poster

Po sexu

 • USA

  After Sex

 • Slovensko

  Po sexe

Komedie

USA, 2007, 73 min

Komentáře uživatelů k filmu (166)

 • markotter
  *****

  Nemám rád povídkový filmy. Většinou je totiž film rozdělen na supr a nudný části a zvlášť když se na něm podílí víc režisérů. Tady bylo 8 povídek, tak se mi ani nechtělo na to koukat. Ale ! Všechny povídky neuvěřitelně zábavný, nemůžu říct, že by některá aspoň trochu nudila a nápady režiséra, jak několikrát zpracovat stejný námět, velmi originální. Možná se některá komunita ozve, že tu či ono chutná jinak než kuře nebo tuňák, ale jako zábava na večer - paráda.(22.1.2009)

 • kleopatra
  ****

  Chci to vykřičet, ale jsem líná se s tim smolit, zvlášť když to tu brilantně zformuloval už kolega novoten, s jehož názorem se plně ztotožňuji:).(9.11.2008)

 • Matty
  ***

  Sem tam vtipné povídání, jehož tvůrcům chybí koule, aby dotáhli věc do důsledků.(1.3.2008)

 • KarelR
  ***

  8 rozhovorů po sexu (nečekaně :), které aktérům lehce změní životy. Docela zábavná jednohubka, která umí ve správný čas nadhodit ty správné otázky, přičemž mi to lehké moralizování nikdy nepřišlo vlezlé nebo samoúčelné. Nejvíc se mi líbil první a poslední rozhovor (obzvlášť Taryn Manning je skvělá). Jako bonus je tu božská Emmanuelle Chriqui, která odehraje celý svůj part ve spodním prádle (dobře, přiznávám se, že kdyby tam nehrála, v životě o ten film nezakopnu...) P.S. Největším moudrem, které jsem si odnesl jest, že R2-D2 a C-3PO nebyli (!) první gay pár :)(19.2.2008)

 • Superpero
  ***

  Všechny povídkový filmy jsou prostě stejný. Maj dva tři opravdu povedené a dobře udělané nápady s kvalitnímy sympatickými herci a zbytek jen jen účelová vata k vyplnění, aby to mohl být regulérní celovečerák. A mě teda konkrétně nejvíc pobavila poslední povídka.(25.7.2009)

 • novoten
  ****

  Osmkrát jinak a osmkrát dobře. Někdy dokonce úžasně. Tak jak první povídka příjemně naladí upřímnou romantikou, tak se ta poslední díky ostrému humoru a zároveň pomrkávající pointě stejně něžně rozloučí. Mezi tím se pak řeší nejrůznější problémy s orientací, určenými rolemi nebo uplynulým životem, ale právě díky vhodně zvoleným rámcujícím příběhům zůstane film v divákovi ještě dlouho po titulcích. Může za to ta všudypřítomná naděje, která vás pak v životě posouvá ve vztahovém hemžení a snažení vždycky o kousek dál.(30.4.2008)

 • charlosina
  ***

  After sex je pěkně promíchanou lahůdkou o osmi roztodivných chutích, Přesto musím říct, že After sex je takový předkrm před kanadským chodem s názvem Young people fucking , který mi chutnal o něco víc.(15.11.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Já bych tedy rozhodně radši viděl Při sexu než po něm, ale autora holt zajímalo, o čem si mohou poklábosit po sexu páry různých složení. Takže pojďme na to: 1. Christopher a Leslie po přímočaře kamarádském sexu s obavami spějí k zamilovanosti. 2. Freddy a Jay po experimentálním gay sexu řeší problémy sexuální orientace jednoho z nich: "Homofobní frajírek, co to má rád do zadku, to nikomu nedokáže říct.". 3. Kristy a Sam po prvním sexu s obavami zjišťují stav: "Nějaká krev? - Nevypadá to. Kondom zůstal, kde měl? - Jo." 4. Nikki a Kat si vysvětlují, proč došlo k orálnímu sexu mezi slečnami: "Mám ráda, když mě někdo líže a ty ráda lížeš." 5. Trudy a Gene po důchodcovském sexu vzpomínají na mládí: "Dneska aby si děcka před každým špásováním navlíkly brnění." 6. Neil a Bob po rokenrolovém sexu dvou vyzrálých mužů řeší taťkovství a mamkovství v jejich vztahu. 7. David a Jordy po sexu bývalých partnerů zkoumají důvody svého rozchodu: "Mělas utkvělou představu, že tě podvádím. - Taky jsi mě podváděl. - No ale to jsi věděla." 8. Marco a Alanna po anonymním sexu zjišťují totožnost svého partnera: "Teď mi určitě shnije a upadne jazyk." Ve finále to není nebylo světoborného, ale nějaký ten vtípek jsem zaznamenal a nyní se vraťme k sexu.(7.4.2016)

