Yonguijudo miseu sin

용의주도 미스 신

Miss Gold Digger

Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2007, 108 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,948,507(15.12.2009)

Ani krasa predstavitelky hlavni role nezveda tenhle film nad korejsky prumer. Prominte...(19.7.2008)

Šin stojí bohužel na pomezí - na romantický film je v ní příliš málo seriózní (ne přehrávané) romantiky a na komedii je tu zase trochu málo humoru. Vše zachraňují herci, kteří jsou výborní a hlavně skvěle typově obsazení. Více humoru a jiný konec... a byl by to perfektní film.(6.7.2008)

Prakticky naprosto průměrná korejská komedie o podlosti žen, které se chtějí vdát za bohatého muže. Celkem příjemná, i když občas stupidní záležitost, ale párkrát jsem se i nasmál docela slušně. I když Han Ye-seul není pro mě žádná krasavice, tak do role pěkně sedla.(17.2.2013)

• Moiraine

Tohle byl jistojistě krok vedle. Komedie by měla být vtipná, v romantickém filmu by ústřední dvojice měla být alespoň trochu sympatická. Bohužel se nekoná ani jedno. Nenašla jsem tu jedinou vtipnou scénu, a přestože 'jeho' bych ještě zvládla, ta ženská byla něco tak neskutečně prolhanýho, vypočítavýho a povrchního, že jsem nestačila zírat. Podle tohohle filmu existují jen dva druhy žen: mrchy jako hlavní hrdinka a pak ty co jsou "pure and innocent" tak moc, že jeptiška vedle nich vypadá jak zhýralec. Takhle stupidní škatulkování projde u dobré komedie, tohle ale není ani špatná komedie. Takže skoro dvě hodiny sledujeme Mi Su, jak se snaží kličkovat ve vlastní pavučině lží a jak je z toho úplně vyčerpaná (fakt chudinka). Pak se dozvíme, že to vlastně není její chyba, protože SPOILER: dostala v minulosti kopačky. Ten konec pak už jen podtrhl zbytečnost celého předchozího děje.(20.4.2013)