Pavouk (festivalový název)

Austrálie, 2007, 9 min

Nash Edgerton

Greig Fraser

Ben Lee

Profesionálně natočený „kraťas.“ První půlka- zdánlivě nudná- je nezbytná, aby vedle ní náležitě vyzněla brutalita druhé. Klip na téma, že škodolibost se nevyplácí. PS: Pavouky mám ráda. PPS: Když jsem to viděla poprvé, jen jsem zírala na obrazovku. Podruhé o několik minut později (když jsem to pouštěla ségře) už jsem se u scény s okem smála jako blázen :) Sledováno in english.(23.2.2011)

Ano, je to legrace, dokud někdo nepřijde o oko, a ještě bych dodala: Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Když jsem si myslela, že se něco stane, nestalo, když jsem to už nečekala, stalo, a pak, když už si člověk myslí, že je konec, stane se ještě víc. Titulky jsem sledovala mírně rozklepaná a držela si obě oči. Jesti chcete vědět proč, podívejte se na Spider!(4.7.2008)

• daEmoNickY

Hahaahahahhhaaaahhahahahahahaha. haha .h hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Ne uz nemuzu, hehe. Hahahhahahahahhahaaaahaha. Ted vazne. Chcete znat dukaz teorie relativity? Jak nafouknout 10 vterin na 10 minut o zavod beziciho filmu? Dekuji ti Boze, ze jsi stvorila sakrasmus. --- Tvuj fanda //////// Youtube @ cartoon + violence+ fun(10.4.2009)

Pokiaľ má kraťas okrem iného ukázať čoho všetkého je filmár schopný, tak potom je Spider bezchybný. Samotný nápad, technická stránka, schopnosť vyjadriť sa v skratke (nepíšte, že bol úvod nudný, nectí vás to), mix drámy a čierno-čiernej "komédie", skvelé načasovanie každej zo scén.... jedným slovom brilantné! Toto http://www.csfd.cz/film/244683-square-the/ musím vidieť čo najskôr.(31.3.2010)

"It's all fun and games until someone loses an eye." - Mum - // Krátkometrážny / Akčný / Dráma / Thriller? Hmmm, z počiatku som sa nemálo divil, čo na tom vidia ostatní, ale, hoci sa budem opakovať, za tie dva čiernočierne momenty zvyšujem hodnotenie. Život je sviňa a... škodoradosť sa nevypláca.(16.3.2008)