Po sexu

Po sexe

Komedie

USA, 2007, 73 min

• Traktorista

Slušné propojení několika krástkých příběhů, které spolu absolutně nesouvisí do jednoho filmu. Tenhle filmek není o sexu, ale jak je již dáno z názvu, je o to, co se odehrává po něm. A jelikož je to celé postavené na dialozích, tak jsem se toho ze začátku lehce bál - ale je to zvládnuto perfektně - parádní dialogy, skvělé hlášky, úžasně zahrané, krásně natočené a lehce provokativní - to vše jsem od tohoto filmu čekal a taky jsem to dostal na stříbrném podnose. Jedna hvězda za Emmanuelle Chriqui .)(8.8.2011)

Docela zajímavý nápad natočit film na toto téma z několika krátkých příběhů (což už není sice žádná novinka) o pravdivých a úsměvných maličkostech. Avšak filmy tohoto typu by měly být hodně silné v dialogu..tento je bohužel docela slabý a situace, se kterými by se divák mohl stotožnit a říct si to svoje "PŘESNĚ!" je zoufale málo. pravda že jsem se párkrát pousmál. 2,5*(2.9.2010)

8 skutočne rôznorodých párikov (oceňujem pestrosť výberu) a 8 rôznych variácii možných konverzácii po sexe. Vcelku originálny nápad, potenciál už však zďaleka nie tak naplno využitý. Rozhovor dvoch kamarátov, ktorí spolu spávajú a nedokážu si do očí povedať že sa ľúbia pôsobí asi najreálnejším dojmom a kedže je prvý predstavuje celkom sľubný začiatok. No ďalej sa to už zväčša len vlečie dolu vodou. Dialógy nie tak humorné akoby si človek predstavoval, či ako distribútor sľuboval, často plné klišé. Najmä teda panic a panna pristihnutí matkou či homosexuál rozprávajúci o svojom coming oute žalostne slabé (aj keď vyzeral teda perfektne), kým starnúci manželia spomínajúci na minulosť plnú groupen sexu zas neskutočne nezaujímavé. . Napriek tomu sa nájde pár, ktoré zaujmú viac, u mňa to bol dievčenská dvojica rozoberajúca chuť vagíny jednej z nich či gayovia riešiaci problém- who is the bitch:-) Našťastie sa príbehy striedajú primeraným tempom, dostatočne rýchlym na to, aby ste sa nestihli začať nudiť. Z tohto pohľadu sa jedná o pomerne sviežu jednohubku, ktorú si však nebudete mať potrebu zopakovať, minimálne ja teda nie.(27.4.2008)

• Arachneuss

Lesbická povídka jasně vede, závěrečný střet namakaného Mexikánce... pardon, Španěla s vysmátou blbkou je ještě docela sranda a to samé platí i pro úvodní klišé příběh Víc než kamarádi. Zbytek je ale nudná vata plná životních mouder, při jejichž sledování se minuta rovná hodině. Románek na jednu noc, nic víc.(19.3.2010)

"Chceš to zkusit znovu? Možná jsi taťka..." Konverzační filmy mám rád, protože v nich zpravidla o něco jde. A tohle je přímo eruptivní. Možná jsem úchyl (pochybuji, že o tom někdo pochybuje), ale podobné filmy mě hrozně baví. Je v nich tolik pravdivého a ukazujícího, že některým lidem nic lidského není cizí a jiným, že řeší věci, po kterých jim je naprosté hovno. Všechny části jsou v podstatě výborné, nejlepší je však ta o postarších hipících. A Emmanuelle Chriqui v naprosto zabijácky úžasných kozačkách? To je jen příjemný bonus. Po dlouhé době konečně zase film, který je dlouhý jen tak, jak má. Lahůdka. "Myslela jsem si, že je to bratranec."(19.12.2014)

• - Pre Erica Amadia znamenal tento film okrem režisérskeho aj producentský a scenáristický debut. (MikaelSVK)

• - V scéne, keď Jordy (Emmanuelle Chriqui) leží na posteli, si striedavo v záberoch podopiera hlavu iba jednou rukou, resp. oboma naraz. (MikaelSVK)

• - Celý film bol natočený v kalifornskom meste Los Angeles. (MikaelSVK)