Amateur Porn Star Killer

Režie:

Shane Ryan

Shane Ryan

kaylin

S hlediska fake snuff je tenhle snímek hodně slabý, i když se musí nechat, že díky barevnému schématu a celkovému protahování je hodně znepokojivý. Nakonec přece jen dojde na to, co očekáváte, ale skoro si říkáte, jestli Shane Ryan jen nezkoušel, jaké jsou možnosti. Vzhledem k dalším pokračováním, která jsou na světě, je to nejspíš pravda. Prostě si ta lehce a levně oťukával terén. ()

Slasher

Takový experiment na téma snuff movie. Jedná se prakticky o one man projekt jakéhosi Shane Ryana a celý je to záměrně dělaný jako největší amatéřina, točená snad ani ne pomocí handcam, ale nějakou bezpečnostní kamerou. Zápletka se dá shrnout do jedný věty. Týpek si vyhlídne mladou holku na ulici a odveze si jí na hotelový pokoj, kde se jí různě vyptává na blbosti, ale postupně je jasný, že u těch řečí to nezůstane... (krom toho děj doprovázejí ještě prostřihy z nějakýho amatérskýho péčka) Hodně záleží na tom, co od toho filmu čekáte, případně jak jste schopni svoje očekávání pozměnit v jeho průběhu. Jasný je to, že název slouží vyloženě k upoutání pozornosti (což se povedlo) - nečekejte žádnou vyvražďovačku pornohereček amatérek. Půlku mě drželo nad vodou očekávání nějaký kuchačky, poté mi došlo že nic takovýho nejspíš nebude a to mě uvedlo v menší rozpaky, no ale nakonec mi to celý dalo smysl a shledal jsem to zajímavým. Částečnou inspirací byl taky Ted Bundy, a jo - dalo by se to brát i jako menší sonda do vrahova aktu. "That kinda looks like a little girl's body." (screeny) ()

Shanen29 odpad!

Pane režisére,nic takovýho netočte,pokud nic o tom nevíte!!!!. SNUFF je velice úzký profil.ODPAD za vaši drzost.. ()

javak810i

Snuff horor, který si zakládá na "realičnosti" díky ruční kameře a (podle řežiséra asi) uvěřitelným "hereckým výkonům". Na rozdíl od dalších dvou dílů, zde se moc sexu nedočkáme. A možná je to dobře, alespoň pro celkovou kvalitu filmu. 2* ()

mira007

Tak to teda nevím co to jako mělo bejt. Roztřesené záběry točené jak na vhs videokazetu v osmdesátémtřetím. ()