Pan Tau a příliš velký balón (TV film)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo, 1975, 30 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

Můj oblíbený díl....(1.9.2008)

• NinadeL

Ten věčný, nechtěně parodický, komentář Karla Högera... Naštěstí to všechno vytrhly rosnička Julinka a koza Kleo - tedy tu balonovou frašku. A samozřejmě setrvačný gagman Peterka.(19.4.2011)

• Jacinda

Nemám ráda pana Tau v žádné jeho podobě(31.1.2009)

Jeden z těch průměrných příběhů. Viděl jsem lepší, ale i horší.(9.4.2013)

To bylo opravdu vtipné. Jen si nedokážu představit, že by to takhle mohlo být i u nás doma. Ubývák tak velký rozhodně nemáme a ke všemu ještě bydlíme v panelovém domě. Takže by z toho měli určitě velkou radost sousedi a my bychom museli policajtům vysvětlovat, proč jsme se dopustili rušení nočního klidu. Určitě by u toho byla i TV Nova, protože ta to má k nám opravdu kousek.(2.5.2012)

Alfons s panem Tau přistávají s létajícím balonem na zahradě Urbanů a rozpoutají neskutečné noční běsnění tatínka Menšíka, kterak dostat nepozorovaně balon domů. Díl vlastně je jen o tom, ale právě na tomto malém prostoru dostal Menšík prostor ke svému typickému nervně-komediálnímu hraní. Navíc si zazkákal přímo ukázkově na baloně a předvedl úžasný přemet za balon. Zábavný díl.(17.7.2016)

Taková cesta balonem musí být krásný zážitek..Alfons je doma, na jedné straně radost a na druhé straně komplikace, jak Alfons zapadne do běžného civilního života...ale od toho je tady pan Tau...(15.2.2016)

Tyhle ty "létající" díly mám docela rád. Hlavně jak Vladimír Menšík cpe balón v baráku do kuchyně, protože je tam ještě poměrně dost místa a synek se pohupuje někde ve výšce stropu a pohodlně si jí.(10.7.2012)