poster

Americký ninja 4

 • anglický

  American Ninja 4: The Annihilation

 • slovenský

  Americký nindža 4

 • slovenský

  Americký bojovník 4: Totálne zničenie

 • slovenský

  Americký ninja 4

Akční / Drama

USA, 1990, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Flipnic
  odpad!

  Tak tohle byl strašnej průser. Nezachránila to ani účast dvojice Dudikoff a Bradley. Otřesný děj, namíchané do sebe co se dalo, nesmyslný akce a šarády. A hlavně příšerné souboje a akční sekvence, strašná kamera, která kolikrát zabírá jen část postav, postavy jen z poloviny, atd. Dále otřesný střih, který úplně kazí dojem ze soubojů a člověk vůbec neví, kdo co komu dělá ... Debilní dialogy, otřesné herecké výkony (i to málo co se mohlo po hercích chtít ...). Nukleární bomba, arabskej šejk, banda ninjů, postapokalyptická jednotka, všechno zplácaný dohromady. Skoro žádný hudební doprovod. Navíc šíílená nuda, fakt tohle byla ubohost už ve své době a dnes se na tohle nedá vůbec koukat ... Do toho mi pak navíc vůbec neseděla ta všudypřítomná brutalita, násilí, mučení, upalování atd., který sem vůbec nesedělo a nemělo žádný smysl a význam... Proti prvním dvoum dílům naprostá ubohost ...(24.4.2009)

 • SNCIS
  ****

  Střet ninji z třetí pokračování Bradleyho a pravého americkýho ninji Dudikoffa. Příběh je opět hloupý a bojové scény nejsou, tak vymakané jako v předchozích dílech. Nicméně vidět znovu Michaela Dudikoffa v ninja munduru a sledovat jak řeže protivníky - mne potěšilo. "Moc toho nenamluví ale vždy udělá správnou věc." Velmi oceňuji toto béčko. - 80%.(26.10.2017)

 • Xmilden
  odpad!

  Tak ninjové nám zbyli i do 4. dílu. Nebudu vás napínat i tento díl je velmi kravský. Celkově mě ve všech dílech neskutečně srala hudební složka, která jasně ukazuje jak by se tohle řemeslo nemělo dělat. Začínám rekapitulovat, protože nenacházím v sobě už sílu abych si pustil poslední díl. Celá série je neskutečně slabá, že si obyčejný divák ani neumí představit co vše se dá natočit.(2.1.2014)

 • kouBaMW
  ****

  Je zvláštní, jak to dokáže na člověka zapůsobit ,ale tento film jsem dostal od tety v originále na VHS o Vánocích pod stromeček jako dítě. Nedokážu přesně určit svůj tehdejší věk (10-13 ???), ale pustil jsem si to snad 20x a žral to jak nic jiného.. O to větší zážitek jsem měl teď v roce 2017, kdy jsem na "ninju" narazil v tv, pustil ho a každá započatá scéna se mi vybavila dopředu do detailu... (škoda jiného dabingu, ale i tak). Vím že je to kravina, ale dětství dokáže divy...(5.5.2017)

 • Lateef
  odpad!

  ... no a tady se už sjížděl koks ve velkým, začíná se totiž kouzlit. Kouzla, čáry, magie poprvé: podařilo se sehnat oba hlavní představitele předcházejících dílů, takže tu jsou málomluvný Joe v podání Dudikoffa, i čestný Sean alá Bradley. James učinkování v další bezbřehé břečce odmítnul, což je škoda, protože byl vždy tím nejzábavnějším prvkem ve filmech. Takže oba mistři dodržují kodex bušidó, ctí zákon a udílejí nesčetně ran a kopů do černých opláštěnců, které znovu hrají totální lůzři. Jako podstoupit celoživotní výcvik a předvádět takový pohybový antitalent, to vskutku neumí kdekdo. Kouzla, čáry, magie podruhé: vyhýbání se kulkám a chytání šípů. Srandovněji než to předvádí zdejší checht-nindžové, to snad nešlo. Kulce se vyhnou jedním trhnutím těla do strany, to bych blil ty vole, fakt. Když se pak ještě začnou lapat vystřelené šípy do ruky a do pusy!, mám pocit, že si scénárista snad v kouřové pauze při natáčení zapálil půlmetrovej crossjoint. Celkově se jedná o tragický béčkový ninja výplach, kde se na nějaké fyzikální zákony a pohyb v prostoru vůbec nehraje, pořádného záporáka jsem naposledy viděl v prvním díle, i když je fakt, že s tímhle Žižkou skoncoval Dudikoff poměrně drsně, side kick, jednu bouchací kuličky a bum prásk. No a Bradley se rozhodl, že se ztrapní ještě jednou a natočil díl pátý... vzhůru na něj...(18.2.2012)

 • - Posledný film, v ktorom si zahrala Robin Stille. (m.a.t.o.)

 • - Jediný film, v ktorom sa stretnú obaja predstavitelia hlavných úloh z minulých častí, Michael Dudikoff a David Bradley. (m.a.t.o.)

 • - Spoiler: Sean Davidson (Michael Dudikoff) v tomto snímku zabije 10 protivníků. (Epistemolog)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace