Dokaž to!

Scénografie:

Ray Kluga

Kostýmy:

Karyn Wagner

Je pravda, že u mnoha tanečních filmů mě oslní tanec a ve výsledku mi ani nevadí, že film byl jinak dějem docela slabý, takže jsem schopná dát i vyšší hodnocení. Zde však originalita chyběla úplně a i když tanec nebyl špatný, jaksi tomu chyběla ta pravá jiskra. Nemluvě o hereckých výkonech, které i na taneční film mohly být o kapku lepší. Nebylo to tak zlé, ale průměrné určitě. ~(2,6)~(15.2.2010)

• Skip

Pitomá selanka o holce, co chtěla na taneční školu a po počátečním neúspěchu a práci v tanečním klubu se jí to nakonec co? No jasně. Herecké výkony podprůměrné, dialogy jak z nějaké telenovely. A ten tanec? Nejsem na tanec odborník, ale nic tak úchvatného, abych musel být ve finále v rauši, jsem nezaznamenal.(4.9.2010)

Make It Happen je film dvou tváří, té nepříliš povedené, která je charakterizována neoriginálním dějem, který je všem jasný už od první zápletky, ale přeci jen tento snímek má své kouzlo. To především díky tanečním vystoupením, krásné herečce a celkem kvalitní hudbě. Taneční čísla jsou velmi dobře poskládaná a jejich stopáž je akorátní, nepříliš dlouhá, příjemná na koukání. Dokaž to! je film na motivy Let's dance, Flashdance, či Honey, takže ničím novým nepřekvapí, přesto pro mě 3 a půl hvězdičky za sexy Mary Elizabeth v hlavní roli.(13.12.2008)

• Diego

U těchto filmů jde vždy o to samé, holka,kluk z maloměsta či z nižší vrstvy se dobije na vrchol empire building, takže story je vedlejší, ale umělecká stránka je tady ještě horší. Přeci jenom dívat se skupinový tanec, či na kluka, co se toči na hlavě je mnohem zajimavější, než holčíčí ladné, ale omezené pohyby.(7.12.2008)

• DarkoCohen

Popcornová zábava pro nenáročné, kde kluci na beton přetancovali holky, za což především může neuvěřitelně neoriginální choreografie (přece jen break dance si vystačí s ,,gymnastickými tríčky"). Nebýt pár lepších momentů (last dance, dances in The Rubyes, streetdance), hodila bych Lauryn a spol. do stejného šuplíku jako klipy raperů přetékající podobně vymóděnými, zadky vrtějícími slečinkami, které ale bohužel neumí tancovat. Takhle je to celkem solidní pohádka na dobrou noc. 50%(19.11.2009)

• - Ve filmu si zahrála jednu z hlavních tanečnic Ashley Roberts, dřívější členka skupiny Pussycat dolls, která byla známa právě svou choreografií. (Aknah)