Dokaž to!

Scénografie:

Ray Kluga

Kostýmy:

Karyn Wagner

No, mám rada a to veľmi filmy takéhoto typu, hlavne keď sú také milé a tancuje sa na naozaj dobré pesničky. Nebyť toho, že v tomto filme bola na konci Lady Gaga s pesničkou Just Dance a že tam bol T-pain so shawty get loose, a ešte Teach me how to dance tak asi nie. Tento film patrí k tým horším tanečným filmom. Dokonca ani hlavná hrdinka mi nesadla. takže asi 50%(15.2.2009)

Provokativní a velmi sexy. Ačkoliv film působí dojmem neexistujícího scénáře tak je to snad poprvé co mně to ani trochu nevadilo. A proč to nevadilo? Chybějící scénář tu nahradila talentovaná a do rytmu skladby Just dance od excentrické Lady Gaga vilně vlnící se kráska Mary Elizabeth Winstead. Tohle mě dostalo.(12.1.2010)

• zero_zelo

mno, zlatej flashdance. jako filmové pozadí při uklidu, vaření či žehlení je to ideální. jinak je to teda dost tragédie. i když nevím, nejsem zrovna diskotyp, třeba to někým hne :) nicméně kýč jak prase plný krásných inteligentních lidí na svém místě, kde i zlo je převlečené dobro a majitelka tanečního klubu mluví jak dalajlama :))))(26.4.2012)

Tak já s tanečními filmy nemám téměř žádné zkušenosti, takže nemůžu srovnávat. Čas od času mi stará překecá ať se s ní na nějakou tu romantickou ptákovinu podívám, ale mám co dělat abych neusnul. Originalitu, nebo herecké výkony hodnotit nebudu, protože já se stejně celou dobu díval jen na ty číči, jak vrtí zadkem na parketu a nejen jím. Hm taková roznožka v obklopení zrcadel je něco pro mne.50%(21.10.2012)

U mě jsou to tři hlavně proto že mám slabost pro hudební (taneční) filmy. Jinak mi to příjde jaksi nedotáhnuté, opatrné nebo co. Nejde zrovna o strhující dílko každopádně, jako plus bych viděla závěr ve kterém autoři zbytečně neprotahovali finále a nenutili diváka sledovat 30 minut dramatického závěrečného tance kdy se vše stihne na poslední chvíli. Z tohoto filmu jsem jaksi na rozpacích, stavba vystoupení v tanečním klubu byla velmi zajmavá ale celkově děj trochu umíral. Prostě tenhle film asi jen pro příznivce hudebních filmů.(24.7.2015)

• - Ve filmu si zahrála jednu z hlavních tanečnic Ashley Roberts, dřívější členka skupiny Pussycat dolls, která byla známa právě svou choreografií. (Aknah)