Gynekologie 2 (TV seriál)

Komedie

Česko, 2007, 1 h 54 min (Minutáž: 3–7 min)

Tenhle seriál je paráda. Je to sice nerealistický, místy trapný, ale pokaždé, když to vidím, mě to dokáže rozesmát. Takový ten čtvrtníčkovský humor, kdy Čtvrtníček je borec přes intonaci různých větiček. Obyčejná věta, když byste jí pověděli vy, nejspíš na ní nebude nic vtipného, a Čtvrtníček to umí vždycky říct tak nějak zvláštně, že to i občas celkem vtipný je.(25.7.2013)

10/10 / :-) /„Co tam hledáš? Tam není nic k vidění... No tak dělej, nebo nastydnu na spodek!“ – „Viktore… Připadáš si úplně zdráv?“ – „No já jo, ale ty vypadáš divně…“ – „Cítíš se po všech stránkách normálně?“ – „No tak jako na svůj věk jakž takž. Co je?“ – „S toaletou? Když jdeš třeba na malou? Při močení nemáš žádné potíže?“ – „S toaletou? Né! Já mám rád pohodlíčko. Já si vždycky přičapnu!“(5.4.2008)

• Malarkey

Gynekologie 2 už nějaký čas koluje na internetu a já se u toho nikdy nezasmál. Zdá se mi, že neskutečně těží ze Čtvrtníčkova výrazu, i když se tam zas tolik neobjeví, ale i tak se opravdu málokdy zasměju. Opravdu jediný díl, který je tak zamotaný, že by ho nerozmotali ani sestry, které zamotali Rodinné pouta, s názvem Pysky možná trochu stál za to, ale jinak je to vcelku trapná nezáživná kravina, u které jsem opravdu a jenom chtěl sledovat Čtvrtníčka, a ten už mi popravdě začíná lézt silně na nervy. (1/10)(24.2.2008)

• decouble

Dokážu si dost dobře představit, že Gynekologie 2 vypadá "na papíře" neskutečně vtipně, ale její obrazové zpracování za námětem poněkud pokulhává. Potenciál Čtvrtníčkova scénáře zabijí nudná režie. Na druhou stranu tento miniseriál obsahuje pár skvělých (ale bohužel právě ne úplně využitých) detailů a konec konců je mnohem lepší než kožní svrab:-D. Stále však spíš maximálně za 50%.(6.3.2008)

• ostravak30

Bohužel mě trochu děsí, jaké seriály se také mohou točit ve 21. století. Tohle je opravdu něco příšerného. Když teda pominu všechny ostatní negativa, tak je to minimálně příšerně nezáživné. Nuda, nuda a zase nuda. Jen dvakrát za dvacet čtyři dílů jsem se pousmál. Nejhorší je, že to není ani vtipné, ale spíše příšerně trapné. Návaznosti na Nemocnici na kraji města snad nelze ani komentovat.(21.12.2017)

• - V čase 1:30 si pan doktor Vlk (Marek Daniel) strhne roušku z hlavy, ale v dalším záběru jí má zase na bradě. (Likan7)