poster

Derren Brown: Something Wicked This Way Comes (TV pořad)

Dokumentární / Mysteriózní / Psychologický

Velká Británie, 2006, 74 min

Režie:

Andy Nyman

Účinkují:

Derren Brown
 • vojtaz
  ****

  Řekněme že tohle je takový "pubertální" Derren Brown, je to něco úplně jiného, než co převádí teď... A musím říct že "dospělejší" Brown se mi líbí víc. I tak ale smekám a je to hezkých 70%(6.6.2013)

 • Paity
  ***

  Ničím nepřekvapí, ničím neurazí. Kdo má rád Derrena Browna, určitě si přijde na své. Kdo to má opačné, nesedne si z toho zrovna na zadek.(23.7.2012)

 • yeniczek
  ***

  Celé je to super, dokonce, jak to celé naplánoval dopředu (ale věřte tomu, že to byla jen show a celé to dělá úplně jinak :)), ale na závěr se dostal do tak divného rozpoložení, že mi to jeho mletí přišlo neskutečně otravné. 6/10(1.9.2012)

 • - Svou práci v televizi začal Derren Brown třemi šedesátiminutovými speciály natočenými během dvou let, které byly rozděleny na šest částí, jež obsahují sestřih toho nejlepšího z jeho hodinových speciálů. Vybrané části z prvních sérií jsou dostupné na DVD a videokazetách jako Derren Brown - Inside Your Mind. U nás byl projekt uveden v České televizi jako Derren Brown: Magie a manipulace mysli (od r. 2004). (Paity)