Po sexu

After Sex

Po sexe

Komedie

USA, 2007, 73 min

Originální film a konverzase po sexu na osm způsobů, asi jediný důvod, proč ten film stojí za to vidět.(27.3.2008)

• ChArLeNe

Nepáči sa mi ten Kafe a cigára formát.(6.7.2016)

hodně podobné filmu Young People Fucking .. možná i o něco lepší.. především první (řekl bych ze všech nejromantičtější..) povídka se mi strašně moc líbila! ... sledovat osm různých párů, jak se snaží vyjasnit si své vztahy, bylo vážně zábavné!(10.12.2008)

Některé příběhy parádní (hodně se mi líbil první a s Milou Kunic) jiný průměrný a některý mě nebavily. Asi tak. 60% :)(16.7.2015)

U After Sex to funguje stejně, jako u většiny ostatních povídkových filmů. Některé povídky nadchnou, některé pobaví, sem tam se najde některá, která vás popostrčí k zamyšlení. Zde ale bohužel převažují ty průměrné, často navíc dost nudné. A přitom mnohé měly docela zajímavě našlápnuto. // Nejoblíbenější povídka: 1.pár // Celkově: 55%(31.8.2009)

• - Pre Erica Amadia znamenal tento film okrem režisérskeho aj producentský a scenáristický debut. (MikaelSVK)

• - V scéne, keď Jordy (Emmanuelle Chriqui) leží na posteli, si striedavo v záberoch podopiera hlavu iba jednou rukou, resp. oboma naraz. (MikaelSVK)

• - Celý film bol natočený v kalifornskom meste Los Angeles. (MikaelSVK)