Reklama

Reklama

Prckové

Trailer 1

Malý chlapec objeví barevný kouzelný kámen, který nejen plní přání, ale zároveň v malém městečku Black Falls, kde se příběh odehrává, způsobí naprostý chaos. To když se ho pokusí zmocnit závistivé děti i vypočítaví dospělí. (Magic Box)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (72)

freddy 

všechny recenze uživatele

Je to barevné, je to ulítlé, je to i docela vtipné a hlavně se to hýbe. To je asi ta nejpřesnější charakteristika této rodinné komedie, která je sama o sobě velmi originálním a tak trochu ulítlým výtvorem. Robert Rodriguez se možná pokusil tak trochu navázat na svou trilogii Spy Kids, a výsledek mě dokázal, když ne přímo nadchnout, tak alespoň zaujmout. Celou dobu jsem se bavil a film si užíval jako příjemnou oddechovku, která na samém konci nabízí i trochu toho výchovného poselství, které je určeno divákům všech věkových kategorií. Tenhle film vnímám jako neškodnou blbost, která se snažila vybočit ze zavedených škatulek a kategorií žánru, a z mého pohledu se to tomuto filmu i podařilo, a už jen za to si zaslouží alespoň průměrné hodnocení, takže film ode mne získává tři hvězdy. Jo, abych nezapomněl, oživlý zvětšený holub z nosu opravdu pobavil... ()

MISSha 

všechny recenze uživatele

Trhlé,barevné,zvrácené,pitomé,chaotické a Spy Kids připomýnající ve všech jeho směrech... a mohla bych vyčítat dál... Robert Rodriguez zdřejmně rád pracuje s dětmi a sám je ještě dítě co nevyrostlo,jinak si tenhle nablblý slepenec triků a různých hovadin neumím vysvětlit.Chtěla jsem už automaticky po zkončení dát 2* ale přihazuji jednu,protože jsem se u téhle blbinky celkem bavila. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Sice nechapu, proc se Rodriguez zdrzuje takovejhlema infantilnostma a misto toho nemaka na Machete a dalsim Sin City, ale tohle zas tak silena tragedie, jak by se mohlo zdat, neni. Jasne, cely je to desne barevny, pitomy, postavy se chovaj jak idioti a deti jsou banda ne moc sympatickejch fakanu, navic to tady Rodriguez rozdeluje na jednotlivy epizody, ktery nejdou za sebou a snazi se si hrat na Tarantina, ale ve vysledku je to pouze zmatek. Nicmene obcas precejen nejaka scena da po hudebni a vizualni strance vzpomenout, ze Rodriguez netoci jen detsky filmy a precejen tech 80 minut docela svizne utece, aniz by film nejak vyrazne nastval. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Další Rodriguezova rodinná blbina, která je místy strašná, ale které se nemůže vzít, že je zajímavě vyprávěna, má dobré triky a spoustu ujetých nápadů, které vás mohou strhnout. Některé postavy jsou až moc velké karikatury, ale u těch dětí to jde a jejich interakce je výborná. Navíc díky posunu technologií je tohle koukatelné i přes digitální triky. A pak je tu ještě Kat Dennings... ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Rodrieguezův odvaz pro celou rodinu, kterým zrovna dvakrát neoslnil. Sám si k němu vedle režie napsal scénář, hudbu, sestříhal si ho a nakonec si ho produkoval. Dětem se dostane do rukou Kámen přání, který splní všechno na světě a během filmu několikrát změní majitele, kterému bude plnit roztodivná až bizarní přání. Rodriguez v tomhle ohledu popustil svou uzdu fantazie naplno a nešetří nápady, které by samy o sobě vydaly nejméně na pět celovečerních filmů, ale nějak tomu zapomněl dát pevný řád a i u nenáročné zábavy platí, že by divák měl být pobaven a ne zaplaven řadou nápadů, které netvoří pevný celek, protože tady snaha o jakýkoliv příběh citelně selhává. Tahle převážně triková podívaná sice zběsile chrlí jeden nápad za druhým, ale bohužel to nemá hlavu ani tu patu. Do filmu nacpal vedle neznámých dětských tváří i osvědčené herce (Spader, Cryer, Dennings, Macy a další), ale jeho upřímná snaha vyřádit se překročila únosnou mez. Já si raději počkám na jeho "dospělejší" projekty, které mají přece jen hlavu i tu patu. ()

Galerie (26)

Zajímavosti (3)

  • Film se natáčel v Austinu v Texasu. (rafix)

Související novinky

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Robert Rodriguez sice občas vypustí ze řetězu Macheteho a loni natočil dlouho odkládanou dvojku Sin City, jinak se ale s oblibou věnuje hlavně dětským filmům. Spy Kids to dotáhli ke čtyřem dílům a…

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro…

Reklama

Reklama