poster

Po sexu

 • USA

  After Sex

 • Slovensko

  Po sexe

Komedie

USA, 2007, 73 min

 • eraserhead666
  *****

  "Chceš to zkusit znovu? Možná jsi taťka..." Konverzační filmy mám rád, protože v nich zpravidla o něco jde. A tohle je přímo eruptivní. Možná jsem úchyl (pochybuji, že o tom někdo pochybuje), ale podobné filmy mě hrozně baví. Je v nich tolik pravdivého a ukazujícího, že některým lidem nic lidského není cizí a jiným, že řeší věci, po kterých jim je naprosté hovno. Všechny části jsou v podstatě výborné, nejlepší je však ta o postarších hipících. A Emmanuelle Chriqui v naprosto zabijácky úžasných kozačkách? To je jen příjemný bonus. Po dlouhé době konečně zase film, který je dlouhý jen tak, jak má. Lahůdka. "Myslela jsem si, že je to bratranec."(19.12.2014)

 • Grizzly
  ****

  Miluju povidkove filmy a jeste sem nevidel zadny, ktery by mne zklamal. Tohle je rozhodne jeden z nejrealistictejsich anejprirozenejsich filmu co sem kdy videl. Povidky nejsou nijak zvlast prikrasleny filmarstvim a pusobi jako vystrizene z opravdovych zivotu. Mozna by to nemuselo byt tak teply, ale i tak 80%(6.12.2008)

 • markotter
  *****

  Nemám rád povídkový filmy. Většinou je totiž film rozdělen na supr a nudný části a zvlášť když se na něm podílí víc režisérů. Tady bylo 8 povídek, tak se mi ani nechtělo na to koukat. Ale ! Všechny povídky neuvěřitelně zábavný, nemůžu říct, že by některá aspoň trochu nudila a nápady režiséra, jak několikrát zpracovat stejný námět, velmi originální. Možná se některá komunita ozve, že tu či ono chutná jinak než kuře nebo tuňák, ale jako zábava na večer - paráda.(22.1.2009)

 • laFei
  ****

  Zajímavě koncipovaná směska příběhů. Některé téměř hlubokomyslně zajímavé (první sexuální zkušenost gaye), jiné příjemně romantické (rozcházející a scházející se pár), roztomile vtipné (poprvé), ale i nudné klišé (lesbický pár). Tak jako tak, rozhodně jsem se nenudil. Každý díl má přiměřenou délku a než to začne býti stereotypní, už je tady něco nového. Velmi příjemné překvapení.(22.10.2009)

 • playboxguest
  ***

  Většinou mě v povídkových filmech zaujme pouze jedna maximálně dvě z prezentovaných povídek, kupodivu v tomto filmu, od kterého jsem si nic neslibovala, byla jen jedna povídka, která mě za srdce nechytla, jinak byly všechny příběhy zachyceny s vtipnou lehkostí, že mi až bylo líto, když už naběhly závěrečné titulky, protože bych toho klidně viděla víc... Odpočinková záležitost, která nenadchne, ale pobaví, takže svůj účel plní dostatečně ....(28.9.2010)

 • - Celý film bol natočený v kalifornskom meste Los Angeles. (MikaelSVK)

 • - V scéne, keď Jordy (Emmanuelle Chriqui) leží na posteli, si striedavo v záberoch podopiera hlavu iba jednou rukou, resp. oboma naraz. (MikaelSVK)

 • - Pre Erica Amadia znamenal tento film okrem režisérskeho aj producentský a scenáristický debut. (MikaelSVK)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace