Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh mladého páru uprostřed nebezpečné hry. Amber a Duke se hluboce milují, ale jako každý pár mají i oni mezi sebou svá tajemství. Amber pracuje jako prodavačka v obchodě, jednoho dne je v bytě napadena dvěma muži, kteří ji ještě okradou. Netuší, že Duke se stýká s pochybnou společností, která stojí za tímto útokem. (Croma)

Recenze (30)

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Romantický akčňák jaký jsem dlouho neviděl. Ze začátku to bylo protkané čistě tou romantikou, až jsem začal přemýšlet, kam se ztratila ta akce, ale pak to dostalo ty správný grády. Christian Slater mi jako padouch moc nesedl, ale to neznamená, že by onu postavu zahrál špatně. Ba naopak. Tvrdý byl, jen ten strach u mne moc nevyvolával. Napětí by se v druhé polovině filmu dalo krájet a tak překvapí nezvyklý konec. V tomto snímku je napěchováno kdeco - láska, hodnej a zlej policajt, gang, ukradené peníze, útěk, stíhání atd. atd. Ale ono to funguje na výbornou, což zase nebývá zvykem. Tento snímek rozhodně u mě udělal dobrý dojem. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Ústřední mladý pár Brian Geraghty a Jenna Dewan kromě toho, že se milují mají i nemalé finanční potíže. Velice jim tedy přijde vhod když se náhodně zmocní tašky s tučným balíkem peněz. Má to však jeden háček. Sumička patří sadistickému zkorumpovanému policistovi Christianu Slaterovi, který peníze získal nelegálním obchodem s drogami a chce za každou cenu své peníze zpět, aby se neprozradily jeho nekalé praktiky. Slater je ve své psychopatické kreaci nebývale přesvědčivý a i když je během děje postřelen, pořezán v obličeji, tak se rychle dokáže zotavit a film vyloženě táhne. I bez efektní režie se dá natočit solidní film, který nenudí a rychle uteče. ()

Reklama

Marsik 

všechny recenze uživatele

Novodobí Bonnie a Clyde v akci. Ba ne, toto oslovení by bylo pro tuto dvojici luxusním. Tvůrci vsadili spíše na tu romantickou stránku - vždyť do 50. minuty se pořádně nic neděje. A to má být akční film. Pak tedy pár napínavých scén, nějaká ta akce a finále opět doják. Nevím, bylo to takový zvláštní. Na akční film, málo akcí a romantické to býti nemělo, takže spíše béčkový thriller. Zkrátka průměrný video film. Ale jelikož jsem zůstal až do konce a navíc jsem jim v závěru i fandil, dávám 60%. ()

zdenny 

všechny recenze uživatele

Oficiální text distributora sliboval slušný thriller. Jméno Christiana Slatera tento pocit jen umocňovalo. Kde se tedy stala chyba? V nesympatickém hlavním hrdinovi, v ne příliš povedeném scénáři anebo v marném pokusu udělat novou "True Romance" (1993)? Christian Slater v "True Romance hrál, takže si myslím, že tady se mělo jednat o jakousi analogickou paralelu, která se ale nepovedla. Škoda. ()

jefff 

všechny recenze uživatele

Docela slušný nervák tenhleten film, musím říct. I když na můj vkus až moct negativně laděný. Film vypráví o marném boji mladého páru o kousek toho životního štěstíčka ve velké zlé Americe. Kde jim to nejdřív znemožňuje parta místních zlodějů, kteří je neustále okrádají. To však ještě netušily, že si najdou daleko horšího nepřítele v podání "vždyhajzla" Christiana Slatera, který to klasicky zahrál nadprůměrně dobře. Sečteno podtrženo, lehce nadprůměrný snímek se skvělým Slaterem v opět záporné roli. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v Albuquerque v Novém Mexiku. (Terva)

Reklama

Reklama