poster

Derren Brown: The System (TV pořad)

Dokumentární / Mysteriózní / Psychologický

Velká Británie, 2008, 48 min

Účinkují:

Derren Brown

Komentáře uživatelů k TV pořadu (2)

  • StarsFan
    ****

    Představte si, že vám kdosi neznámý pětkrát v řadě s 24 hodinovým předstihem oznámí, který kůň vyhraje dostihy. Ani jednou se přitom nesplete. Po pátém závodu se s vámi setká a řekne vám, že výsledek šestého dostihu bude poslední, který vám kdy prozradí. Rozhodnete se na šestého koně vsadit celé své jmění, nebo zázračnému systému nebudete stále věřit? Derren Brown tentokrát natočil pořad, který je snadno racionálně vysvětlitelný a ve kterém krom matematiky žádná kouzla nenajdete. Možná vám tedy podobně jako mně dojde, jak se zázračnému systému daří výsledky předvídat ještě předtím, než se vysvětlování chopí samotný Brown, nic to ale nemění na působivosti tohoto dokumentu. Závěr, ve kterém Derren zjevně naposledy otestoval svůj "systém" v praxi, je už pak jen třešničkou na dortu.(4.12.2012)

  • ladko
    ****

    Existuje systém na vyhrávanie na dostihoch či nie? Tu je možnosť sa dozvedieť...Ešte dobre, že Derren neuplatnil tento jeho systém===>Youtube, ktorý síce pekne funguje, ale tu by asi odobral všetko napätie.:). Po vyzradení "finty" v hodoch mincou už si človek domyslí, ale stále veľmi zaujímavé...(23.11.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace