poster

Policajt ze sámošky

 • USA

  Paul Blart: Mall Cop

 • Slovensko

  Poliš z obchoďáku

Akční / Krimi / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MATADOR
  odpad!

  Paul Blart je fakt vostrej týpek, na kterýho by si měl dát bacha i samotný John McClane. Trapný český překlad Policajt ze sámošky mluví za vše, ale jestli si někdo myslí, že se "příběh" odehrává v nějaké zatuchlé americké samoobsluze, bude překvapen (sámoška je totiž obrovské nákupní centrum). Příběh o nemotorném bezpečákovi, Vás spíše donutí vypnout, jelikož ty nehorázně trapné "fórky" Vás donutí spíše brečet, než-li se smát. Když už trapné fórky, tak alespoň něco jiného, zajímavějšího, ale bohužel se nenajde nic, co by dokázalo něčím, alespoň lehce zábavným, zaujmout. Nejtrapnější "komedie" , od které ruce i nohy pryč.(2.6.2009)

 • divak84
  **

  napsal bych i že to je solidní laciná komedie, která nechce urazit spíše jen vyplnit opravdu nudný den těch lidí, kteří se spokojený s opravdu tupoučkým filmem, který semtam pobaví. ale opak je pravdou. s přibývající stopáží se zamotáváme do větších sraček v podobě toho nejmarnějšího přepadení obchodního domu, které by tak nezmršili ani Marv a Harry ze "sam doma". Film se však zbytečně snaží semtam (nebo spíš nezdravě často) tvařit vážně a tak nějak si hrát na akční komedii, což tohle určitě není. je to spíše hloupá komedie, která však neumí pobavit širší publikum, ale jak sem napsal, pouze diváky spokojící se s opravdu nejslabší formou vtipu. vyložený odpad to však není, protože semtam (opravdu ale jen semtam) vas film donutí minimálně škubnout koutkem pusy(12.3.2011)

 • genetique
  **

  Kríza začiatkom roka nedopadla len na finančný sektor, ale spravila šarapatu aj vo vypúšťaní kvalitných filmov do kín, inak si nedokážem vysvetliť, prečo sa takáto blbosť stala jednou z najúspešnejších komédií v amerických kinách začiatkom roka. Ono jedno vysvetlenie je jasné: americká konzumná spoločnosť začína trpieť stále väčšou demenciou, našťastie tá našich distribútorov obišla aspoň v tomto prípade a tak som si nemusel trieskať hlavu stenu po zaplatení ďalšieho zbytočné vstupného. Ale inak sa to dalo predýchať. 35%.(4.11.2009)

 • FilmFan24
  **

  Mizerové a jiná chamradi, třeste se! Je tady obtloustlý hlídač Paul Blart (Kevin James)! Všemi odstrkovaný Paul dokáže, co v něm je! Jako John McClane ve Smrtonosné pasti sám samotinký musí totiž čelit bandě, která přepadne jeho místo výkonu práce...A ještě ke všemu si teda dovolí moc! Zajmou jako rukojmí jeho objekt touhy - prodavačku příčesků Amy (Jayma Mays) a aby toho nebylo málo, také jeho dcera skončí v rukou grázlů. Zábavná druhá polovina bohužel ale doplácí na zbytečné nelogičnosti. Průměrně zábavná komedie pro celou rodinu, která se především díky eskapádám hlavního hrdiny bude líbit mladšímu publiku.(2.7.2009)

 • anderson
  ****

  Slovenskej premiéry sa pri rýchlosti našich distribútorov našinec ani nemusí dožiť, tak som riskol CAM a bohužiaľ v ňom chýbalo asi 15 minút dôležitej akcie, takže hodnotiť zatiaľ nebudem. Každopádne pre KEVINa JAMESa mám slabosť už od KING OF QUEENS a môžem povedať, že som sa bavil aj na tom torze videného. --- V podstate ide o paródiu na DIE HARD a našťastie tvorcovia nepoužili ani jeden jediný fekálny vtip. Bavil som a rozhodne viac ako na THE HANGOVER. Navyše v českom dabingu obsadil Bonton Martina Zahálku, takže kontinuita bola zachovaná a zážitok znásobený. (25.1.2009)(25.1.2009)

 • - V jedné scéně podá Paul Blart dítěti tašku s nákupem. Jeho matka i sourozenec jsou rodinou Kevina Jamese. (Janko666)

 • - Kevin James se obešel bez kaskadéra. (HellFire)

 • - Gary Valentine, který se ve snímku objevil v roli zpěváka karaoke, je bratr Kevina Jamese. (prokda)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace