Vskutku slušný námet a prekvapivý scenár troskotá na naozaj slabej réžii a nie príliš presvedčivých hereckých výkonoch. Ide o nadpriemerný béčkový thriller so zaujímavým nápadom, to je fakt, ale stále to bolo také nemastné-neslané... žiadalo by sa mi svižnejšieho spracovania a najmä lepšej hudby! Ničím neprekvapí, ale na druhej strane tento film ani veľmi nesklame. Solídny priemer...(24.9.2011)

• bourec

Co se týče námětu,scénáře,tak to vypadalo nadějně.Ale skutek utek.Naprosto zmršená příležitost.Televizně vypadající výsledek s prkenejma hercema,bez špetky života,úplně bez všech atributů,který dělaj z filmu dobrej.Ale zase je výhoda,že na takovej film lehce zapomenete,takže nebudete mít přeplněnou makovici.30%.(17.3.2011)

• cyright

Film se dojemně snaží držet nad hladinou béčkovosti a čím víc se o to snaží, tím víc je to béčko tělem i duší. Zajímavý námět, který by mohl mít na vyšší ligu, to nezachrání. Dlouho jsem musel zápasit se svým horším já, abych za tu finální scénu v japonském stylu nestrhl ještě další hvězdu, protože to byl hodně blbý vtip. Jakoby snad tvůrci ani nepočítali, že to někdo vydrží dokoukat až do konce a nastrčili tam infantilní samurajský easter-egg:).(5.3.2011)

Pro málokterý thriller se nadchnu. Málo, který mi vydrží bez přestávky. Jenže todle mě vtáhlo kompletne dovnitř. Scénář je skvěle napsaný, ačkoliv je konec od 3/4 filmu trošku předvídatelný. Herectví od Winchestra, co by hlavního představitele je vskutku přesvědčující a nelze mu snad nic vytknout. Smyčce dodávají filu na napětí a to neleze než pochválit. 9/10(24.1.2011)

• Campbell

No tohle byla blbost. Nejenom že se člověk většinu času ťuká na čelo naprostý idioci hlavního hrdiny. Dalším extrémním mínusem je nuda, tenhle film je nudnej a moc se v něm neděje, teda pokud máte rádi naprosto předvídatelný lekačky směle do toho. Je mi to 2x líto že musím dát tak slabé hodnocení, protože scénář není špatný ale režisér je bohužel katastrofickej.(8.4.2014)