Poslední drak (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Československo, 1989

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Za normálních okolností průměrný večerníček s ne příliš pohlednou animací. Baba Mračenice s kočkou Zlá palice, která na počátku promění jednoho prince v draka a celou dobu jemu i poslednímu draku Ajaxovi znepříjemňuje život, je však zákeřnost k pohledání. Hodně se tu čarovalo a to já vždycky rád.(13.2.2008)

70%. Zlá palice, zlá palice, rozhlédni se převelice!(25.10.2008)

Návrat po vlastních stopách. Obrysy vystupují z mlhy...(18.1.2010)

Průměrný, dnes již dávno pozapomenutý večerníček, který vzhledem k tomu, že byl naposled vysílán někdy v druhé polovině 90. let, utkvěl v paměti sotva pár desítkám diváků. Dějovou linii bych už dohromady nedal, pouze babu Mračenici s bradavicí na nose a kočku Zlou palici s očima coby televizory si stále vybavuju velmi živě.(27.7.2010)

Naposledy jsem viděl jako dítě a musím říct, že se mi netuctový fantasy večerníček líbil. Pamatuji si pouze na dobráckého draka, nějakou velkou bitvu na konci a na Babu Mračenici. Tak jsme posléze nazývali jednu z našich koček, která měla pořád načuřený výraz.(6.10.2016)