Gynekologie 2 (TV seriál)

Komedie

Česko, 2007, 1 h 54 min (Minutáž: 24x5 min)

Rozumím tomu, že někomu se to nemusí líbit, mě se to ale líbí. Pouštíme si to s kamarádama pokaždé když někam jedeme a všechny díly známe prakticky nazpaměť. Například: Je to holčička... Tenhleten čokl? Toho jsem přejel když jsem jel do nemocnice, jenom jsem si nechal udělat snímek jak na tom je... a taky aby si kluci z rentgenu ozkoušeli tu novou mašinu... Vlk přejel psa... Dyk sem řikal že to má vocas(13.7.2013)

• Malarkey

Gynekologie 2 už nějaký čas koluje na internetu a já se u toho nikdy nezasmál. Zdá se mi, že neskutečně těží ze Čtvrtníčkova výrazu, i když se tam zas tolik neobjeví, ale i tak se opravdu málokdy zasměju. Opravdu jediný díl, který je tak zamotaný, že by ho nerozmotali ani sestry, které zamotali Rodinné pouta, s názvem Pysky možná trochu stál za to, ale jinak je to vcelku trapná nezáživná kravina, u které jsem opravdu a jenom chtěl sledovat Čtvrtníčka, a ten už mi popravdě začíná lézt silně na nervy. (1/10)(24.2.2008)

• ostravak30

Bohužel mě trochu děsí, jaké seriály se také mohou točit ve 21. století. Tohle je opravdu něco příšerného. Když teda pominu všechny ostatní negativa, tak je to minimálně příšerně nezáživné. Nuda, nuda a zase nuda. Jen dvakrát za dvacet čtyři dílů jsem se pousmál. Nejhorší je, že to není ani vtipné, ale spíše příšerně trapné. Návaznosti na Nemocnici na kraji města snad nelze ani komentovat.(21.12.2017)

Tenhle seriál je paráda. Je to sice nerealistický, místy trapný, ale pokaždé, když to vidím, mě to dokáže rozesmát. Takový ten čtvrtníčkovský humor, kdy Čtvrtníček je borec přes intonaci různých větiček. Obyčejná věta, když byste jí pověděli vy, nejspíš na ní nebude nic vtipného, a Čtvrtníček to umí vždycky říct tak nějak zvláštně, že to i občas celkem vtipný je.(25.7.2013)

• Honzíno

Dávám 50%, jelikož sympatizuji s hereckými výrazy Petra Čtvrtníčka a Josefa Poláška a mohu dnes aspoň zde občas slyšet sametový hlas Roberta Nebřenského, jenž byl tolik charakteristickým prvkem rozpadnuvší se hudební formace Vltava. Čili asi takto, že. Jinak je to velká stupidita s vyváženou směsí hovadin a dobrých hlášek (sem tam) - dyť to má vocas - bohužel v každé znělce.(14.6.2008)

• - V čase 1:30 si pan doktor Vlk (Marek Daniel) strhne roušku z hlavy, ale v dalším záběru jí má zase na bradě. (Likan7)