Slaughter Disc

Horor / Erotický

USA, 2005, 90 min

David Quitmeyer

Peter Gorritz

Musím říct, že po zhlédnutí Pinheada na letošním HorrorConu pro mě bude asi většina (nejaponských!) porno horrorů jen nudnými, nezáživnými a amatérskými záležitostmi. A z počátku přesně tomuhle odpovídal i Slaughter Disc. Jenže pak se ukázalo, že ty pornoscény nejsou úplně špatné a jejich propojení s horrorem není jen samoúčelné. Ve Slaughter Disc mají porno i horror v dějové, zápletkové i pointové rovině stejně důležité slovo. Což mě docela zaujalo. Tohle není porno v horrorovém hávu ani horror okořeněný pornem, tohle je prostě fakt pornohorror v nejlepším a nejdoslovnějším významu tohoto slovního spojení. Propojovací dějové scény jsou sice fakt amatérské a hlavní hrdina je nesympatický na pornu závislý nezaměstnaný trouba, kterého jeho holka nakopla do koulí a poslala do prdele, ale ty porno pasáže (např. postelové hrátky s kladivem) z posedlého DVD to zvedají do překvapivě příjemné roviny. Je to v podstatě levné a svým způsobem amatérské, ale ne až tak blbé, jak by se mohlo na první pohled zdát. 2.5*(24.11.2017)

• SOLOM.

Tento amatérský snímek vypadá již od samého začátku hodně podivně a dost se od ostatních porno-hororů liší. Nechci tvrdit, že se jedná o něco zcela výjimečného, ale svým způsobem mě určitě zaujal. Můžeme zde naleznout prvky , sebepoškozování, kanibalismu, nekrofilie atd…Hlavní atrakcí se bezesporu stává piercingová lady Andromeda, která má kousky lesklého kovu opravdu všude. Její zvrhlé hrátky zpočátku nejsou nějak výjimečně, ale jakmile popadne do ruky břitvu či kladivo, začne se obrazovka barvit do ruda.(20.2.2012)

• kaylin

Spojení hororu s pornem, které celkem funguje, a na to, že je to pořád víc porno než horor. Horor se zde objevuje v podstatě hlavně formou hodně velkého množství krve a násilností, které se ale stejně odehrávají spíše mimo kameru. Pak to porno vyznívá prostě jen jako na efekt. Různé rozostření a změny obrazu mi přišly také spíše samoúčelné.(6.2.2018)