Recept na vytvorenie kriminálneho seriálu pre 21. storočie: fádne prípady s otrasnými dialógmi a neuveriteľnými kvázi chladnokrvnými postavami, pseudo zaujímavá vizuálna stránka, mdlá tímová spolupráca a v titulnej úlohe nezaujímavý vyhasnutý herec, ktorý sa nikdy nestal plnohodnotnou filmovou hviezdou a na staré kolená si potrebuje svojou unavenou pseudo charizmou zarobiť na dôchodok (David Caruso, Gary Sinise atď.) – v tomto prípade prišla rada bohužiaľ na vynikajúceho a (doteraz) rešpektovaného herca Petra Coyotea.(24.5.2008)

• Acrobat

Rachels Nichols, ktorá všade len stoná, kŕčovito sa tvári, no je insitným maliarom profilov páchateľov, ku ktorým sa dostal snáď len pomätený scenárista. Potenciál výberový.(8.4.2012)

• Martin741

Naivny serial totalne o hovne, moze kludne v demencii konkurovat vsetkym SI ES AJ. Tazko by sa vyberalo, co je retardovanejsie. 5 %(3.4.2013)

Naivná rozprávka, nič viac, kde chýba aspoň solídny záver po vyšetrovaní. Tieto novodobé seriály mi prídu odbité na jedno kopyto. /20%/(12.1.2009)

Relatívne zaujímavý seriál o pátraní po vrahoch s pomocou profilistky. Chybou je, že tento seriál má silnú konkurenciu v seriály Criminal Minds, ale namiesto kolektívu(profilistov) nám ponúka iba jednu atraktívnu dámu. Tá však je súčasťou iného kolektívu, ktorého najzaujímavejšou postavou je ich šéf. Ak si človek obľúbil Criminal Minds tak ani s týmto seriálom by nemal mať problém, pretože riešené prípady sú dosť zaujímavé a v pri každom vyšetrovaní dochádza k istému zvratu, ktorý diváka prekvapí. U mňa mierne nadpriemerný seriál.(4.4.2008)