poster

Poslední drak (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1989

(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • berg.12
  ***

  Za normálních okolností průměrný večerníček s ne příliš pohlednou animací. Baba Mračenice s kočkou Zlá palice, která na počátku promění jednoho prince v draka a celou dobu jemu i poslednímu draku Ajaxovi znepříjemňuje život, je však zákeřnost k pohledání. Hodně se tu čarovalo a to já vždycky rád.(13.2.2008)

 • Fingon
  ****

  70%. Zlá palice, zlá palice, rozhlédni se převelice!(25.10.2008)

 • type_B
  ****

  Návrat po vlastních stopách. Obrysy vystupují z mlhy...(18.1.2010)

 • Kri-kri
  ***

  Průměrný, dnes již dávno pozapomenutý večerníček, který vzhledem k tomu, že byl naposled vysílán někdy v druhé polovině 90. let, utkvěl v paměti sotva pár desítkám diváků. Dějovou linii bych už dohromady nedal, pouze babu Mračenici s bradavicí na nose a kočku Zlou palici s očima coby televizory si stále vybavuju velmi živě.(27.7.2010)

 • KorenGeorge
  ***

  Naposledy jsem viděl jako dítě a musím říct, že se mi netuctový fantasy večerníček líbil. Pamatuji si pouze na dobráckého draka, nějakou velkou bitvu na konci a na Babu Mračenici. Tak jsme posléze nazývali jednu z našich koček, která měla pořád načuřený výraz.(6.10.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace