Prckové

Shorts

Krpci

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2009, 85 min

Na tento film jsem koukal v autobusu Student Agency a mohu říci, že mě vcelku pobavil :-) Začátek byl opravdu výborný a postavy ve filmu také úžasné. (až na ty velikány). Celkově to však postrádá od poloviny šmrnc a konec je více než předvídatelný, ba co hůře, nelogický... Chování hlavních postav je prostě dětinské (velikáni). 45%(29.1.2012)

• kingik

Rodrieguezův odvaz pro celou rodinu, kterým zrovna dvakrát neoslnil. Sám si k němu vedle režie napsal scénář, hudbu, sestříhal si ho a nakonec si ho produkoval. Dětem se dostane do rukou Kámen přání, který splní všechno na světě a během filmu několikrát změní majitele, kterému bude plnit roztodivná až bizarní přání. Rodriguez v tomhle ohledu popustil svou uzdu fantazie naplno a nešetří nápady, které by sami o sobě vydaly nejméně na pět celovečerních filmů, ale nějak tomu zapomněl dát pevný řád a i u nenáročné zábavy platí, že by divák měl být pobaven a ne zaplaven řadou nápadů, které netvoří pevný celek, protože tady snaha o jakýkoliv příběh citelně selhává. Tahle převážně triková podívaná sice zběsile chrlí jeden nápad za druhým, ale bohužel to nemá hlavu ani tu patu. Do filmu nacpal vedle neznámých dětských tváří i osvědčené herce (Spader, Cryer, Dennings, Macy a další), ale jeho upřímná snaha vyřádit se překročila únosnou mez. Já si raději počkám na jeho "dospělejší" projekty, které mají přece jen hlavu i tu patu.(27.7.2010)

• honajz

To je tak zmatený film, že děti nepobaví (odzkoušeno prakticky) a dospělí budou žasnout, co za ptákovinu se dá natočit, když k tomu někdo dostane dost peněz. http://www.dvdextra.cz/dvd-recenze/prckove.html(25.2.2010)

• Lum3n

Proč Roberte, proč?(7.9.2011)

• honza7

ten obří holub z nosu mě zhnusil....(22.4.2013)

• - Film se natáčel v Austinu v Texasu. (rafix)