Hannah Montana a Miley Cyrus: To nejlepší z obou světů

Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds

• Česko

Hannah Montana / Miley Cyrus: Koncert

Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour

To najlepšie z oboch svetov

Dokumentární / Hudební

USA, 2008, 72 min

Bruce Hendricks

Michael Tronick

Kostýmy:

Dahlia Foroutan

K tomuhle davovému lynčování se s dovolením nepřipojím. Je strašně snadné říct, že neschvalujete šílenství kolem téhle pseudohvězdičky, a že seriál je hovadina. A možná to i bude pravda. Ale to neznamená automaticky, že tenhle koncert/dokument můžeme šmahem odsoudit. Kupa nezávadného průměrného popíku a záběrů ze zákulisí si prostě míň než dvě hvězdy nezaslouží, a na truc proti odpaďákům přidám i třetí :)(12.8.2013)

Nj, jen se neposerte s tema odpadama. Nemelo by se nahodou hodnotit s ohledem na zanr, a cilovou skupinu? Protoze v tomhle ohledu to proste funguje dokonale. Jak vidim, drtiva vetsina zde hodnoti stylem -z toho jsem uz vyrostl -> odpad! Nasrat, tenhle typ hodnoceni je pokrytecky a k nicemu. Jasne ze to neni vec, co bych osobne vyhledaval (nahodne jsem to videl v tv, a to jeste ne cele), ale znovu pripominam: je to cilene primarne pro mladez kolem 12-14 let, a evidentne to funguje. Ja sam v tech letech bych na tom uletel jak svina (sam jsem tou dobou ujizdel na klipu Baby on more time od Britney Spears), takze dat koncertu Hannah Montane odpad, i kdyz (priznejte si to) to vetsina z vas ani nevidela, je obracene pozerstvi. A jelikoz se na obracene pozerstvi nehraje, tak to je proste jenom pozerstvi. Jo, dam tomu odpad, abych dal najevo, jak jsem dospely... Gratuluji.(14.1.2012)

Koncert Miley Cyrus alias Hannah Montana sa nesie v duchu nezáveznej pohody, chytľavých pesničiek a hlavne skvelej tanečnej choreografie a atmosféry, ktorá mi naozaj rozprúdila krv v žilách. prestrihy pred veľkým koncertom, anketa o najoblúbenejšiu pieseň, zákulisie, pád, učenie pesničky, súťaž o lístky spestrujú atmosféru okolo fenoménu hannah montana a aj keď sa nájde veľa miest kde som na naozaj hanbil, pretože publikum väčšinou pozostávalo z dievčat od 5 do 16 rokov, ku koncu mi to nevadilo. Kameru môžem len a len pochváliť, pretože jej nálety vyslovene stáli za tým, že som si miestami pripadal ako na koncerte a tiež Hendricskova réžia a Ortegova choreografia, ktorý mi priniesla nezabudnuteľný zážitok. Miley mám veľmi rád, pretože jej svojský štýl, má dokáže rozosmiať a jej pesničky ma dáko chytajú aj keď si uvedomujem že je to naivné popové dievčatko nejako sa neviem ubrániť pocitu ľahostajnosti voči tomuto faktu. jednoducho sa mi to páči a hotovo. Veľmi príjemná atmosféra aj koncert. Jedinú chybu čo by som tomu našiel su The Jonas Brothers, ktorý tu hostujú a ja mám predsa len radšej alebo som aspoň tolerantnejší k naivným dievčatám ako k naivným chlapcom, našťasie to zachránili pesničkou od Busted - year 3000, ktorá je vlaste jediná počuvateľná od tejto skupiny a chalani ju zahrali s patričným entuziazmom. Miley Cyrus and hannah montana rules forever(24.12.2008)

Objektivně třeba na 4 hvězdy, ale musím vyrovnat balanci od idi*tků, co jen vidí jméno Hannah Montana a hned odpad!!! To je pak sebevědomí, co? Evidentně jste jen tupě zírali na seriál, který uznám, že se nemusí všem líbit, ale tohle je přece koncert a tady se hodnotí zpěv! Ten kdo dává odpad za zpěv, tak ji asi nikdy neslyšel zpívat... buďte tak laskaví a pusťte si aspoň tohle: http://www.youtube.com/watch?v=NG2zyeVRcbs(23.1.2011)

Uplně mě to nadchlo...čekala jsem že to bude průměr ale moc se mi to líbilo.Miley Cyrus je jedna z mých nejoblíbenějších celebrit,ale hrozně mi vadí jak jí všichni přiřazujou k Hannah.... nesnesla jsem ty malý fanynky a to jak jí všichni řikali "Hannah"'........Písničky i text písniček naprosto skvělý a i vystoupení se povedlo.Dojalo mě jak Miley mluvila o svém dědovi....(17.3.2012)

• - Jedná se o vůbec první vystoupení, na kterém Miley Cyrus vystupuje nejen jako své alter ego Hannah Montana, ale také pod vlastním jménem. (Olík)

• - Jedná se o nejvýdělečnější film, který byl vydán během víkendu Super Bowlu. O tomto víkendu vydělal 29 milionů amerických dolarů a tím překonal do té doby nejúspěšnější film Na lince je vrah (2006), který si dokázal přijít na 21,6 milionů. (Cheeker)