Reklama

Reklama

Americký ninja 4

  • USA American Ninja 4: The Annihilation (více)
Trailer

Obsahy(1)

Elitní americká jednotka Delta Force se pokusí v nejmenované zemi proniknout do pevnosti arabského emíra, který tu ukrývá přenosnou jadernou bombu a financuje výcvik bojovníků ninja pro smrtonosný teroristický útok na New York. Jednotka je však odhalena a zdecimována. Přeživší vojáci jsou zajati a na jejich záchranu jsou vysláni Sean Davidson a Carl Brackston, dva speciální agenti ostří jako břitva. Seskočí padákem, uniknou psychotickému šéfovi bezpečnosti emírovy pevnosti a bývalému britskému vojákovi Mulgrewovi, ani jim se však nepodaří misi dokončit a jsou zajati. Odpovědná místa se obrátí na mistra bojových umění Joea Armstronga, který pracuje pro mírové sbory. Ten přijme jejich žádost s ohledem na svého zajatého přítele a vydá se do akce. Vyhledá vůdce místních rebelů a přesvědčí ho k předstíranému útoku na emírovu pevnost. Ten odpoutá pozornost bezpečnostních sil a Armstrong pronikne do pevnosti. Rozpoutá se rozhodující bitva, z níž může vzejít pouze jediný vítěz. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (90)

Xmilden odpad!

všechny recenze uživatele

Tak ninjové nám zbyli i do 4. dílu. Nebudu vás napínat i tento díl je velmi kravský. Celkově mě ve všech dílech neskutečně srala hudební složka, která jasně ukazuje jak by se tohle řemeslo nemělo dělat. Začínám rekapitulovat, protože nenacházím v sobě už sílu abych si pustil poslední díl. Celá série je neskutečně slabá, že si obyčejný divák ani neumí představit co vše se dá natočit. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Ne, že by to byl kvalitní akční film, to rozhodně netvrdím, ale splňuje většinu požadavků na kvalitní trashovej kousek. Po pravdě i když jsem jako hltač vhs nosičů v té požehnané době viděl lecos, tak série Americký ninja mi unikla, proto nemůže o nějaký nostalgii bejt u mě řeč. A tak se stalo, že čtyřka mě ze všech dílů baví nejvíc. Duo ultimátních neherců (Dudikoff, Bradley) se do toho opřelo společně a všechno podpořil Sam Firstenberg a jeho (ne) režie a výsledek stojí za to. Směšný a blbý? Rozhodně! Zábavný? Tak to každopádně!! 55% ()

Reklama

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Všem dvanáctiletým klukům, kterým se Ninja 3 (první s Davidem Bradleym) nelíbil tak jako první dva "špičkové kusy", se producenti pokusili zvednout náladu opětovnou účastí Michaela Dudikoffa. Ale nějak to nevyšlo...a objektivně vzato, není se co divit...efektní závěrečné souboje z Ninji 1 a 2 jsou definitivně zapomenuty.... ()

Lateef odpad!

všechny recenze uživatele

... no a tady se už sjížděl koks ve velkým, začíná se totiž kouzlit. Kouzla, čáry, magie poprvé: podařilo se sehnat oba hlavní představitele předcházejících dílů, takže tu jsou málomluvný Joe v podání Dudikoffa, i čestný Sean alá Bradley. James učinkování v další bezbřehé břečce odmítnul, což je škoda, protože byl vždy tím nejzábavnějším prvkem ve filmech. Takže oba mistři dodržují kodex bušidó, ctí zákon a udílejí nesčetně ran a kopů do černých opláštěnců, které znovu hrají totální lůzři. Jako podstoupit celoživotní výcvik a předvádět takový pohybový antitalent, to vskutku neumí kdekdo. Kouzla, čáry, magie podruhé: vyhýbání se kulkám a chytání šípů. Srandovněji než to předvádí zdejší checht-nindžové, to snad nešlo. Kulce se vyhnou jedním trhnutím těla do strany, to bych blil ty vole, fakt. Když se pak ještě začnou lapat vystřelené šípy do ruky a do pusy!, mám pocit, že si scénárista snad v kouřové pauze při natáčení zapálil půlmetrovej crossjoint. Celkově se jedná o tragický béčkový ninja výplach, kde se na nějaké fyzikální zákony a pohyb v prostoru vůbec nehraje, pořádného záporáka jsem naposledy viděl v prvním díle, i když je fakt, že s tímhle Žižkou skoncoval Dudikoff poměrně drsně, side kick, jednu bouchací kuličky a bum prásk. No a Bradley se rozhodl, že se ztrapní ještě jednou a natočil díl pátý... vzhůru na něj... ()

Flipnic odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tohle byl strašnej průser. Nezachránila to ani účast dvojice Dudikoff a Bradley. Otřesný děj, namíchané do sebe co se dalo, nesmyslný akce a šarády. A hlavně příšerné souboje a akční sekvence, strašná kamera, která kolikrát zabírá jen část postav, postavy jen z poloviny, atd. Dále otřesný střih, který úplně kazí dojem ze soubojů a člověk vůbec neví, kdo co komu dělá ... Debilní dialogy, otřesné herecké výkony (i to málo co se mohlo po hercích chtít ...). Nukleární bomba, arabskej šejk, banda ninjů, postapokalyptická jednotka, všechno zplácaný dohromady. Skoro žádný hudební doprovod. Navíc šíílená nuda, fakt tohle byla ubohost už ve své době a dnes se na tohle nedá vůbec koukat ... Do toho mi pak navíc vůbec neseděla ta všudypřítomná brutalita, násilí, mučení, upalování atd., který sem vůbec nesedělo a nemělo žádný smysl a význam... Proti prvním dvoum dílům naprostá ubohost ... ()

Galerie (23)

Zajímavosti (3)

  • Posledný film, v ktorom si zahrala Robin Stille. (m.a.t.o.)
  • Jediný film, v ktorom sa stretnú obaja predstavitelia hlavných úloh z minulých častí, Michael Dudikoff a David Bradley. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama