První půlka filmu je ještě docela zábava, pár vtipných situací, film působí docela mile, druhá polovina je ale něco zcela jiného, Irene Dunne jsem věřil tu první polovinu filmu, druhou už mi lezla spíše na nervy, to k ní opravdu nepasovalo. Melvin Douglas je docela sympatický ačkoliv také spíše první polovinu filmu. Film je podle trochu moc natahovaný, v druhé polovině příliš užvaněný, naivní, ne tak vtipný a dá se říci sem tam i trochu otravný. 60%.(17.7.2011)

• d-fens

ocenenia : MFF Benátky 1937 - Súťažný výber(17.1.2015)

• Houdini

Oscar 2 nominace: Herečka HR - Irene Dunne, Střih. . . Mussoliniho pohár - výběr(29.3.2004)

Škoda, že roli Melvyna Douglase nehraje William Powell nebo Cary Grant. Ačkoli je mu 35, Melvyn vypadá staře, na roli se nehodí, jako opruz nepůsobí správně vtipně a zkazil mi dojem z první třetiny natolik, že jsem chtěl film vypnout. Naštětsí jsem vydržel a odměnou mi byl úsměv na rtech. Poslední třetina je možná trochu ztřeštěná, přiznám se že víc se mi líbila „cudná“ Irene. # [viděno: monitor, sluchátka, EN sub] # příběh 6 | hudba 6 | humor 4 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 6(1.8.2012)