ricci.s

Tak tak, to hlavné tu už bolo povedané. Je to horor pre VEĽMI nenáročných divákov. Spočiatku mi to liezlo poriadne na nervy, lebo počúvať rap a hip-hop ma nebaví, ale nejako som to už pretrpel. Námet nebol najhorší, dokonca by som povedal, že celkom zaujímavý, ale prišlo mi to viac vtipné ako hororové. Gore celkom ušlo (aj keď toho veľa nebolo), nápad s víziou pekla sa mi tiež páčil, ale masky boli strašne amatérske. Začalo ma to vlastne baviť až na konci. Keď je nuda, tak to môžete skúsiť, ale sú aj oveľa lepšie horory. ()

corpsy

Nudná shit báchorka men, kde sa viac rapuje a slangovo hýri slovnou zásobou, ako straší men! No zrejme neboli fuking mony men! Nevadí, aspoň že si poslajdovali men, pobavili a potešili tvorcovia men!. Prajem im to men! ()

gumli

Nebolo to také zlé,ako som si myslel.Film začína ako western,alebo dráma z 19.storočia kdesi v zapadákove na západe USA.Akurát idú obesiť vraha a násilníka.Potom už film prejde do súčasnosti.Mladý raper Raptorious,okrem toho že je dobrý raper,je aj zavisli na drogách.Všetko sa ale zhorší po tom,keď od drogového dealera kúpy za výhodnú cenu drogu,ktorá sa volá Afterlife.V hlave ho prenasledujú démoni a čím ďalej tým viac je presvedčený,že je reinkarnaciou popraveného vraha zo západu,ktorého volali Dead-Eye Pete.Zvláštny film,občas aj trochu sexu,aj krvavé čreva.Niekomu sa bude páčiť,niekomu nie. ()

drankeryth odpad!

Totalne nudna sracka, ktora ma vobec nezaujala a ked do toho este dali ten rap, mal som dost. A tak som si pokazil jeden pekny vecer tymto odpadom. ()

padress

Ak si po teba ide diabol...neutečieš mu!! HAHAHA...celkom dobry horor, teda taka polka, zaujala ma aj tá tématika, kde hlavným cieľom diabla je úspešný bielý raper z miestnej hood, ktorý je úspešný, darí sa mu, no berie drogy a vidí to, čo by nemal...a aj tak dopadne...ved drogy sú zlé nie?:) (Antirapersky a Antidrogérsky film!!!) ()