poster

Putěvoj obchodčik

 • ruský

  Putevoy obkhodchik

 • ruský

  Путевой обходчик

 • anglický

  Trackman

Horor / Thriller

Rusko, 2007, 80 min

Režie:

Igor Šavlak

Kamera:

Ilja Bojko
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LIVINGDEAD
  *

  Dávám 1 hvězdičku Rusům za snahu natočit horror, za zajímavé prostředí....... a toť vše. Nevím jestli byl horror určen pro diváky do 12 let, protože veškeré vražedné scény nejsou vidět a nebo jsou zakryty stříknutím krve na kameru. Jediná dobrá scéna byla ta - jak se žena snaží plazit a maniak ji chce chytit za nohy......... a to je asi jediná scéna, která by se dala nazvat horrorem. Pro mne byl film velkým zklamáním, zvláště když obal DVD nemá chybu!(24.2.2008)

 • Bloody13
  *

  Tuctový slasher, co nemá koule na to, aby divákům ukázal v jediné scéně explicitnější vraždičku. Přitom zdejší maskovaný vágus, nahánějící krumpáčem skupinu Rusů v podzemních tunelech, tomu vyloženě přihrával. To by však většina mordů nesměla být off screen, postavy by v katakombách nesměly tolik tápat a hlavní zabiják by se po nich také nesměl tolik bezdůvodně procházet, navíc v hnusně zpomalených záběrech. Těch je tu však tolik, že bez nich by měl film sotva 50 minut. Na příběh se ve scénáři zapomnělo, takže natáhnout se to nějak muselo, to dá rozum.(17.8.2015)

 • gumli
  ***

  Aj keď trochu nudný ,ale pozerateľný ruský horror.Keďže je to ruský film ,tak za tri.Začiatok bol ale celkom dobrý,len potom to bolo trochu stereotypné.Takmer celý film sa odohráva v tuneli pod Moskvou,kde žije nejaký psychopat a krompáčom zabíja ľudí,ak tam náhodou zablúdia.A ešte má úchylku,lebo zbiera oči.Filmu chýba originalita,kopíruje také filmy ako napr.Creeps,Descent a pod.Takže neponúka nič nové a nič čo by tu už nebolo predtým.Ale Rusi majú snahu a to treba oceniť.(12.2.2010)

 • J*A*S*M
  **

  Sledovat se to dalo celkem bez újmy, ale propříště bych prosil podepřít to pobíhání podzemím nějakým silnějším příběhem. Putevoy obkhodchik je totiž hrozně prádným filmem a po chvilce začne nudit, ačkoli prostředí je vybráno dobře, stejně tak jako vzezření zabijáka. Dialogy trhají uši a chování postav je dost iracionální, ale to jsem už tak nějak čekal.(27.10.2008)

 • peter12
  **

  Nemôžem poprieť, dosť veľké sklamanie. Myslel som si, že v tomto Rusi budu oveľa odvážnejší, ako reálne boli. Nieje toho tu moc vidieť a čo aj je, tak nieje to nič ohromujúce. Tvorcovia išli radšej po ceste atmosféry ako po krvavejšej ceste a tá im v pár momentoch i vyšla, ale ani to nebolo také aké som čakal. Podzemný tunel a v ňom maskovaný vrah, k tomu pár zločincov a krvava lazen je zaručená. Ale, nie v tomto filme. Predvídateľnosť moc neriešim, lebo tu už sa to ani inač asi nedá. Myslím si, že všetko tu už bolo, ale film mohol mat aspoň nejaký štýl + menej tuctového killera, ktorý sa s tým ne..be.(29.1.2020)