poster

The American Mall (TV film)

Komedie / Drama / Muzikál

USA, 2008

Režie:

Shawn Ku

Scénář:

Margaret Oberman

Producenti:

Bill Borden

Střih:

Don Brochu

Scénografie:

Christopher R. DeMuri

Masky:

Bern Kubiak
(další profese)
 • ARI50
  **

  Pozorovat Ninu bylo v pohodě ale jako film je to normální podívaná, nějaká ta pisnička snaha o romantiku prostě klasika.(24.11.2018)

 • Eror351
  odpad!

  Tak toto jsem teda opravdu nečekala! Nevím, co jsem si od toho slibovala, ale asi jsem tak tajně doufala, že to nebude tak strašný, jak to vypadá, ale ono to bylo ještě mnohem horší. Málokdy se mi u filmů stává, že to mám chuť po 10 minutách zabalit. Bohužel jsem ten typ, který nerad nechává nedodívané filmy, a tak jsem musela přetrpět až do konce. Tak škaredého hlavního hrdinu jsem snad v žádném filmu ještě neviděla. Možná kdyby mu umyli vlasy, tak by to bylo lepší, i když asi ani potom ne. Ninu mám ráda a je jedna z mých oblíbených hereček, ale nechápu, proč si ona vybrala zrovna tenhle film. Na konec jsem čekala jako na smilování. Never more!(11.8.2012)

 • Fallen_One
  ****

  Přiznávám, nejsem zrovna milovník muzikálů a už vůbec ne High School Musical, ale jelikož jsem fanoušek...ano, Niny Dobrev, překvapivě, nemohl jsem neshlédnout. S anglickými titulky jsem si docela poradil a co se týče koncepce filmu...děj není nijak složitý, je prostý. Herci vesměs dobří, vlastně si nemůžu stěžovat, možná občas přehrávání a jistá okatost. Ale bush jim odpusť, taneční kreace a písničky líbivé a do toho všeho Nina Dobrev? :oD a ten hloupý happy end se dal předpokládat od začátku...takže jsem do toho šel už s tím, že uvidím, co uvidím.(29.10.2009)

 • Eawy
  **

  Až na niektoré pesničky to bolo celkom dobré. American mall nemá veľmi originálnu choreografiu pesničiek, ale čo by sa dalo inak vymyslieť na tanec v obchodnom dome, že?Čo sa týka hereckých výkonov, pre mňa nie sú až tak podstatné v tomto prípade, je to hlavne o tom aby ste si vypočuli pár pesničiek a zasmiali sa.Pre mňa na takých 45%(15.1.2011)

 • ivishka
  *

  Naivní, hloupé, nudné a spíše než komediální tak tragicky smutné. Takhle nějak bych popsala tenhle " muzikál ". Oceňuji rozhodně snahu Niny Dobrev a Autumn Reeser ale to je tak vše co stálo za to. Jde přesně vidět, že je to právě od tvůrců HSM.(21.9.2012)

 • - Hlas Niny Dobrev, představitelky Aly, je slyšet pouze ve 2 písních. Ve všech ostatních patří hlas zpěvačce Keele Hawkes. Aby nebylo tak snadné hlas obou dívek rozpoznat, byly jejich projevy remixovány. (megan017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace