Dokaž to!

Scénografie:

Ray Kluga

Kostýmy:

Karyn Wagner

Provokativní a velmi sexy. Ačkoliv film působí dojmem neexistujícího scénáře tak je to snad poprvé co mně to ani trochu nevadilo. A proč to nevadilo? Chybějící scénář tu nahradila talentovaná a do rytmu skladby Just dance od excentrické Lady Gaga vilně vlnící se kráska Mary Elizabeth Winstead. Tohle mě dostalo.(12.1.2010)

• Prubner

V podstatě kopie Divokých koček, jen místo zpěvu jde o tanec. Najdete tu všechna existující klišé tohoto žánru (ano, všech tisíc !), takže jsem dopředu věděl nejen jak to skončí, ale co se stane za pět minut. Autoři se ani nepokusili o nějaký originální nápad nebo ozvláštnění, je to schematické až hrůza. Nebýt Mary Elizabeth, bylo by to k nevydržení.(1.4.2010)

• Ketchi

Hodnocení značně navyšuje Mary Elizabeth. Kdo nemá rád tuhle kočičku, co má nohy dlouhý jak hajzlovej pavouk, tak nemá jedinej důvod proč tenhle film zhlédnout. Je hloupej a nelogickej, třeba by mě zajímalo, od kdy se začaly kluby s tančícíma ženskejma plnit dalšíma ženskejma oproti obvyklé klientele úchýláků se stovkou v drobnejch.(7.5.2012)

• kklepkaa

Tak tohle byla fakt tragédie. Filmy jako Step up... na to se i dá koukat. Tohle se ale moc nedalo. Krom mizerného scénáře, pochybných hereckých výkonů, působili trapně i taneční čísla. Jako vážně?! A poučení z celého filmu zní s mírný spoilerem: Pokud se chcete dostat na výběrovou taneční školu, netrénujte roky jako debil, ale začněte tancovat v noční klubu a máte to v kapse!(25.6.2018)

Make It Happen je film dvou tváří, té nepříliš povedené, která je charakterizována neoriginálním dějem, který je všem jasný už od první zápletky, ale přeci jen tento snímek má své kouzlo. To především díky tanečním vystoupením, krásné herečce a celkem kvalitní hudbě. Taneční čísla jsou velmi dobře poskládaná a jejich stopáž je akorátní, nepříliš dlouhá, příjemná na koukání. Dokaž to! je film na motivy Let's dance, Flashdance, či Honey, takže ničím novým nepřekvapí, přesto pro mě 3 a půl hvězdičky za sexy Mary Elizabeth v hlavní roli.(13.12.2008)

• - Ve filmu si zahrála jednu z hlavních tanečnic Ashley Roberts, dřívější členka skupiny Pussycat dolls, která byla známa právě svou choreografií. (Aknah)