Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Timak
  ****

  Mno tohle je prostě pěknej film. Kevin James není komik první třídy a já teda nevím vůbec proč?! Rozhodně dokáže pobavit daleko víc, než mnohem známější, ale o to víc ubožejší Will Ferrell. Zatím kde všude hrál tento chlápek, tak to stálo za to. A hlavně - je to komedie ne jenom na papíře, ale je to komedie, kde se opravdu zasmějete. A že režisér nestojí zrovna za moc? to nevadí, je tam Kevin a ten je fakt dobrej.(26.5.2009)

 • zdepapepa
  **

  Je to skoro jako pohádka. Kterak hloupý Honza zachránil království a dostal princeznu za ženu. Akorát místo hloupého Honzy máme Sandlerovitého Kevina Jamese, místo království je tu nákupní centrum a místo princezny princeznovská Jayma Mays. Problém byl asi v tom, že film chce, abych v jednu chvíli bral film vážně a v druhé chvíli je Paul Blart reinkarnovaný Rambo nebo John McClane, ovšem nekrvácí, vše je řešeno G-rated slapstick zábavou. Celý film jsem chytal flashbacky na Nicka Frosta v Hot Fuzz. Hezká exhibice extrémních sportů a klasická pohádka o tom, jak zlo bylo potrestáno a hrdina odměněn. Což bych ale mohl napsat i u některých svých oblíbených filmů, tudíž nelze jít níž.(14.5.2017)

 • Chrustyn
  ***

  Neznámá komedie, která ikdyž se naprosto vyhla kinům je přakvapivě kvalitní. Jméno režiséra sice není zárukou dobré podívané ale film má obrovský trumf v hlavním představiteli. Kevin James je vtipný už jen díky svým tělesným proporcím, které z něj dělají neohrabaného ňoumu a k tomu má ještě komediální talent, díky kterému táhne celý film sám. Příběh není nikterak objevný a ze začátku se jedná o typickou komedii, kdy pozorujeme život hlavního hrdiny, který dělá hlídače v obchodním domě. Jelikož by tohle na celovečerní film bylo málo vše se po půlhodině mění na akční parodii ve stylu "Smrtonosné pasti" a jiných žánrově podobných filmů, ve kterých neohrožený hrdina likviduje padouchy a zachraňuje rukojmí. Není to žádná bomba ale uteče to hodně rychle a některé scény jsou skvělý. Kdyby se tvůrci vyvarovali některým otravným klišé mohlo být o hvězdu více. I tak překvapivě vtipná podívaná. Když se podívám na režisérovu filmografii můžu s klidem říct, že natočil svůj nejlepší film.(25.5.2009)

 • Rssa
  *

  Nudná komedie. Samotná postava hlavního hrdiny je možná jediný důvod proč dát aspoň 1 hvězdičku této nenápadité a otravné taškařici. Jestli jsem se za celý film pousmál třikrát, tak to je možná moc. Akční sekvence na nic, logika děje také nulová. Ve srovnání s Růžovým panterem 2 je ale lepší, takže odpad to být nemůže. 35 %(29.10.2009)

 • kingik
  ***

  Příjemná komedie, ve které tlouštík Kevin James hraje ňoumovitého dobráckého "losera", kterým by byl pravděpodobně navždy, nebýt toho, že právě přepadli obchodní centrum, ve kterém je hlídačem. A dál už to znáte. Po vzoru Smrtonosné pasti a všech podobných filmů se padouchům postaví neohroženě na odpor, zlikviduje jejich početnou skupinu a získá si i srdce milované Amy (Jayma Mays). Nechybělo by mnoho a mohlo by se to zvrtnout v pěkný trapas, ale Kevin James to ustál. Najdou se i scény originální, a těch vyloženě trapných je minimálně, ačkoliv se jedná o akční komedii z produkční dílny Adama Sandlera, je to celkem umírněná až seriozně podávaná komedie. Zkrátka nuda se tím dá zabít spolehlivě. 50%(15.6.2010)

 • - Jako prvnímu v roce 2009 se filmu podařilo dosáhnout v amerických kinech výdělku 100 milionů dolarů. (HellFire)

 • - V jedné scéně podá Paul Blart dítěti tašku s nákupem. Jeho matka i sourozenec jsou rodinou Kevina Jamese. (Janko666)

 • - Gary Valentine, který se ve snímku objevil v roli zpěváka karaoke, je bratr Kevina Jamese. (prokda)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace