunu a kterou ne každý dokáže zkousnout.Největším kladem a žel bohu i záporem je hlavní postava roztržitá a ujetá Poppy.Sally Hawkins sice svojí postavu zvládla bravurně,ovšem ta sama o sobě je natolik "divná",že jí spousta diváků nebude moc vystát.Suma sumárum,Happy-Go-Lucky není ani zdaleka špatným filmem,ale v britských vodách se v poslední době urodily mnohem výživnější a povedenější kousky...60%(20.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace