Gynekologie 2 (TV seriál)

Komedie

Česko, 2007, 1 h 54 min (Minutáž: 3–7 min)

Čtvrtníček má těžko uvěřitelnou kuráž vyrukovat na českej národ s něčim podobnym:)pic kozu do vazu, po počátečnim šoku ze seriálový abnormality jsem si na to zvykla, ano, přišlo mi to vtipný a ano, naprosto chápu tu část populace, která za tento počin Čtvrtníčka odsoudí...tři hvězdy jen v rámci (téměř nemožného) srovnání s jinými, nutno podotknout vtipnějšími, seriály;)(11.12.2008)

Už ta znělka napovídá, že tady půjde o něco mimořádného. Podmanivý hlas Alfreda Strejčka obstarává průvodní slovo, aspoň v několika úvodních dílech... a ty podle mě patří k tomu lepšímu, co tento seriál nabízí. Kultovní hlášky, průpovídky a pointy, vše obzvláště vtipné... a hlavně: tak přirozeně zahrané, jak kdyby to bylo opravdu jejich pravé řemeslo. Jak to ti hňupi hráli, to bylo prostě dokonalé a nutno říct, že se tady sešla pěkná partička hovad. S pozdějšími díly to pomalu ztrácí dech a nápady se stávají obehranými a poněkud primitivními, ale i tak jsem se skvěle bavil. "Na nás tady nikdo řvát nebude. Na nás žádný kožaři řvát nebudou. My jsme šlechta. My jsme gynekologie. A to není žádná felčařina... Víte, já mám pocit, že gynekologie má tu nádhernou vlastnost, že lidské tělo nejen léčí, ale také je z gruntu mění. Nelítostně a jednou pro vždy. A v tom je její nebezpečí i krása. Gynekologie jde pod povrch, jde do hloubky. A komu se to nelíbí, ať jde klidně na kožní." Robert Nebřenský by si za tohle zasloužil oscara, bylo to jak ze Shakespeara. A nejen tohle. Jedna z jeho životních rolí.(15.2.2020)

neustále se potkávám s lidmi kterým se to po prvním vidění nelíbí a tim pádem to pošlou někam do vod jedno až dvouhvězdičkových... mě se to taky moc nezdálo napoprvý ale po takovym třetim shlídnutí všech epizod se fakt bavim!!! občas sice zazní vtip nevtip ale celkově se to povedlo když si člověk veme že je to tvořeno pro stream.cz prakticky zadarmo... - To je Zrzavý....(7.12.2009)

10/10 / :-) /„Co tam hledáš? Tam není nic k vidění... No tak dělej, nebo nastydnu na spodek!“ – „Viktore… Připadáš si úplně zdráv?“ – „No já jo, ale ty vypadáš divně…“ – „Cítíš se po všech stránkách normálně?“ – „No tak jako na svůj věk jakž takž. Co je?“ – „S toaletou? Když jdeš třeba na malou? Při močení nemáš žádné potíže?“ – „S toaletou? Né! Já mám rád pohodlíčko. Já si vždycky přičapnu!“(5.4.2008)

Rozumím tomu, že někomu se to nemusí líbit, mě se to ale líbí. Pouštíme si to s kamarádama pokaždé když někam jedeme a všechny díly známe prakticky nazpaměť. Například: Je to holčička... Tenhleten čokl? Toho jsem přejel když jsem jel do nemocnice, jenom jsem si nechal udělat snímek jak na tom je... a taky aby si kluci z rentgenu ozkoušeli tu novou mašinu... Vlk přejel psa... Dyk sem řikal že to má vocas(13.7.2013)

• - V čase 1:30 si pan doktor Vlk (Marek Daniel) strhne roušku z hlavy, ale v dalším záběru jí má zase na bradě. (Likan7)