Po sexu

After Sex

Po sexe

Komedie

USA, 2007, 73 min

"Chceš to zkusit znovu? Možná jsi taťka..." Konverzační filmy mám rád, protože v nich zpravidla o něco jde. A tohle je přímo eruptivní. Možná jsem úchyl (pochybuji, že o tom někdo pochybuje), ale podobné filmy mě hrozně baví. Je v nich tolik pravdivého a ukazujícího, že některým lidem nic lidského není cizí a jiným, že řeší věci, po kterých jim je naprosté hovno. Všechny části jsou v podstatě výborné, nejlepší je však ta o postarších hipících. A Emmanuelle Chriqui v naprosto zabijácky úžasných kozačkách? To je jen příjemný bonus. Po dlouhé době konečně zase film, který je dlouhý jen tak, jak má. Lahůdka. "Myslela jsem si, že je to bratranec."(19.12.2014)

Miluju povidkove filmy a jeste sem nevidel zadny, ktery by mne zklamal. Tohle je rozhodne jeden z nejrealistictejsich anejprirozenejsich filmu co sem kdy videl. Povidky nejsou nijak zvlast prikrasleny filmarstvim a pusobi jako vystrizene z opravdovych zivotu. Mozna by to nemuselo byt tak teply, ale i tak 80%(6.12.2008)

Nemám rád povídkový filmy. Většinou je totiž film rozdělen na supr a nudný části a zvlášť když se na něm podílí víc režisérů. Tady bylo 8 povídek, tak se mi ani nechtělo na to koukat. Ale ! Všechny povídky neuvěřitelně zábavný, nemůžu říct, že by některá aspoň trochu nudila a nápady režiséra, jak několikrát zpracovat stejný námět, velmi originální. Možná se některá komunita ozve, že tu či ono chutná jinak než kuře nebo tuňák, ale jako zábava na večer - paráda.(22.1.2009)

Zajímavě koncipovaná směska příběhů. Některé téměř hlubokomyslně zajímavé (první sexuální zkušenost gaye), jiné příjemně romantické (rozcházející a scházející se pár), roztomile vtipné (poprvé), ale i nudné klišé (lesbický pár). Tak jako tak, rozhodně jsem se nenudil. Každý díl má přiměřenou délku a než to začne býti stereotypní, už je tady něco nového. Velmi příjemné překvapení.(22.10.2009)

Většinou mě v povídkových filmech zaujme pouze jedna maximálně dvě z prezentovaných povídek, kupodivu v tomto filmu, od kterého jsem si nic neslibovala, byla jen jedna povídka, která mě za srdce nechytla, jinak byly všechny příběhy zachyceny s vtipnou lehkostí, že mi až bylo líto, když už naběhly závěrečné titulky, protože bych toho klidně viděla víc... Odpočinková záležitost, která nenadchne, ale pobaví, takže svůj účel plní dostatečně ....(28.9.2010)

• - Celý film bol natočený v kalifornskom meste Los Angeles. (MikaelSVK)

• - V scéne, keď Jordy (Emmanuelle Chriqui) leží na posteli, si striedavo v záberoch podopiera hlavu iba jednou rukou, resp. oboma naraz. (MikaelSVK)

• - Pre Erica Amadia znamenal tento film okrem režisérskeho aj producentský a scenáristický debut. (MikaelSVK)