 • ORIN
  ***

  Podobný koncept jako u Young People Fucking (5 dvojic), kde se ale narozdíl od After Sex (8 dvojic) k jednotlivým párům vyprávění vrací a dokončuje nastíněný příběh. *** za Emmanuelle Chiriqui, Zoe Saldanu a Milu Kunis.(11.3.2010)

 • molotov
  *****

  Kolekce osmi krátkých povídek, kterým sice možná chybí koule, jak píše Matty, ale rozhodně jim nechybí lehkost, originalita, vtip, upřímnost a šarm. Bavil jsem se skvěle a některé postavy jsou naprosto k sežrání.(25.7.2008)

 • Arachneuss
  **

  Lesbická povídka jasně vede, závěrečný střet namakaného Mexikánce... pardon, Španěla s vysmátou blbkou je ještě docela sranda a to samé platí i pro úvodní klišé příběh Víc než kamarádi. Zbytek je ale nudná vata plná životních mouder, při jejichž sledování se minuta rovná hodině. Románek na jednu noc, nic víc.(19.3.2010)

 • hellstruck
  ***

  Taková odlehčená konverzačka aneb co se řeší po sexu. Kdo by si pomyslel, že je tohle filmové téma. :) After Sex je vcelku originální komedie, ale prostě takový ten typ, který "neurazí ani nenadchne", jak už tu někdo nadhodil přede mnou. Pro zpestření nudného odpoledne zábava, ale víc nic.(6.6.2013)

 • Reiniš
  ***

  Chvílemi zábavné a vtipné, místy ale docela nuda. Herci jsou dobří, scénář povedený a režie vynalézavá. Hranici průměru ale snímek překročí jen málokdy.(14.7.2009)

 • MMR
  ***

  Snímek ukazující situace po sexu u osmi různých dvojic. První dvojice obyčejná a průměrná. Druhá dvojice je o dvou mladých klucích, to mě moc nebavilo. Třetí dvojice o klukovi a dívce, pro které to je pro oba poprvé, to bylo super. Čtvrtá dvojice je o dvou holkách, to docela ujde. Pátá dvojice je starší pár, nic extra. Šestá dvojice další homosexuální pár, tentokrát to byli dva rockeři. Sedmá dvojice se odehrává v motelu, kde se dva mladí po rozchodu spolu vyspí a pak se celou dobu hádají. Poslední dvojice se teprve představí až po sexu a navzájem se poznává, je to asi nejlepší část. "Ty si spala se strejdou?" "No, já myslela, že je to bratranec." Celkový dojem: Průměr.(2.2.2011)

 • lesumir
  ***

  Originální film a konverzase po sexu na osm způsobů, asi jediný důvod, proč ten film stojí za to vidět.(27.3.2008)

 • ajuska
  ***

  Nevyrovnaná směsice, kde se podle očekávání setkávají nápadité povídky s těmi o poznání nudnějšími. Nápad zobrazit osm různých dialogů po sexu je ale určitě zajímavý a některé jsou opravdu podařené, takže ačkoli se celkový dojem pohybuje někde okolo průměru, čas strávený u tohohle filmu není časem ztraceným (navíc je to opravdu krátké :)(23.8.2009)

 • Boogeyman
  ****

  Kvalita povídek je nevyrovnaná, nejlepší jsou ty komediálně laděné, jako je ta s prvním sexem, nebo vynikající poslední. Některé jsou velmi zajímavé, některé nudné (obě homosexuální). Celkově vzato vzhledem ke kraťoučké stopáži a jako vždy kurevsky krásné Mile Kunis, Emmanuelle Chriqui a spoustě dalších bab dávám solidní 4*.(9.3.2009)

