Paul Blart ukázal, že k natočení Smrtonosné pasti 5 není třeba Bruce Willise :) Super filmek pro volný čas, který mě pobavil ve všech směrech. Je v něm i kus romantiky, především velká soda humoru a víc než dostatek opravdu... spektakulární akce. Jasně, kasovní trhák by z toho být nemohl, ale upřímně moc nevím, čím by se dal Paul něčím vylepšit. Leda tím, kdyby přišel i Bruce :)(25.5.2009)

Bál som sa prihodiť tú štvrtú hviezdičku..ale úprimne Paul Blart ma dostal...zo začiatku mierne trápne, raz som sa zasmial - potyčka vo Victoria Secret v obchode, ale s nástupom teroristov...nadupaná akčná jazda, kde dokonca Kevin James hláškuje a je proste akčný šéf...no proste som šokovaný ale nadšený...skvelá akčný jazda...a hláška: Your flight is being cancelled...:D(10.6.2009)

Je to tak prastene na hlavu, ze niektore komicke situacie boli trapne, ale nasli sa tam aj take, na ktorych som sa nasmial, teda cakal som od tohto filmu blbost, ktorej dam mozno jednu hviezdicku, ale nastastie az take zle to nebolo. Prva polovica filmu bola slabsia, ale druha prepadom galerie ma bavila o nieco viac. Bolo vidiet, ze sa pri natacani asi vsetci bavili a pomahal im k tomu aj skuseny Adam Sandler, ktory je pod filmom podpisany ako jeden z producentov, takze zalezi od vas, ci mate na takyto typ komedie zrovna chut... 27.07.2010 ________ Kevin James - (Paul Blart) +++ Jayma Mays - (Amy) +++ Keir O´Donnell - (Veck Sims) +++ Raini Rodriguez - (Maya Blart) +++ Shirley Knight - (Mama) +++ Stephen Rannazzisi - (Stuart) +++ Peter Gerety - (Brooks) +++ Produkcia: Kevin James, Adam Sandler +++ Hudba: Waddy Wachtel +++(27.7.2010)

Na to, že film vychází ze Sandlerovy produkční společnosti Happy Madison, zdá se mi to docela krotké, což ale nutně neznamená špatné (nebo ne uplně špatné). Komerční uspěch v Americe sice nedokáži pochopit ani tak (146 milionů na tržbách při rozpočtu 25 milionů je víc než slušné), ale na dvd se to sleduje v pohodě, nikde žádné výměšky nebo fekálie, a i to už je vítězství. Pro sporé místa ku zasmátí nakonec sázím průměr, přičemž budeli film sledovat člověk utaháný z práce, zaručeně se začne nudit nebo usne. Hudba: Waddy Wachtel. 50%(19.8.2009)

Je nefér chtít od Paula Blarta více než jednoduchou řachandu, jednohubku co druhý den zapomenete. Kevin James sympaťák je a s klidem hlavní roli zvládá. Je to trochu i návrat ke starým poctivým sandlerovkám (přece jenom Blarta produkují lidé z Happy Madison, kterou založil Adam Sandler), proto se Blart nekorektně popere s velkou tlusťoškou či "roztomile" přejede psa. Celkem příjemně strávené odpoledne s tímhle tlouštíkem. 50 %(6.5.2009)

• - Gary Valentine, který se ve snímku objevil v roli zpěváka karaoke, je bratr Kevina Jamese. (prokda)

• - V jedné scéně podá Paul Blart dítěti tašku s nákupem. Jeho matka i sourozenec jsou rodinou Kevina Jamese. (Janko666)

• - Jako prvnímu v roce 2009 se filmu podařilo dosáhnout v amerických kinech výdělku 100 milionů dolarů. (HellFire)