Dokaž to!

Ray Kluga

Kostýmy:

Karyn Wagner
  • Ketchi

Hodnocení značně navyšuje Mary Elizabeth. Kdo nemá rád tuhle kočičku, co má nohy dlouhý jak hajzlovej pavouk, tak nemá jedinej důvod proč tenhle film zhlédnout. Je hloupej a nelogickej, třeba by mě zajímalo, od kdy se začaly kluby s tančícíma ženskejma plnit dalšíma ženskejma oproti obvyklé klientele úchýláků se stovkou v drobnejch.(7.5.2012)

Tak já s tanečními filmy nemám téměř žádné zkušenosti, takže nemůžu srovnávat. Čas od času mi stará překecá ať se s ní na nějakou tu romantickou ptákovinu podívám, ale mám co dělat abych neusnul. Originalitu, nebo herecké výkony hodnotit nebudu, protože já se stejně celou dobu díval jen na ty číči, jak vrtí zadkem na parketu a nejen jím. Hm taková roznožka v obklopení zrcadel je něco pro mne.50%(21.10.2012)

Pár štastných náhod a z neznámé husičky je rázem krásná všemi obletovaná labuť chovaná ve zlatě. Že už to tu bylo tisíckrát? No a, jenže v žádném v tom "tisíckrát" nehrála Mary Elizabeth Winstead, jež se nám pomalu proměňuje v krásku filmových pláten. Je mladá, je krásná, a umí se sakra dobře hýbat.___ Dokaž to! je popravdě hrozná ptákovina ne nepodobná Let´s dance, béčko mezi dramaty (no ono to vlastně moc drama není, spíš by seděla kategorie taneční, případně tedy taneční drama). Takže: Pokud jste muž, doporučuju otevřít zeširoka pusu, přilepit oči na obraz, dát si pod sebe slinták a.. VYCHUTNÁVAT. A dámy? Ehmm. Líbí se vám Libor Bouček (Riley Smith)? Ne? Smůla, pak už vám zbývá jedině slušná porce tance a moderní hudby á la Britney a Christina.___Čekáte-li strhující drama s ohnivou zápletkou a nejlíp ještě vytříbenou pointou, pak na tohle do Palace Cinemas rozhodně v prosinci nechoďte. Leda v lednu :-)__-Edit:Dallas: Já jo, jedním okem titulky, druhým okem M.E.W :-)(30.10.2008)

Žádný nový FLASHDANCE to rozhodně není, ale pohodová oddechovka na jedno rande rozhodně ano.(29.12.2008)

Net/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 9/10 Choreografie 9/10/// +moderní taneční hudba, Mary Elizabeth Winstead skutečně vynikne, výborná choreografie, hezký příběh -mohlo být klidně delší, mělo tu být ještě víc tanečních čísel a příběh je z těch jednodušších/// U Dokaž to! jsem se příjemně bavil. První co mi asi prolítne hlavou je vzpomínka na film Divoké kočky, který byl taky cestou jedné mladé dívky za svým snem. Tentokrát tu sice hlavní postava nemá svého otce, má tu však svého bratra, do toho lásku, starosti s tím kde složit hlavu a snahu o to se dostat na školu. Holka má štěstí a podaří se jí zakotvit v jednom tanečním klubu a já si opět vybavuji Divoké kočky. To ale rozhodně není mínus. Stejně tak jako se dokážu na zmíněný film dívat stále dokola, tak stejně tak se dokážu na podobný příbeh dívat znova a znova. Tento typ filmů je prostě kouzelný, s příjemnou hudbou, sympatickou hlavní hrdinkou (tentokrát s dcerou Johna McClanea) a přitom je tak jednoduchý a naivní, že dokáže vždy pohladit, zabavit a po stránce hudební kvalitně uspokojit. Chtěl jsem na to jít do kina. To sice nevyšlo, ale tenhle film ano, ten se povedl./// Celkem 80%///(5.12.2009)

• - Ve filmu si zahrála jednu z hlavních tanečnic Ashley Roberts, dřívější členka skupiny Pussycat dolls, která byla známa právě svou choreografií. (Aknah)