 • playboxguest
  ***

  Většinou mě v povídkových filmech zaujme pouze jedna maximálně dvě z prezentovaných povídek, kupodivu v tomto filmu, od kterého jsem si nic neslibovala, byla jen jedna povídka, která mě za srdce nechytla, jinak byly všechny příběhy zachyceny s vtipnou lehkostí, že mi až bylo líto, když už naběhly závěrečné titulky, protože bych toho klidně viděla víc... Odpočinková záležitost, která nenadchne, ale pobaví, takže svůj účel plní dostatečně ....(28.9.2010)

 • IQ Tiqe
  ****

  Název filmu možná někomu bude asociovat porno, ale nenechte se mýlit. Je to konverzační komedie - tedy spíš 8 nezávislých příběhů založených na dialozích, které jsou (ku prospěchu věci) podávány bez servítek. Žádná cenzura tu nepanuje a věci jsou nazývány pravými jmény. V duchu názvu filmu jsem čekal diskuze různých teen párů po sexu, ale k mému překvapení tu věk a orientace nehraje roli. Podstatné je, že polovina povídek není nic moc, zato u těch ostatních jsem se NÁRAMNĚ bavil. Tenhle "film" je neuvěřitelnou studnou výborných hlášek!! ●● -Why are you such an asshole? -I don't know, it's a gift. ●● Budu hodnotit jen ty nejlepší příběhy a s čistým svědomím dám 90%.(14.8.2008)

 • misterz
  **

  Tak neviem. Niekomu možno prišli tieto posexové minipríbehy zábavné, no mne určite nie. Tak banálne až to bolo nudné, no možno tak s výnimkou dvoch alebo troch, ktoré zaujali buď hercami alebo témou. Na priemer je ale toho málo. 40/100(10.9.2017)

 • Sobis87
  **

  Tvůrci se asi hodně dívali na filmy Kevina Smithe a Jima Jarmusche a řekli si, že by bylo super taky natočit nějaký ten film plný vyšperkovaných dialogů, které jsou vtipné a pravdivé zároveň. Vznikl povídkový film Po sexu, který v osmi příbězích zachycuje postkoitální rozmluvy různorodých párů. Dojde na sex mezi přáteli, na gaye i na lesbičky, na náhodné milence i na dlouholeté partnery. Nápad to je rozhodně dobrý, film ale bohužel selhává v tom hlavním, což jsou právě ty dialogy. V některých povídkách rozmluvy směřují od ničeho nikam a celkově tak působí naprosto zbytečně. Jindy jsou dialogy celkem zajímavé, ale chybí jim zase pointa, která by podtrhla myšlenku dané povídky. To, že se tvůrci inspirovali hlavně u Kevina Smithe je zřejmé ze snahy pitvat životní pravdy prostřednictvím přisprostlých a vtipných dialogů. V Po sexu to ale bohužel narozdíl od Smithovy tvorby působí poněkud prvoplánovaně a mnohdy to je i křečovitě podané. V jedné povídce postavy dokonce rozebírají Hvězdné války (R2-D2 a C-3PO jsou gayové, asi nejzábavnější část celého filmu), což je jeden ze Smithových trademarků (zabíjení nevinných dělníků na Hvězdě smrti v Clerks, použití "síly" ve Flákačích, rasistické vyznění trilogie ve Hledám Amy, přímá parodie v Jay a Tichý Bob vrací úder nebo navážení se "lotrofilů" do nové trilogie v Clerks 2), takže inspirace je zcela jasná. Bez výhrad se mi líbila asi jen poslední povídka, ostatní působí buď zbytečně, anebo končí zrovna, když to teprve začíná být zajímavé. Kdyby se počet povídek snížil na polovinu a ty zajímavější by se více rozvinuly, určitě by to dopadlo lépe. A ještě jedna věc: proč v těchto filmech musejí postavy vždycky souložit buď oblečení, nebo se obléknou hned po dosažení orgasmu, aby kamera náhodou nezabrala nějaký intimní detail? Neočekávám žádnou pornografickou nahotu, ale tohle působí naprosto nevěrohodně. Lepší je, když se kamera odvrátí, než abych se díval na to, jak někdo souloží přes spodní prádlo. 45%(13.7.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace