Rick až doposud neměl důvod si na nic moc stěžovat. V práci slavil úspěchy, jeho šéf mu byl nakloněn a doma na něj čekala milující žena, děti a klid rodinného krbu. Prostě idylka. Jenže nic netrvá věčně. Během jedné noci na Ricka zaútočí podivné stvoření tmy, sukuba, ženský sexuální démon, a setkáním s ní se muži totálně změní celý život. Jako by se mu žilami předčasně rozlila druhá míza. Ze dne na den jde najednou rodina stranou, Ricka už zajímají jen rychlá auta a také pozornost půvabné dívenky Ariel, s níž nakonec odjíždí na víkend do míst, kde vyrůstal. Laškovné hrátky na venkově se ale brzy mění v nejhrůznější noční můru, jež nakonec končí nejen smrtí, ale také znovuvzkříšením. Ariel totiž není vůbec žádné naivní neviňátko a její síla rozhodně nepochází z našeho světa. Napovědět, co se kolem vlastně děje, by mohl na půdě ležící, zaprášený deník Rickova otce. Mysteriózní hororový snímek vznikl v roce 2008 pod vedením režisérů Freda Calverta a Davida J. Negrona. (oficiální text distributora)

J*A*S*M

Tak byla to docela krávovina, ale poměrně originální, sledovat se to dalo. Herecké výkony byly problematické, snímek sice nemá diváka čím zaujmout, za pár dní si ani nebudu pamatovat, že jsem to viděl, ale na druhou stranu to není ten typ filmu, při jehož sledování autory proklínáte. Líp by se Killing Ariel hodila do nějakého povídkového seriálu. 35%. ()