Reklama

Reklama

Americký ninja 4

  • USA American Ninja 4: The Annihilation (více)
Trailer

Obsahy(1)

Elitní americká jednotka Delta Force se pokusí v nejmenované zemi proniknout do pevnosti arabského emíra, který tu ukrývá přenosnou jadernou bombu a financuje výcvik bojovníků ninja pro smrtonosný teroristický útok na New York. Jednotka je však odhalena a zdecimována. Přeživší vojáci jsou zajati a na jejich záchranu jsou vysláni Sean Davidson a Carl Brackston, dva speciální agenti ostří jako břitva. Seskočí padákem, uniknou psychotickému šéfovi bezpečnosti emírovy pevnosti a bývalému britskému vojákovi Mulgrewovi, ani jim se však nepodaří misi dokončit a jsou zajati. Odpovědná místa se obrátí na mistra bojových umění Joea Armstronga, který pracuje pro mírové sbory. Ten přijme jejich žádost s ohledem na svého zajatého přítele a vydá se do akce. Vyhledá vůdce místních rebelů a přesvědčí ho k předstíranému útoku na emírovu pevnost. Ten odpoutá pozornost bezpečnostních sil a Armstrong pronikne do pevnosti. Rozpoutá se rozhodující bitva, z níž může vzejít pouze jediný vítěz. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (90)

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Pohádka pro desetileté kluky, která v tomto věku může vzbuzovat dojem, že se jedná o nejlepší film. V dospělosti už jej ovšem nemůžete vůbec brát vážně. Početné komando vycvičených vojáků neuspěje v akci, kdy má proniknout do pevnosti arabského emíra, který tu ukrývá atomovku. Poté je vyslaný David Bradley coby americký ninja společně s takovým mladým malým motovidlem, který tedy vůbec nevypadá jako voják, aby přeživší vojáky zachránili. Jenže jsou také zajatí, a tak nastupuje do akce Michael Dudikoff, coby voják ve výslužbě. A jak tomu bylo již v prvním i druhým dílu s Dudikoffem, arabští teroristé a ninjové umírají jak na běžícím pásu. Ovšem i pro dospělého má film spoustu skvělých scén. Mě nejvíce pobavila ta v márnici, ve které se Bradley s tím druhým schovali před teroristy. Prej jestli si jdou pro ty těla dovezená z leprové kolonie, jak řekla ta smyslná čubka doktorka tomu teroristovi. A také se mi líbila ukázka bojových umění ninjů, kteří jakoby by byli hrdí, že můžou zemřít na emírův rozkaz. [2576. hodnocení, 82. komentář, 25%, 385. nejhorší film] ()

otík 

všechny recenze uživatele

Michael Dudikoff se naposled vrátil jako ninja, aby zachránil svého přítele, dalšího ninju ,Davida Bradleyho, ze spárů maniakálního teroristy a jednoho američana, který neměl rád američany. Totálně uvalený akční film, na kterém není snad nic dobrého. Bradley měl sice hezké tělo a Dudikoff si zase pěkně zakopal, ale jinak je zde jedna hloupá scéna za druhou, zcela nevěřitelné chování hrdinů a naprosto ubohý scénář. ()

Reklama

Flipnic odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle byl strašnej průser. Nezachránila to ani účast dvojice Dudikoff a Bradley. Otřesný děj, namíchané do sebe co se dalo, nesmyslný akce a šarády. A hlavně příšerné souboje a akční sekvence, strašná kamera, která kolikrát zabírá jen část postav, postavy jen z poloviny, atd. Dále otřesný střih, který úplně kazí dojem ze soubojů a člověk vůbec neví, kdo co komu dělá ... Debilní dialogy, otřesné herecké výkony (i to málo co se mohlo po hercích chtít ...). Nukleární bomba, arabskej šejk, banda ninjů, postapokalyptická jednotka, všechno zplácaný dohromady. Skoro žádný hudební doprovod. Navíc šíílená nuda, fakt tohle byla ubohost už ve své době a dnes se na tohle nedá vůbec koukat ... Do toho mi pak navíc vůbec neseděla ta všudypřítomná brutalita, násilí, mučení, upalování atd., který sem vůbec nesedělo a nemělo žádný smysl a význam... Proti prvním dvoum dílům naprostá ubohost ... ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Snímek je natočen v podstatě jako tribut postavě Michaela Dudikoffa, která byla hlavním hrdinou prvního a druhého dílu, což je taky to jediné, proč stojí za to dát filmu nějaké body k dobru. Příběh je hloupý, postavy jsou hloupé, a co se týká akce, tak ani ta není na nějak moc dobré úrovni. Zatím nejhorší díl série. ()

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Všem dvanáctiletým klukům, kterým se Ninja 3 (první s Davidem Bradleym) nelíbil tak jako první dva "špičkové kusy", se producenti pokusili zvednout náladu opětovnou účastí Michaela Dudikoffa. Ale nějak to nevyšlo...a objektivně vzato, není se co divit...efektní závěrečné souboje z Ninji 1 a 2 jsou definitivně zapomenuty.... ()

Galerie (23)

Zajímavosti (3)

  • Posledný film, v ktorom si zahrala Robin Stille. (m.a.t.o.)
  • Jediný film, v ktorom sa stretnú obaja predstavitelia hlavných úloh z minulých častí, Michael Dudikoff a David Bradley. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama