Gynekologie 2 (TV seriál)

Komedie

Česko, 2007, 1 h 54 min (Minutáž: 24x5 min)

Rozumím tomu, že někomu se to nemusí líbit, mě se to ale líbí. Pouštíme si to s kamarádama pokaždé když někam jedeme a všechny díly známe prakticky nazpaměť. Například: Je to holčička... Tenhleten čokl? Toho jsem přejel když jsem jel do nemocnice, jenom jsem si nechal udělat snímek jak na tom je... a taky aby si kluci z rentgenu ozkoušeli tu novou mašinu... Vlk přejel psa... Dyk sem řikal že to má vocas(13.7.2013)

• ostravak30

Bohužel mě trochu děsí, jaké seriály se také mohou točit ve 21. století. Tohle je opravdu něco příšerného. Když teda pominu všechny ostatní negativa, tak je to minimálně příšerně nezáživné. Nuda, nuda a zase nuda. Jen dvakrát za dvacet čtyři dílů jsem se pousmál. Nejhorší je, že to není ani vtipné, ale spíše příšerně trapné. Návaznosti na Nemocnici na kraji města snad nelze ani komentovat.(21.12.2017)

• Honzíno

Dávám 50%, jelikož sympatizuji s hereckými výrazy Petra Čtvrtníčka a Josefa Poláška a mohu dnes aspoň zde občas slyšet sametový hlas Roberta Nebřenského, jenž byl tolik charakteristickým prvkem rozpadnuvší se hudební formace Vltava. Čili asi takto, že. Jinak je to velká stupidita s vyváženou směsí hovadin a dobrých hlášek (sem tam) - dyť to má vocas - bohužel v každé znělce.(14.6.2008)

Gynekologie dvojka... už točí se nový díly!!! To nejlepší na Streamu. - takle nadčeně jsem psal, ještě předtím, než jsem ty nové díly viděl. Úroveň fórů šla silně dolů. Myslim si, že Čtvrtníček a spol. to chtěli co nejrychleji doplácat aby už od gyndy měli pokoj. Za prvních 15 dílů 4* za zbytek 1*.(16.4.2008)

Čtvrtníček má těžko uvěřitelnou kuráž vyrukovat na českej národ s něčim podobnym:)pic kozu do vazu, po počátečnim šoku ze seriálový abnormality jsem si na to zvykla, ano, přišlo mi to vtipný a ano, naprosto chápu tu část populace, která za tento počin Čtvrtníčka odsoudí...tři hvězdy jen v rámci (téměř nemožného) srovnání s jinými, nutno podotknout vtipnějšími, seriály;)(11.12.2008)

• - V čase 1:30 si pan doktor Vlk (Marek Daniel) strhne roušku z hlavy, ale v dalším záběru jí má zase na bradě. (Likan7)