poster

Testosterone

Komedie / Drama

Argentina / USA, 2003, 105 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $185,078Tržby Celosvetovo $248,000(2.4.2010)

 • Adiemus
  **

  Tak to dopadá, když scénárista vypustí motiv, který je hybným článkem předlohy (aspoň podle IMDb). Celou dobu jsem uvažovala, proč mi příběh nesedí, proč se postavy chovají tak (pro mě) nepochopitelným způsobem; Dean se rozhodně nechoval jako člověk, kterému někdo zlomil srdce (příšerný obrat, ale v amerických filmech kupodivu častý). Pokud by ovšem jednání bylo podmíněno tím, že ho Pablo nakazil AIDS, dostane celý příběh smysl. V jednom okamžiku se zdálo, že celou dobu jde pouze o sled Deanových fantazií, že si sumíruje příběh pro budoucí knihu, ale režisér mě nakonec nechal na pochybách (nejen o svých kvalitách).(27.2.2011)

 • Korsak
  ****

  Umberto Eco napsal román Baudolino. Příběh začíná celkem normálně - a pak někde, ani si přesně nevšimnete, kde, odbočí z vyjetých kolejí reality a vy skončíte v něčem, co buď přijmete, nebo odvrhnete jako neuvěřitelně absurdní slátaninu. Podobně na mě působil tenhle film, jenže na rozdíl od Eca tady aspoň tuším, kdy příběh odbočil od reality k absurditě. A moc jsem si to užíval...(12.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace