Pan Tau a Aladinova lampa (TV film)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo, 1975, 30 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (10)

• NinadeL

Sociální kritika pokračuje sporem otce s dcerou a mezitím pobíhají adoptovaní kluci a přestavuje se Alfonzova pracovna. Cože?(20.4.2011)

• Jacinda

Nemám ráda pana Tau v žádné jeho podobě a v tomhle díle je navíc jenjedna vtipná hláška(31.1.2009)

"Tatínek je v květáku." Vladímír Menšík uměl tatínkovské role v českých seriálech (Arabela, Létající Čestmír) dokonale.(20.6.2010)

O největší legraci se stará Vladimír Menšík, který se v tomto díle učí řídit auto a nakonec díky všem rodinným zmatkům skončil v květáku. Role tatínků mu padly jako ulité. V takových jsem měla vždycky hrozně ráda. S Jiřinou Bahdalovou tady vytvořili perfektní rodiče. Byla to taková typicky česká rodinka.(25.6.2012)

Děj seriálu pokračuje krásně dál a pan Tau mizí na dovolenou a chudák Alfonz musí zvládnout přestavbu baráku sám..bude to mít těžké, ale pan Tau včas zasáhne..:-)(16.2.2016)

"Vidíš tati, další aladin. Rokokově červenej a dutej."(5.8.2008)

• Paity

Te smíchat pana Tau s Aladinovou lampou, to chtělo opravdu hodně odvahy, kterou nakonec filmaři našli.(10.7.2012)

Tenhle pohádkový pán s buřinkou nebyl nikdy mým favoritem. Jsou to sice příběhy plné fantazie a dětské hravosti, ale není to úplně můj šálek kávy. Konkrétně tahle epizoda ale určitě patří mezi ty lepší.(5.8.2016)

Legendární Pan Tau a jeho příběhy. Prostě naši filmaři před 89r. byli jedničky ve vesmíru. A že to tu nějaké duševní chudáčky nebaví? Není divu, je to nádherný film a seriál a né žádná kriplovská uchylárna s nagelovanými totálně dementními metrouši a drůbežími barbínami s létajícími vnitřnostmi a souložícími dětmi či dalšími výchovnými prvky.(27.12.2014)

• Saesulkun

Nepříliš povedená série, která zde opět bůhvíproč není uvedená jako seriál ale jako 13 samostatných TV filmů.(17.5.2011)