Pan Tau a velký ples (TV film)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo, 1975, 30 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (10)

Tenhle díl zbožňuji!(1.9.2008)

• NinadeL

Údajný velký pes je samozřejmě velký ples, že. Vzhledem k tomu, že duo Tau a Alfonz paří pro svoji odrostlou neteř několikeré hudby a můžou se přetrhnout. Aneb další zbytečné dobrodružství ze světa dospěláků v údajně pohádkovém seriálu.(20.4.2011)

• Jacinda

Nemám ráda pana Tau v žádné jeho podobě(31.1.2009)

Kde by Alfons byl, kdyby neměl Pana Tau. S tím plesem to bylo vymyšleno moc hezky. Já jsem věděla, že to s tou přírodovědnou přednáškou nedopadne dobře. Vždycky, když Alfons někam vleze, tak s něco semele.(11.6.2012)

Série 2, epizoda 9. Tenhle díl je plný hudby, tančení, Menšíka a pohody. Také Jaroslav Štercl v roli vrátného je příjemný. A František Kovářík jako nadšený historik dávající přednášku o jakýchsi luluolandech či o čem je třešnička na dortu hlavně pro dospělé. Díl, který rozhodně pobaví.(24.1.2016)

Úžasný a nostalgický díl...pan Menšík exceluje..nádherná hudba a pan Kovářík a jeho semena stromu Baručipo, co mají i po 50 letech explozivní účinky...(16.2.2016)

• Paity

Mám skoro pocit, že za socialismu strkali do těch filmů pro děti pořád nějaké veliké psy.(10.7.2012)

Jeden z nejlepších a nejvtipnějších dílů s neskutečně skvělou hudbou.(10.6.2012)

Tenhle pohádkový pán s buřinkou nebyl nikdy mým favoritem. Jsou to sice příběhy plné fantazie a dětské hravosti, ale není to úplně můj šálek kávy. Tahle epizoda nebyla zrovna z nejhorších, ale nic světoborného to tedy není.(28.2.2016)

Takový ten průměrný díl od pana taua.(30.12.2014)