poster

Pan Tau odchází (TV film)

Rodinný / Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Československo, 1975, 30 min

 • triatlet
  *****

  Marie Rosůlková v roli znalkyně seriálu Pan Tau a zakomponování turistů do příběhu a jejich využití pro rekapitulaci předchozího děje, to je možné jen v pohádce. Obdivuhodné, co všechno autoři dostali do poslední půlhodiny (využití ztracené buřinky na ostrově - při prvním zhlédnutí jsem před lety chtěl volat požárníky:-)(27.6.2010)

 • blackrain
  ***

  Po prožitém martiriu s rodinkou Urbanových by si zasloužil dovolenou asi každý, takže, tedy i pan Tau. Vždyť všechno dopadlo přece dobře. Zapracování turistů, kteří dají přednost před krásami staré Prahy Panu Tau mi bohužel přišlo příliš trapné. Rekapitulaci to vůbec nepotřebovalo.(8.7.2012)

 • NinadeL
  **

  Kravinimum vyvrcholilo. Plavající Menšík = vorvaň v říji. Chodící episode guide Rosůlková a Peterka poprvé a naposledy během celé série v civilu, ale zato s polovinou olympijských kruhů na saku. Sbohem nikdy u 3. série.(20.4.2011)

 • Snorlax
  **

  Jeden z nejslabších dílů, ale stále mnohem nápaditější než monotonní Jacinda, která umí jen jednu větu, kteroužto s neoblomnou pravidelností píše ke všem dílům pana Tau.(1.5.2012)

 • Jacinda
  **

  Nemám ráda pana Tau v žádné jeho podobě(31.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace