Reklama

Reklama

Prckové

Trailer 2

Malý chlapec objeví barevný kouzelný kámen, který nejen plní přání, ale zároveň v malém městečku Black Falls, kde se příběh odehrává, způsobí naprostý chaos. To když se ho pokusí zmocnit závistivé děti i vypočítaví dospělí. (Magic Box)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (72)

freddy 

všechny recenze uživatele

Je to barevné, je to ulítlé, je to i docela vtipné a hlavně se to hýbe. To je asi ta nejpřesnější charakteristika této rodinné komedie, která je sama o sobě velmi originálním a tak trochu ulítlým výtvorem. Robert Rodriguez se možná pokusil tak trochu navázat na svou trilogii Spy Kids, a výsledek mě dokázal, když ne přímo nadchnout, tak alespoň zaujmout. Celou dobu jsem se bavil a film si užíval jako příjemnou oddechovku, která na samém konci nabízí i trochu toho výchovného poselství, které je určeno divákům všech věkových kategorií. Tenhle film vnímám jako neškodnou blbost, která se snažila vybočit ze zavedených škatulek a kategorií žánru, a z mého pohledu se to tomuto filmu i podařilo, a už jen za to si zaslouží alespoň průměrné hodnocení, takže film ode mne získává tři hvězdy. Jo, abych nezapomněl, oživlý zvětšený holub z nosu opravdu pobavil... ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Sice nechapu, proc se Rodriguez zdrzuje takovejhlema infantilnostma a misto toho nemaka na Machete a dalsim Sin City, ale tohle zas tak silena tragedie, jak by se mohlo zdat, neni. Jasne, cely je to desne barevny, pitomy, postavy se chovaj jak idioti a deti jsou banda ne moc sympatickejch fakanu, navic to tady Rodriguez rozdeluje na jednotlivy epizody, ktery nejdou za sebou a snazi se si hrat na Tarantina, ale ve vysledku je to pouze zmatek. Nicmene obcas precejen nejaka scena da po hudebni a vizualni strance vzpomenout, ze Rodriguez netoci jen detsky filmy a precejen tech 80 minut docela svizne utece, aniz by film nejak vyrazne nastval. ()

Reklama

MISSha 

všechny recenze uživatele

Trhlé,barevné,zvrácené,pitomé,chaotické a Spy Kids připomýnající ve všech jeho směrech... a mohla bych vyčítat dál... Robert Rodriguez zdřejmně rád pracuje s dětmi a sám je ještě dítě co nevyrostlo,jinak si tenhle nablblý slepenec triků a různých hovadin neumím vysvětlit.Chtěla jsem už automaticky po zkončení dát 2* ale přihazuji jednu,protože jsem se u téhle blbinky celkem bavila. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Rodrieguezův odvaz pro celou rodinu, kterým zrovna dvakrát neoslnil. Sám si k němu vedle režie napsal scénář, hudbu, sestříhal si ho a nakonec si ho produkoval. Dětem se dostane do rukou Kámen přání, který splní všechno na světě a během filmu několikrát změní majitele, kterému bude plnit roztodivná až bizarní přání. Rodriguez v tomhle ohledu popustil svou uzdu fantazie naplno a nešetří nápady, které by samy o sobě vydaly nejméně na pět celovečerních filmů, ale nějak tomu zapomněl dát pevný řád a i u nenáročné zábavy platí, že by divák měl být pobaven a ne zaplaven řadou nápadů, které netvoří pevný celek, protože tady snaha o jakýkoliv příběh citelně selhává. Tahle převážně triková podívaná sice zběsile chrlí jeden nápad za druhým, ale bohužel to nemá hlavu ani tu patu. Do filmu nacpal vedle neznámých dětských tváří i osvědčené herce (Spader, Cryer, Dennings, Macy a další), ale jeho upřímná snaha vyřádit se překročila únosnou mez. Já si raději počkám na jeho "dospělejší" projekty, které mají přece jen hlavu i tu patu. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Další Rodriguezova rodinná blbina, která je místy strašná, ale které se nemůže vzít, že je zajímavě vyprávěna, má dobré triky a spoustu ujetých nápadů, které vás mohou strhnout. Některé postavy jsou až moc velké karikatury, ale u těch dětí to jde a jejich interakce je výborná. Navíc díky posunu technologií je tohle koukatelné i přes digitální triky. A pak je tu ještě Kat Dennings... ()

Galerie (26)

Zajímavosti (3)

  • Film se natáčel v Austinu v Texasu. (rafix)

Reklama

Reklama