poster

Prckové

 • USA

  Shorts

 • Slovensko

  Shorts

 • Slovensko

  Krpci

Rodinný / Komedie / Fantasy

USA / Spojené arabské emiráty, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ***

  Sice nechapu, proc se Rodriguez zdrzuje takovejhlema infantilnostma a misto toho nemaka na Machete a dalsim Sin City, ale tohle zas tak silena tragedie, jak by se mohlo zdat, neni. Jasne, cely je to desne barevny, pitomy, postavy se chovaj jak idioti a deti jsou banda ne moc sympatickejch fakanu, navic to tady Rodriguez rozdeluje na jednotlivy epizody, ktery nejdou za sebou a snazi se si hrat na Tarantina, ale ve vysledku je to pouze zmatek. Nicmene obcas precejen nejaka scena da po hudebni a vizualni strance vzpomenout, ze Rodriguez netoci jen detsky filmy a precejen tech 80 minut docela svizne utece, aniz by film nejak vyrazne nastval.(21.11.2009)

 • tommy187
  **

  No. Tento film je ako film "Krpci" celkom dobrý. Nápad bol zaujímavý a spracovanie bolo fakt hrozne zaujímavé. Ale ako film R. Rodrigueza nič moc. Od takýchto režisérov sa proste čaká viac. Film bol určený pre deti, a kvalita týchto filmov sa zisťuje podľa toho ako zaujmú ich rodičov. A pozerania tohto príbehu by ich omrzelo po piatich minútach. 40% **.(6.4.2013)

 • wohna
  *

  Roberte ty víš že tě mám rád díky Sin City, Once Upon Time In Mexico, From Dusk Till Dawn atd. Ale proč se chceš podepisovat pod filmy jako Shorts, Spy Kids atd.? Proč? Jediný důvod který si dokážu vysvětlit že rád pracuješ s dětma. Ale kdyby ty filmy aspon za něco stály. Jenomže všechno to je jedna velká nuda.(29.1.2010)

 • Tuax
  *

  Dokoukáno na dvakrát. Tohle si pomalu ani komentář nezaslouží, ale beru že se to díky své trhlosti a dalšímu zpracování splněných přání bude někomu líbit. Schéma filmu, který je rozsekán do zpřeházených epizod tomu celému nijak kladu nepřidává. Jediný kdo mě aspoň trochu zaujal byla dětská herečka Helveticy, ktera se své role zhostila s gustem. Jinak to bylo většinou u všech dalších herců a hereček jen neválné a kamenné obličeje. A scénář celkově byl tak... škoda slov.(19.10.2010)

 • freddy
  ***

  Je to barevné, je to ulítlé, je to i docela vtipné a hlavně se to hýbe. To je asi ta nejpřesnější charakteristika této rodinné komedie, která je sama o sobě velmi originálním a tak trochu ulítlým výtvorem. Robert Rodriguez se možná pokusil tak trochu navázat na svou trilogii Spy Kids, a výsledek mě dokázal, když ne přímo nadchnout, tak alespoň zaujmout. Celou dobu jsem se bavil a film si užíval jako příjemnou oddechovku, která na samém konci nabízí i trochu toho výchovného poselství, které je určeno divákům všech věkových kategorií. Tenhle film vnímám jako neškodnou blbost, která se snažila vybočit ze zavedených škatulek a kategorií žánru, a z mého pohledu se to tomuto filmu i podařilo, a už jen za to si zaslouží alespoň průměrné hodnocení, takže film ode mne získává tři hvězdy. Jo, abych nezapomněl, oživlý zvětšený holub z nosu opravdu pobavil...(19.7.2014)

 • - Film se natáčel v Austinu v Texasu. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace