Pan Tau odchází (TV film)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo, 1975, 30 min

• Jacinda

Nemám ráda pana Tau v žádné jeho podobě(31.1.2009)

• NinadeL

Kravinimum vyvrcholilo. Plavající Menšík = vorvaň v říji. Chodící episode guide Rosůlková a Peterka poprvé a naposledy během celé série v civilu, ale zato s polovinou olympijských kruhů na saku. Sbohem nikdy u 3. série.(20.4.2011)

Marie Rosůlková v roli znalkyně seriálu Pan Tau a zakomponování turistů do příběhu a jejich využití pro rekapitulaci předchozího děje, to je možné jen v pohádce. Obdivuhodné, co všechno autoři dostali do poslední půlhodiny (využití ztracené buřinky na ostrově - při prvním zhlédnutí jsem před lety chtěl volat požárníky:-)(27.6.2010)

Po prožitém martiriu s rodinkou Urbanových by si zasloužil dovolenou asi každý, takže, tedy i pan Tau. Vždyť všechno dopadlo přece dobře. Zapracování turistů, kteří dají přednost před krásami staré Prahy Panu Tau mi bohužel přišlo příliš trapné. Rekapitulaci to vůbec nepotřebovalo.(8.7.2012)

• Snorlax

Jeden z nejslabších dílů, ale stále mnohem nápaditější než monotonní Jacinda, která umí jen jednu větu, kteroužto s neoblomnou pravidelností píše ke všem dílům pana Tau.(1.5.2012)