Akcelerace smrti (TV film)

Crash and Burn

Nebezpečná jazda

Akční / Thriller

USA, 2007, 81 min

Celkem pohodovej oddechovej filmek, kterej se se zápletkou nijak nesral a jednoduše ji asi někde okoukal a trocu doplnil. Hltavé oko si smlsne na nádhernejch autech a na jedné až dvou sexy kočkách. Jinak je tam Michael Madsen, kterej už svou brutalitou nepřekvapí (a má stále hlubší hlas), pak je tam herec, co vypadá jak Meat Loaf, ale není to Meat Loaf, a Palladino s knírem a čupřinou, s kterejma bych do filmu rači nelezl. I když jsem to viděl bez titulků, tak tomu bylo dobře rozumnět a můžu říct, že jsem se jakž takž bavil. Ale jak už jsem řkl: že bych z toho ochcával blahem křeslo, to ne. Vy možná jo.(3.9.2008)

• Ostrovan211

Je možné zparodovat parodii? Dlouho jsem nevěděl jestli je to možné ale tehle film mi dal jasnou odpověď. Ano! Všechno jde když se chce. A todle je důkaz že lze parodovat už tak dost podprůměrný film jako 60 sekund. Jednu hvězdu dávám za zběsilý tanec Michaela Madsena mezi kulkamam (nebo co to tam vlastně na konci předváděl).(20.7.2012)

Pohodová a hlavně jednoduchá akční jednohubka, pod níž je podepsán rutinér Russell Mulcahy, můj oblíbený hororový režisér.. Akcelerace smrti naprosto bezostyšně vykrádá 60 sekund a spoustu dalších žánrově blízkých filmů, k průměru ho z bahna klišovitosti tlačí zejména Michael Madsen s "ksichtem" darebáka a ucházející Erik Palladino. Nejlépe zpracovanou scénu, kdy partička krade "789ku" z muzea, bych si uměl představit o něco delší na úkor dosti zhovadilého finále v docích.. Přestřelku mezi dvěma pseudogangy a zřejmě naprostými nováčky v řadách FBI raději komentovat nebudu..;)(21.5.2013)

• Ded@M@tes

Něco podobného jak ´´60 sekund´´, ale v béčkovém vydání. Nesympatičtí herci. ( Hodnocení: 4/10 )(13.7.2012)

Televizní snímek přihřívající si polívčičku na popularitě rychlých aut a pořádné akce. Šablonovitý příběh o krádežích luxusních aut v nízkorozpočtovém ražení je sice již velmi předvídatelný, ale není zase až tak špatný, jak by se dalo očekávat. Michael Madsen bude asi z hereckého ansámblu hlavním lákadlem , ale ničím nepřekvapuje. Ať je kde je, všude se tváří prostě stejně. Děj není nijak komplikovaný a mnohé scény v něm jakoby jsme už někde viděli. Na nízký rozpočet nevyznívá výprava špatně a rychlý střih působí chválihodně. Nelogičnosti hoďme stranou, jako televizní oddechovka může být snímek s určitým odstupem přijatelný.(28.12.2016)