Zombie zaútočily na letiště v Harvardville a uvrhly ho v chaos. Leon S. Kennedy a Claire Redfieldová, kteří před sedmi lety během tragédie v Raccoon City bojovali proti zločinné společnosti Umbrella, jsou zpátky. Podobně jako v předchozích snímcích série Resident Evil, i nyní jsou připraveni utkat se se zlem. Jejich protivníkem je tentokrát ničemný válečník, který poté, co přišel o celou rodinu v Raccoon City, touží po odplatě. Smrtelný G-Virus se začíná šířit a nová zmutovaná monstra se pouští do zběsilého řádění. Dokáže Claire s Leonem zastavit virus dřív, než se bude historie znovu opakovat? (oficiální text distributora)

SonG

Fanoušek zaplesá, laik pláče.....Opravdu, jako velký fanoušek herní série musím konstatovat, že jsem se náramně bavil, nehledě na to, že hlavního hrdinu Leona S. Kennedyho mám ze všech dílů herní série nejradši....Jinak ale zapomeňte na předešlé filmové Resi, protože až TENTO film se hře opravdu podobá...a díky za to, dobrá zábava!!! ()

oLí

Když se před nějakými osmi-devíti lety začalo poprvé šuškat, že se chystá filmová verze kultovní věci mezi PSX hrami, představoval jsem si ji spíše takto, než jak nám to poprvé naservíroval Paul Anderson. Od Japonců jsem čekal pořádnej strike-back americké trilogii, ale dostal sem houby z trouby. Příběh nic moc, strach žádnej... mmmm kdyby se příběh tohoto filmu odehrával v době první hry RE, v tom starym baráku a tvůrci by nešetřili pořádnou řezničinou a temnotou, jak je nám známo z původních herních dílů, použili by shodnou hudbu, neviděl bych problém. [4.5/10 březen 2009] ()

markuc

Tomuto filmu chybelo velmi malo a dostal hodnoceni "odpad". Od zpracovani (vazne nechapu, proc dnes vypada animovany film takto spatne), scenare (hrebicek do rakve skomirajici serii), rezie (nezvladnuti zakladnich filmarskych prvku), akce velmi spatna, postavy hrozne napsane a celkovy dojem skoro katastroficky - ted nejak nechapu, proc jsem dal 1*, asi za snahu (ale je to vice, nez si tento pseudo film zaslouzi mozna). ()

M.a.t.t.

Je to stále viac Resident evil ako všetky filmové adaptácie dokopy aj napriek logickému odklonu v deji, Raccoon City už bolo napokon vyčerpané dosť a príbeh zákonite potreboval novú krv. A ten nie je na pomery herných predlôh vôbec zlý, samotné letisko a záverečná polhodinka pripomínajúca to najlepšie zo série nesklame, absencia kvalitného jadra však už mrzí o to viac. Pred vygradovaním, ktoré sa udeje akoby mimochodom, to chcelo viac zombie a blúdenia laboratóriami WilPharmy , atmosféra by tým určite neutrpela. Stal sa však presný opak. Aj trochu zastaralá animácia sem tam mierne ruší, výsledný produkt si však stále udržuje istú mieru zábavnosti a nostalgikov potešia všadeprítomné narážky na druhý herný diel, vrátane dabérov hlavných hrdinov. So špičkovými animákmi neporovnávať, istá dávka nostalgie je priam nutná, nezaujatému divákovi totiž Resident Evil: Degeneration nedá vôbec nič. ()

mandes

Mohla byť aj o dosť lepšia animácia lebo táto vypadala ako ta čo bola použitá pri cgi scénkach v samotných hrách este na ps jednotke . Ale ja som si tie scénky vždycky užíval a tak isto som si užil aj tento film lebo som prešiel prvé štyri série a som vďačný za všetko nové . Ide tu hlavne o nostalgiu ()

• Úplně první – kompletně počítačem generované – celovečerní „Skryté zlo“, jehož děj se odehrává rok po událostech ve hře Biohazard 4 (2005) pro Nintendo GC. (Benjamin-L)
  • Jediný film série produkovaný firmou Capcom, ktorá je zároveň tvorcom aj hernej série "Resident Evil". Filmové adaptácie majú na svedomí produkčné firmy Screen Gems a Sony Pictures. (beso74)
  • Claire Refield, Leon Kennedy a Ingrid Hunnigan sú jediné postavy, ktoré sú v hre i vo filme nahovorené rovnakými hercami. (beso74)