Máte rádi celebrity? Milujete drby? Chcete zhubnout do bikin za pár hodin? Tak se pozorně dívejte! Britský komediální seriál, který otevírá dveře do přísně střeženého světa slavných hollywoodských herců i mezinárodních hvězd pop music, je satirickou rekonstrukcí života i lásek obdivovaných párů včetně Davida a Victorie Beckhamových, Catheriny Zeta-Jonesové a Michaela Douglase, Jude Lawa a Sadie Frostové a mnoha dalších. Chcete vidět, kdo nosí kalhoty v domě Madonny a proč je George Michael nejvlivnějším umělcem u společnosti Twentieth Century? Pusťte si Příběhy hvězd a dozvíte se to! (oficiální text distributora)

spacylemon

...těžko hodnotit - viděl jsem jenom jeden very gay díl o Georeovi Michaelovi, kde zářil úchylný přízrak Boy George a samozřejmě hlavně Bono Vox, opovrhující Michaelem kvůli absenci poselství v písních Wham! (přitom Wake Me Up Before You Go-Go byla přece výzva k propuštění Nelsona Mandely!!!) Strašně blbé, absolutně vtipné. ()

HoneyBunny

Slovní hříčky, promyšlené pointy na pokračování, humor hrubšího ražení i geniální chvilky. Zkrátka britcom pro milovníky bulváru. Kvalita dílů kolísá, navíc některé díly jsou zajímavější pro Brity, kteří mají v oblibě celebrity, které nám tolik neříkají (Jude Law a Sadie Frost). Z první série je určitě nejlepší první (David Beckham a Spice Girls) a poslední díl (Brad Pitt, Jennifer Anistor a "total bitch" Angelina Jolie). Star Stories stojí za vidění, ale český dabing ho bohužel znovu pošle do kytek. ()