Policajt ze sámošky

Poliš z obchoďáku

Akční / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 87 min

• korbitch22

Další film,dokazující že americký národ,je bandou tupých,obézních debilů.Celkem slušný námět,který skrýval veliký potenciál,nebýt toho nablblého amerického přístupu.Ste dvouset kilový,samotou trpící nablbý kretén,který celý život sní o práci policisty,usiluje o srdce krásné a mladé prodavačky,máte stejně hnusnou obézní dceru(která je ale strašně milá a je to přeci váš andílek a srdíčko,nezáleží přeci na vzhledu ale na duši)Do toho všeho pracujete jako ubohý hlídač v supermarketu.Najednou však váš supermárket přepadnou,máte ovšem štestí protože lupiči jsou bandou totálních dementů,kteří se chovají tak hloupě a nelogicky,že i takový obtloustlý trotl má naději osvobodit rukojmí,získat srdce své milované a k tomu respekt od policistů ze speciální jednotky,kteří vás na škole šikanovali....Nechutná,patetická čůrákovina,která omlouvá obezitu,protože ono přeci stačí mít kolem sebe lidi jenž vás milují a věří vám,ono stačí být hodným troubou a vše se vám splní a dál se můžete vesele cpát tunami hambáčů vod Mecka.Hodně dlouho sem neviděl takovej sráčkovitej kýč,kterej mě vyloženě vytočil do ruda!Vážil jsem přes sto kilo a zhubnul sem sám svojí vůlí o 25 kilo!Tak se chudáci zvedněte,voprašte si ze sebe drobečky z desátého pytlíku Lays a nezvyšujte si vaše smutné a zoufále sebevědomí u tohodle sráče ze supermarketu!Nemám nic proti obézním lidem,ale proti tomuhle filmu,který jim všem vlastně říká,že je to v pohodě,že se nic neděje,že je to vlastně v pořádku,že takový lidé jsou moc hodní a ti hubení zase moc zlí a škodolibí...fuj!(22.2.2011)

Náhodou zábavný, Paul Blart je takovej správnej hodnej ňoumovitej akční strážce, příběh neni přímo vrchol stupidity, aby nějak kazil zábavu a závěrečná akce, za vychytávek hraček a převleků, je prostě skvělá, navíc Paul Blart je naprostej mega mistr na tom vozítku Segway na kterým vždycky jezdí tlustý Němci ve Stromovce(10.6.2009)

Z tohohle filmu jsem měl obavy, ale během prvních chvil si mě dokázal získat a až do konce jsem se u toho náramně bavil. Jenže dění ve filmu bylo tak trhlé a plné nelogických chyb, že výše se shodnocením nedá jít ani přes to jak jsem se u toho pobavil. Kdyžby se ve scénáři více drželi komediálního ražení, nežli akčního hrdiny a zbavili se tím tak oněch nelogičností, byla by to mnohem kvalitnější věc. Takhle je to podprůměr a jen ze sympatií dávám hvězdu navíc.(16.10.2010)

• Fiftis

Taká povedzme "komédia" o chlapíkovi z bezpečnostnej služby v jednom supermarkete, ktorý celý obchod bráni sám pred útokom zločincov, ktorí potrebujú bezpečnostné prístupové kódy ku kreditným kartám. Film je to miestami naozaj nudný, niektoré scény sú dokonca trápne. Ono samo o sebe je sprostosť, aby stokilový sbskár bránil celý supermarket. Kevinovi Jamesovi nepomohly ani sympatické fúziky. Takže tu máme zase jednu trápnu komédiu s nudnými scénkami. Kedy už niekto toto pochopí a prestane natáčať také nezmysly. Fakt nuda a hneď na začiatku viete, ako to približne skončí. Za mňa hovorím - strata času. Neviem pochopiť ako sa práve môže pripravovať druhý diel. Niekto asi dostal dobrý nápad na 2 - 3 scénky. Tak uvidíme, či to bude vôbec stáť za odpad!.(8.2.2015)

• zdepapepa

Je to skoro jako pohádka. Kterak hloupý Honza zachránil království a dostal princeznu za ženu. Akorát místo hloupého Honzy máme Sandlerovitého Kevina Jamese, místo království je tu nákupní centrum a místo princezny princeznovská Jayma Mays. Problém byl asi v tom, že film chce, abych v jednu chvíli bral film vážně a v druhé chvíli je Paul Blart reinkarnovaný Rambo nebo John McClane, ovšem nekrvácí, vše je řešeno G-rated slapstick zábavou. Celý film jsem chytal flashbacky na Nicka Frosta v Hot Fuzz. Hezká exhibice extrémních sportů a klasická pohádka o tom, jak zlo bylo potrestáno a hrdina odměněn. Což bych ale mohl napsat i u některých svých oblíbených filmů, tudíž nelze jít níž.(14.5.2017)

• - Gary Valentine, který se ve snímku objevil v roli zpěváka karaoke, je bratr Kevina Jamese. (prokda)

• - Kevin James se obešel bez kaskadéra. (HellFire)

• - Jako prvnímu v roce 2009 se filmu podařilo dosáhnout v amerických kinech výdělku 100 milionů dolarů. (HellFire)