AC/DC: Family Jewels

(video kompilace)
všechny plakáty

Kompletní seznam všech hudebních klipů slavné kapely AC/DC. Můžeme zde dokonce ještě vidět a slyšet Bona Scotta - zpěváka, který zemřel 20. 2. 1980 na otravu alkoholem. (JayCZ)

ScarPoul

Hudobné videá, jednej z najznámejších rockových skupín, ktoré pre svet rokenrollu a celkovo rokenrollovú hudbu spravili mnoho. Od prvého songu baby please don´t go až po posledný are you ready, vás bude sprevádzať angus young so svojou partou a čaká vás rokec najrockovejší. kvalita obrazu je trochu kolísavá vzhľadom na to že je to zbierka videí , ktoré boli v televízií takže ostrosť obrazu je trochu kolísavá ale táto skupina sa radšej počúva a ak to není živočíšny koncert tak mi to až tak nevadí ()

JohnMiller

Na tomto dvojdisku som si dosť často vychutnával ACDC vybrané videoklipy a live vystúpenia sú tie najlepšie čo mohli s tejto rockovej skupiny vybrať , Najviac sa mi páčili videoklipy s obdobia Highway to hell a čiernočierne vystúpenia Black in Black slabšie veci boli videokilpy s 80 rokov s obdobia Blow up your video či Who made who. ()

waits

Tak to je samozřejmě nádhera. První část, kde se ještě u mikrofonu potouchle usmívá Bon Scott je materiálem, kvůli kterému bych se v pubertě vzdal i poloviny sbírky časopisů s polonahými zenščinami (za mého mládí suplovalo tenhle žánr dovezené Bravo). AC/DC, kapela, která smíchala blues s rockovým drivem a ozdobila fantastickýmy kytarovýmy rify je pro mě osobně pořád jedním ze zásadních hudebních pilířů. Koncerty jsem zažil dva a obzvlášt ten první, ve Sportovní hale, se nedá zapomenout. To byla jízda! Jenom mě trochu mrzí, že chybí Crabsody in Blue, pomalé blues z australské verze Let There Be Rock. Ale to je detail:)...Skladby:1. Baby Please Don't Go (Live) 2. Show Business (Live) 3. High Voltage (Promo-Clip) 4. It's A Long Way To The Top (Promo-Clip) 5. T. N. T. (Live) 6. Jailbreak (Promo-Clip) 7. Dirty Deeds Done Dirt Cheap (Live) 8. Dog Eat Dog (Promo-Clip) 9. Let There Be Rock (Promo-Clip) 10. Rock'n'Roll Damnation (Promo-Clip) 11. Sin City 12. Riff Raff (Live) 13. Fling Thing / Rocker (Live) 14. Whole Lotta Rosie (Live) 15. Shot Down In Flames (Promo-Clip) 16. Walk All Over You (Promo-Clip) 17. Touch Too Much (Promo-Clip) 18. If You Want Blood (Promo-Clip) 19. Girls Got Rhythm (Live) 20. Highway To Hell (Live) 1. Hells Bells (Promo-Clip) 2. Back In Black (Promo-Clip) 3. What Do You Do For Money Honey (Promo-Clip) 4. Rock And Roll Ain't Noise Pollution (Promo-Clip) 5. Let's Get It Up (Promo-Clip) 6. For Those About To Rock (Promo-Clip) 7. Flick Of The Switch (Promo-Clip) 8. Nervous Shakedown (Promo-Clip) 9. Fly On The Wall (Promo-Clip) 10. Danger (Promo-Clip) 11. Sin The Pink (Promo-Clip) 12. Stand Up (Promo-Clip) 13. Shake Your Foundations (Promo-Clip) 14. Who Made Who (Promo-Clip) 15. You Shook Me All Night Long (Promo-Clip) 16. Heatseeker (Promo-Clip) 17. That's The Way I Wanna Rock & Roll (Promo-Clip) 18. Thunderstruck (Promo-Clip) 19. MOneytalks (Promo-Clip) 20. Are You Ready (Promo-Clip) ()

