poster

Profesionální lovec

 • USA

  Bounty Hunters

 • Slovensko

  Profesionálny lovec

Akční / Drama

USA, 1996, 94 min

 • MickeyStuma
  ****

  Akční komedie o lovcích lidí kde si sekundují Michael Dudikoff a Lisa Howard a kupodivu to funguje. Nic tu není bráno vážně a všechny výstřelky v ději, postavách i v akci jsou vzaty zcela nadneseně, uvolněně a bez sebemenšího sebezapření. Naopak není snaha vytvářet zběsilou akci ani za břicho popadající humor. Celé se to drží v rovnováze a tak jde o takovou příjemnou nenáročnou pohodovku. Přínosem Michaela Dudikoffa je snaha se nezaškatulkovat a zkusit také jiné role. A nevedl si zrovna nejhůř.(20.1.2016)

 • movie
  *

  Někde v období mezi koncem 80.let a let 90tých se Michael Dudikoff ocitl někde na úrovni hrubého úpadku a PROFESIONÁLNÍ LOVEC je toho jasným důkazem. Porovnejte bojové scény zde a s AMERICKÝM NINJOU! Mě se chce brečet. Navíc Dudikoff tu je tak trochu jakože "ňouma" a všechny vtipné momenty jsou tu neskutečně tragické!(11.4.2008)

 • otík
  *

  Michael Dudikoff se proměnil ze slušného ninji na naprosto trapného a ubohého mameluka, který sice dokáže zmlátit darebáky a vybojovat trapné souboje, ale mimo ně platí za totálního jelimana, který si ani nedokáže udělat pořádek ve svém vztahu k další ultra drsné madoně. Veškeré dialogy dosahují stupně imbecibility a tlačí diváka buď k útrpnému brekotu nebo smutného chichotu. Jedna hvězdička za veškeré scény s Dudikoffem, které mě vskutku rozesmály.(11.4.2008)

 • LION-MR.T
  *****

  Ano,opět já,který dává odpadovým filmů 5 hvězdiček a naopak. Jenže jak jsem psal několikrát jak můžu hodnotit film,který mě bavil od začátku až do konce? Tohle béčko má všechno co jsem od béčka chtěl a nemusí to bát rovnou béčku jen kvůli nízkému rozpočtu a nemít tam 50 rozmlácenjch aut a deset výbuchů. Tady to začíná akcí a dobrým scénářem,svědek prostitutka v kufru ukradeného auta,zábavní záporáci a jejich šéf takovej prcek,který si sice nemůžu rovnat lovcům,za to obklopen tolika zabijáky,že Michael a Lisa mají co dělat,aby je všechny postříleli. Michael je hrdina takové jaké mám rád,vtipálky hrající před námi blbečky a přitom to má všechno dobře srovnané. Takže smůla,že v tom hraje Dudikoff a film má šedý rámeček nedám nízké hodnocení jen kvůli tomu,že si někteří myslí,že je to hrozný. Omyl.(31.12.2010)

 • Deimos
  *

  TV/// Obsazení 2/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Efekty 4/10/// +Michael Dudikoff -dabing, akce, zpracování/// Jestliže tohle bylo myšleno jako vážná akce, tak je to pěkně směšný. A pokud to měla být komedie, tak je to pěkně trapný. Ať tak či onak, zaručeně se budete nudit a budete zoufat nad topornou akcí a přiblblím chováním všech zučastněných. Není akce jako akce./// Celkem 27%///(17.4.2008)