Gynekologie 2 (TV seriál)

Komedie

Česko, 2007, 1 h 54 min (Minutáž: 24x5 min)

• Big Bear

,, Nepodvážeš vejcovody bližního svého ! '' --- Kdo zná pány Nebřenského, Čtvrtníčka, Daniela, Poláška, Tučka atd.. ví že je to zvěř :-) ( v pozitivním slova smyslu) od které může očekávat cokoliv. Jejich humor je dosti odlišný od mainstreamového humoru kydaného na nás do úmoru převážně z Tv produkce pánem Donutilem, různými normalizačními televarieté, kouzelníky kteří možná přijdou apod... Pánové jsou originál a kdo to nebere ať nekouká na cokoliv s nimi natož na tento seroš, který je už místy opravdu lehounce za hranou. Upřímně, jen hádám co Petra Čtvrtníčka vedlo k napsání scénáře k tomuto seriálu, ale odhaduji, že to byl jeho takový přetlakový ventil. Ventil za ty všechny nemocniční seriály v čele s Nemocnicí na kraji města a mám dojem, že tam občas zavání i vzpomínka na Okres na severu - už jen podle nezaměnitelného jména vedoucího funkcionáře Lexy (tam hraném Mixou aby se to nepletlo :-). Netvrdím, že vám hrozí potrhání bránice, ale pár dílů bylo docela vtipných. Užívám si tam hlavně Nebřenského, kterého mám moc rád. Díly jsou krátké tak akorát a komu něco uteklo, je tu zvučný hlas Alfréda Strejčka, který divákovi připomene důležité události z dílu předchozího, přesně tak aby byl na gynekoligckémm křesle v obraze. :-) Dvě roušky. * *(25.3.2016)

neustále se potkávám s lidmi kterým se to po prvním vidění nelíbí a tim pádem to pošlou někam do vod jedno až dvouhvězdičkových... mě se to taky moc nezdálo napoprvý ale po takovym třetim shlídnutí všech epizod se fakt bavim!!! občas sice zazní vtip nevtip ale celkově se to povedlo když si člověk veme že je to tvořeno pro stream.cz prakticky zadarmo... - To je Zrzavý....(7.12.2009)

• FireTight

Humor Petra Čtvrtníčka mám docela rád, ale tenhle seriál se mu vážně nepovedl. Popravdě jsem měl docela problém vůbec se na "Gynekologii 2" dodívat, protože mě to fakt, ale fakt nebavilo. Neříkám, že bych se nikdy nezasmál, ale přistoupit na kadenci 0,2 povedeného vtipu na díl fakt nemůžu, je mi líto...(8.7.2011)

• Honzíno

Dávám 50%, jelikož sympatizuji s hereckými výrazy Petra Čtvrtníčka a Josefa Poláška a mohu dnes aspoň zde občas slyšet sametový hlas Roberta Nebřenského, jenž byl tolik charakteristickým prvkem rozpadnuvší se hudební formace Vltava. Čili asi takto, že. Jinak je to velká stupidita s vyváženou směsí hovadin a dobrých hlášek (sem tam) - dyť to má vocas - bohužel v každé znělce.(14.6.2008)

Celý seriál těží ze dvou principu. Paroduje jalovou televizní podívanou. Tím myslim archetypální postavy (ambiciózní mladý lékař, moudrý primář atd..) retardovane dialogy, dramatické hudební akordy, teatrální herectví atd. Druhým principem je žonglování s dvojsmysly. Je to jednoduché, ale mne se to docela trefilo do vkusu.(28.11.2015)

• - V čase 1:30 si pan doktor Vlk (Marek Daniel) strhne roušku z hlavy, ale v dalším záběru jí má zase na bradě. (Likan7)