DETTO1976

POZOR Smrteľné nebezpečný energeticky nápoj. POZOR Dávkuje sa len po kvapkách. POZOR Môže obsahovať 99% alkohol. POZOR Deti sa nesmú ani priblížiť. ()

kikikrikri

Úžasná kapela, jedna z mých nejoblíbenějších....Family Jewels to dokazují, skvělej nářez!!!! Snad nám budou ještě dlouho hrát! ()

Jaromír

Zvuk v nekompresovaném LPCM. Mladí AC/DC to rozjíždějí v různých show, a pěkně si to užívají (tedy kromě toho kelímku do hlavy :D LOL ). Si dokážu představit, jak asi kdysi šokovali "usedlejší" část publika. Nejvíc se mi líbilo vystoupení hrané na pohybujícím se kamionu :) (teď už vím, odkud to Kabáti "obšlehli"). Viděl jsem jen první disk, ale stojí to za to. Název Family Jewels myslím vystihuje vše, je to souhrn všemožných vystoupení. Kamera je detailní, žádné pohledy z dálky, zvuk je dobrý, tak co chtít víc, jen lituji, že jsem tam nebyl taky, abych je mohl něčím slít :). ()

GASTON73

Dvoudisková verze toho nejlepšího z AC/DC ve vizuální podobě. Obsahuje několik úryvků z koncertů a většinu videoklipů, které rázná australská skupina natočila. Vděčná reprezentativní kolekce zfilmované muziky jedné z nejzábavnějších světových skupin. 180 min DVD 1: 1975–1980 01. Baby Please Don't Go (television appearance 1975) 02. Show Business (Live Australia 1975) 03. High Voltage (promotional clip 1975) 04. It's A Long Way To The Top (If You Wanna Rock 'N' Roll) (promotional 1976) 05. T.N.T. (television appearance 1976) 06. Jailbreak (promotional clip 1976) 07. Dirty Deeds Done Dirt Cheap (television appearance 1976) 08. Dog Eat Dog (television appearance 1977) 09. Let There Be Rock (promotional clip 1977) 10. Rock 'N' Roll Damnation (promotional 1978) 11. Sin City (television appearance 1978) 12. Riff Raff (Live Scotland 1978) 13. Fling Thing/Rocker (Live Scotland 1978) 14. Whole Lotta Rosie (Live Scotland 1978) 15. Shot Down In Flames (promotional clip 1979) 16. Walk All Over You (promotional clip 1979) 17. Touch Too Much (promotional clip 1979) 18. If You Want Blood (You've Got It) (promotional clip 1979) 19. Girls Got Rhythm (television appearance 1980) 20. Highway To Hell (television appearance 1980) DVD 2: 1980–1990 01. Hells Bells (promotional clip 1980) 02. Back In Black (promotional clip 1980) 03. What Do You Do For Money Honey (promotional clip 1980) 04. Rock And Roll Ain't Noise Pollution (promotional clip 1980) 05. Let's Get It Up (Live 1981) 06. For Those About To Rock (We Salute You) (Live 1983) 07. Flick Of The Switch (promotional clip 1983) 08. Nervous Shakedown (promotional clip 1983) 09. Fly On The Wall (promotional clip 1985) 10. Danger (promotional clip 1985) 11. Sink The Pink (promotional clip 1985) 12. Stand Up (promotional clip 1985) 13. Shake Your Foundations (promotional clip 1985) 14. Who Made Who (promotional clip1986) 15. You Shook Me All Night Long (promotional clip1986) 16. Heatseeker (promotional clip 1988) 17. That's The Way I Wanna Rock N Roll (promotional clip1988) 18. Thunderstruck (promotional clip1990) 19. Moneytalks (promotional clip1990) 20. Are You Ready (promotional clip1991) (Zdroj Film-game.cz) ()