Reklama

Reklama

Dokaž to!

  • USA Make It Happen (více)
všechny plakáty
Trailer

Mladá Lauryn (Mary Elizabeth Winstead) pomáhá po předčasné smrti svých rodičů bratrovi Joelovi (John Reardon) s provozem autoservisu, který jejich rodina provozovala. Současně ale trénuje na zkoušky do taneční školy v Chicagu. Když je ale na zkoušce odmítnuta, nedokáže se vrátit zpátky domů. Dana (Tessa Thompson), se kterou se seznámí, jí nabídne možnost ubytování a sežene jí práci účetní v místním tanečním klubu.
Jednoho dne po zavření klubu, nedokáže Lauryn odolat pokušení a zkusí si zatančit na prázdném podiu. Místní DJ Russ (Riley Smith) ji při tanci uvidí a zjistí, že je dost dobrá. Zanedlouho se mu podaří prosadit, aby Lauryn dostala šanci naostro, ta po krátkém zaváhání souhlasí. Cesta za sny ale obvykle nebývá tak jednoduchá... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (104)

kamisu 

všechny recenze uživatele

Hlavními klady filmu byly pro mne sympatická představitelka hlavné role, zavzpomínání na Veronicu Mars díky Tesse Thompson a závěrečná scéna s perfektním songem Just Dance. Té záporné části vévodí naprostá předvídatelnost, neoriginalita a jednoduchost. Vždycky, když začala nová scéna, už během prvních pár sekund jsem věděla, jak skončí. A kdykoliv nastal nějaký problém, byl vyřešen co by dup. Žádné pořádné napětí. Přesto z mého osobního hlediska a zaujetí si film vysloužil tři lepší hvězdičky, už jen za skvělá taneční čísla. ()

O´Neill 

všechny recenze uživatele

Vážně nevím, proč jsem sledoval něco takového, ale stalo se. Na druhou stranu - hrůza to rozhodně nebyla. Hodně celý film zachraňuje Mary Elizabeth, na které to pochopitelně celé stojí. Ona ne jen, že hraje výtečně, ale zároveň je moc pěkná. Film je celkově o ničem, námět je až moc jednoduchý, ale to se tak nějak dalo čekat. 55% ()

Reklama

MikyS90 

všechny recenze uživatele

Make It Happen je film dvou tváří, té nepříliš povedené, která je charakterizována neoriginálním dějem, který je všem jasný už od první zápletky, ale přeci jen tento snímek má své kouzlo. To především díky tanečním vystoupením, krásné herečce a celkem kvalitní hudbě. Taneční čísla jsou velmi dobře poskládaná a jejich stopáž je akorátní, nepříliš dlouhá, příjemná na koukání. Dokaž to! je film na motivy Let's dance, Flashdance, či Honey, takže ničím novým nepřekvapí, přesto pro mě 3 a půl hvězdičky za sexy Mary Elizabeth v hlavní roli. ()

paniColombova 

všechny recenze uživatele

V Let¨s Dance byl teda tanec většího kalibru. Tam šlo o show vyrážející dech a profesionální tanec, tady nešlo ani o jedno z toho. V Let¨s Dance mě alespoň každý tanec posadil na zadek a nedovolil mě ani se otočit pro ovladač. Tady? Krmila jsem při tom malého :-) Slečinka by mohla dělat spíš tak profesionální striptérku, toť vše. A často tam hýbala bokama jako já na diskotéce. Jako v tanečním filmu musí jít hlavně o prvky profesionálního tance, každý pohyb musí být profi a ne aby tam tančila jako náctiletá děvčata na diskotékách, kroucení zadečkem a hýbání bokama a střídat to občas s profi tancem. Hrůze,trapný. 2 body za celkem ucházející výkon na konci. ()

O_riginals 

všechny recenze uživatele

Od tohoto tanecniho filmu jsme cekali vsichni, jak jsme sedeli u DVD vice a bohuzel vsechny to zklamalo. Malo tanecnich scen a spatne vybrani herci. Bratr si byl az moc podobny s pritelem od hlavni hrdinky a nekdy byl problem je rozeznat:)). A na to ze snazila dostat na tanecni skolu tak jsme z ni videli jen prijimacky s panem reditelem. Dominika Cubanova z Ostrava City rekla ze to bylo trapne ()

Galerie (30)

Zajímavosti (1)

  • Ve filmu si zahrála jednu z hlavních tanečnic Ashley Roberts, dřívější členka skupiny Pussycat dolls, která byla známa právě svou choreografií. (Aknah)

Reklama

Reklama