The Inside (TV seriál)

Inside: Myseľ vraha

Krimi / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2005, 13x42 min

Ross Berryman

Rachel Nichols, Adam Baldwin, Katie Finneran, Peter Coyote, Garret Dillahunt, Jay Harrington, Anne Dudek, Darby Stanchfield, Jamie Elle Mann, Heather McComb, Chad Lindberg, Kristen Ariza, Nelsan Ellis, Carrie Preston, Jennette McCurdy, Amber Benson, Michael Kostroff, Bill McAdams Jr., Mathew Botuchis, Virginia Williams, William Mapother, Tom Wright, Michael Shamus Wiles, Brian Hallisay, D.C. Douglas, Allison Dunbar, Julie Ann Emery, Billy Maddox, Jackie Geary, J. Downing, Taryn O'Neill, Kevin DiNovis, Michael Benyaer, Maite Schwartz, Gabriel Tigerman, Jon Cedar, Alejandro Furth, Tom Schmid, Julia Vera, Brett Rickaby, Toni Wynne, Malaya Rivera Drew, Henri Lubatti, Haskell V. Anderson III, Peggy Webber, Shannon Hile, Matt O'Toole, Greg Wrangler, Christopher Dempsey, Rubén J. Carbajal, Branden Morgan, Rocky McMurray, Kristoffer Ryan Winters, Stacey Hinnen, Amal Clooney, Anne Bellamy, Julie Claire, Josie DiVincenzo, Marisol Ramirez, Christopher May, Michael Zelniker, Dean Cudworth
  • Martin741

Naivny serial totalne o hovne, moze kludne v demencii konkurovat vsetkym SI ES AJ. Tazko by sa vyberalo, co je retardovanejsie. 5 %(3.4.2013)

Recept na vytvorenie kriminálneho seriálu pre 21. storočie: fádne prípady s otrasnými dialógmi a neuveriteľnými kvázi chladnokrvnými postavami, pseudo zaujímavá vizuálna stránka, mdlá tímová spolupráca a v titulnej úlohe nezaujímavý vyhasnutý herec, ktorý sa nikdy nestal plnohodnotnou filmovou hviezdou a na staré kolená si potrebuje svojou unavenou pseudo charizmou zarobiť na dôchodok (David Caruso, Gary Sinise atď.) – v tomto prípade prišla rada bohužiaľ na vynikajúceho a (doteraz) rešpektovaného herca Petra Coyotea.(24.5.2008)

Naivná rozprávka, nič viac, kde chýba aspoň solídny záver po vyšetrovaní. Tieto novodobé seriály mi prídu odbité na jedno kopyto. /20%/(12.1.2009)

Relatívne zaujímavý seriál o pátraní po vrahoch s pomocou profilistky. Chybou je, že tento seriál má silnú konkurenciu v seriály Criminal Minds, ale namiesto kolektívu(profilistov) nám ponúka iba jednu atraktívnu dámu. Tá však je súčasťou iného kolektívu, ktorého najzaujímavejšou postavou je ich šéf. Ak si človek obľúbil Criminal Minds tak ani s týmto seriálom by nemal mať problém, pretože riešené prípady sú dosť zaujímavé a v pri každom vyšetrovaní dochádza k istému zvratu, ktorý diváka prekvapí. U mňa mierne nadpriemerný seriál.(4.4.2008)

• anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ = 6.3.2008 (28.2.2008)(28.2.2008)